MIKOŁAJKI Z BCI

6 grudnia 2019 r. mieliśmy przyjemność odwiedzić Dęblińską Szkołę Orląt, w której odbyła się 123. Promocja Oficerska.
Naszym zadaniem było uwiecznienie młodych pilotów szkolących się na samolotach M-346 Bielik, które są produkowane przez włoskie konsorcjum Alenia Aermacchi.
Są to samoloty szkolno-treningowe przystosowane do operacji bojowych.
Fotografowanie Młodych Kadetów było czystą przyjemnością. Briefing, przygotowania maszyn, aż w końcu sam lot Masterów był ciekawym doświadczeniem.
Pełna koncentracja malująca się na twarzach młodych adeptów lotnictwa udzielała się nam fotografom. Program lotów zakończyła wspaniała grupa akrobacyjna latająca na samolotach TS-11 Iskra.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce pani rzecznik Ewy Złotnickiej za organizację i dostęp do pilotów ;), pil. Marcinowi Kossakowskiemu za kolejne ciekawe lotnicze historie/wspomnienia oraz ostry popcorn ;), pil. Mateuszowi Kubiakowi za omówienie i pomoc w przygotowaniu odpowiednich fotograficznych kadrów, pil. Sylwestrowi Sobutce za wspólne pogawędki, pil.Maciejowi Drozdowi za wprowadzenie w sztukę lotniczą oraz Panu szer. Danielowi Sobiechowi za oprowadzanie po Bazie oraz podzielenie się wiedzą motoryzacyjną  😉