AIR TO AIR MEETING 27 (POLSKA, EPPT)

Na zakończenie sezonu Foto-Loto 2023 uczestniczyliśmy w Air To Air Meeting #27, które miało miejsce w Aeroklubie Ziemi Piotrkowskiej. Atmosfera była niesamowita, a uczestnicy mieli okazję zakończyć sezon lotniczy w wyjątkowy sposób.

W roli głównej pojawiły się trzy imponujące maszyny: Harward IIB, Carbon Cub oraz Mitsubishi MU-2 B-36A, które przykuwały uwagę wszystkich obecnych. Na tle nieba, ale i Zalewu Sulejowskiego każda z tych maszyn prezentowała się imponująco, tworząc niezapomniane widowisko.

Intensywna sesja fotograficzna pozwoliła uczestnikom podziwiać nie tylko precyzyjne manewry i akrobacje, ale również uchwycić piękno Polskiej Złotej Jesieni. Barwy jesieni idealnie współgrały z malowaniami samolotów, tworząc malownicze sceny zarówno nad lotniskiem, jak i w powietrzu.

Różnorodność prezentowanych maszyn, od klasycznego Harwarda po nowoczesnego Carbona, sprawiła, że każdy miłośnik lotnictwa znalazł coś dla siebie. To była doskonała okazja, aby podziwiać różnorodność technologii lotniczych oraz pasję i umiejętności pilotów.

Air To Air Meeting #27 był wspaniałym finałem sezonu pełnego lotniczych wydarzeń.

Uczestnicy mieli okazję podziękować zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wyjątkowego spotkania. Bez ich wkładu taka impreza nie byłaby możliwa.

My do tych podziękowań, oczywiście się dołączamy.

Z radością patrzyliśmy na intensywny rok, wypełniony pokazami, sesjami fotograficznymi i zlotami lotniczymi. Teraz, z nadzieją na kolejne fascynujące wydarzenia, żegnamy się z sezonem i już nie możemy się doczekać kolejnych edycji Air To Air Meeting. Do zobaczenia w roku kolejnym podczas następnych odsłon tego niezwykłego wydarzenia lotniczego!

Mikołaj „Ikim” Sałański