Autor Wątek: Aerofestival 2016  (Przeczytany 13424 razy)

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 26, 2016, 12:54:10 pm »
Raczej pogoda. Ja juz nie wiem, której prognozie wieerzyć.

No ja właśnie nie wiem czy pogoda czy coś innego. Właśnie jadę pociągiem do Poznania  warunki są bardzo dobre. Wiec jeśli to była kwestia pogody to może jednak dziś poleci...

Hornet

  • Gość
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 26, 2016, 01:14:19 pm »
Jutro polata.

norek

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • Prywatna galeria fotografii
  • Skąd: Łódź
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 26, 2016, 01:18:49 pm »
Panowie, a odwołując się do Waszych doświadczeń z zeszłego roku - kiedy na górkach było więcej osób? W sobotę czy niedzielę?

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 26, 2016, 01:42:20 pm »
Panowie, a odwołując się do Waszych doświadczeń z zeszłego roku - kiedy na górkach było więcej osób? W sobotę czy niedzielę?

Masz na myśli górki górki, czy górki w sensie cały teren górek? :) O ile pamiętam to w niedzielę kiedy ludzie się zwiedzieli co i jak, to był znacznie większy ścisk.  Generalnie same górki nie są warte złamanego grosza o ile nie planujesz robić przelotów ;)

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 26, 2016, 03:01:25 pm »
Wróciłem z Górek. Jest szlaban. Ew. można podjechać od drugiejj strony i jest 800 m pieszo jakieś do dojścia. Cisza i spokój, nikt tam nie stał..
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 26, 2016, 03:03:30 pm »
Panowie, a odwołując się do Waszych doświadczeń z zeszłego roku - kiedy na górkach było więcej osób? W sobotę czy niedzielę?

Masz na myśli górki górki, czy górki w sensie cały teren górek? :) O ile pamiętam to w niedzielę kiedy ludzie się zwiedzieli co i jak, to był znacznie większy ścisk.  Generalnie same górki nie są warte złamanego grosza o ile nie planujesz robić przelotów ;)

Przelotów?
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 26, 2016, 03:37:11 pm »
Panowie, a odwołując się do Waszych doświadczeń z zeszłego roku - kiedy na górkach było więcej osób? W sobotę czy niedzielę?

Masz na myśli górki górki, czy górki w sensie cały teren górek? :) O ile pamiętam to w niedzielę kiedy ludzie się zwiedzieli co i jak, to był znacznie większy ścisk.  Generalnie same górki nie są warte złamanego grosza o ile nie planujesz robić przelotów ;)

Przelotów?

No wiadomo, że o przyloty mi chodziło :)

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 26, 2016, 03:48:04 pm »
Noo chyba nie, skoro soliści kręcą wlasnie nad górkami. Chhyba, że Frogi ironizujesz. Ostatnioo czujnik ironii u mnie nie funkcjonuje :(
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Helmut

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 778
    • Zobacz profil
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 26, 2016, 03:51:59 pm »
Mobilki daj ktoś na PW jakiegoś print screena z trasą gdzie zostawić samochód i którędy iść żeby dojść na miejsce bo ja raczej napewno w niedzielę będę i to sam bo mi się towarzystwo wykruszylo więc jakby co to startuje o 4 rano z EPMM przez Wawę i mam 3 miejsca

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 26, 2016, 04:32:05 pm »
Noo chyba nie, skoro soliści kręcą wlasnie nad górkami. Chhyba, że Frogi ironizujesz. Ostatnioo czujnik ironii u mnie nie funkcjonuje :(

No to chyba się nie zrozumieliśmy bo ja mówię konkretnie o górkach, a nie generalnie o terenie górek... :)

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 26, 2016, 05:38:02 pm »
A, no to tak :)
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

norek

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • Prywatna galeria fotografii
  • Skąd: Łódź
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 26, 2016, 09:34:12 pm »
W zeszłym roku byłem cały czas na ternie areo, w tym roku w sobotę będę. A w niedzielę chciałem podejść na górki żeby była jakaś odmiana :)

szamal

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 2388
  • wieczny brak czasu...
    • Zobacz profil
    • www.maciejszamalek.com.pl
  • Skąd: Warszawa
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 26, 2016, 10:27:14 pm »
No pogoda na sobotę zaczyna byc jakaś taka sobie  :(

Robteek

  • Wiadomości: 2307
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 26, 2016, 10:32:49 pm »
Jack, napisz lub wrzuć coś konkretnego z tym terenem górek.
W tym roku mamy zamiar tam biesiadować dwa dni i dobrze było by wiedzieć gdzie ten samochód zostawić.
Czy przy tym ogrodniczym sklepie czy jakoś tam, za lotniskiem, jest miejsce i można z buta dojść do płota? czy już tam postawili blokadę ?
Pozdrawiam
Robteek

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 26, 2016, 10:42:53 pm »
Generalnie jest szlaban przy górkach, który blokuje wjazd na parking lotniskowy [12 zł na godzinę] OD STRONY OGRODNICZEGO. Dalej spokojjnie na górki da się przejechać [warunkiem jest wniesieenie opłaty za parking]. Dojazd na gorki od drugiej strony jest zablokowany [tj. od toru poznań].

Najlepiej będzie zostawić fureksy przy sklepie ogrodniczym,  i dalej cisnąć pieszo.

Może dojdziemy jutro  z kolegą do jakiegoś innego rozwiązania, ma jutro jechać i sprawdzićć, czy na górki da się podjechać od strony samego terminala, omijając szlaban i koniecznosc platnosci, tam gdzie autobusy  na Ławwicę zawijają - bo one mogą wjechać na parking long term teoretycznie, i dalej dojechać do drogi od strony ogrodniczago, ale ZA SZLABANEM OD STRONY GÓREK.

No pogoda na sobotę zaczyna byc jakaś taka sobie  :(

http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2016052600&row=400&col=180&lang=pl&cname=Pozna%F1

Tylko opady konwekcyjne, czyli mogą być, a nie  muszą.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2016, 11:07:01 pm wysłana przez Jack S. »
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/