Autor Wątek: Powitania :)  (Przeczytany 113213 razy)

kowaliks

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #555 dnia: Grudzień 11, 2010, 11:46:41 am »
jeśli Kuba napisze coś więcej o sobie to chyba się nie obrazimy co hesja :P

No napiszę coś o sobię  ;) . Z fotografią lotniczą jestem związany od ponad 5 lat, głównie na lotniskach cywilnych, ale na pokazach też się zjawiałem. Jestem z Warszawy z dużą motywacją do działania u Was na forum. Generalnie jeszcze się zapoznaję z forum, ale zdjęcia moje już niedługo zobaczycie ;) .
pzdr, K

P.S.  Coś więcej potrzeba?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2010, 10:40:08 pm wysłana przez Joa »

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21593
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #556 dnia: Grudzień 11, 2010, 04:52:11 pm »
O qrna ale wtopa, dopiero teraz ten wątek zobaczyłem  ???

nooooo to teraz kurna zaczynaj wszystko od poczatku hihi ;P
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #557 dnia: Grudzień 11, 2010, 09:00:28 pm »
hmmm.... kojarze kolege z.... lotnictwo.net chyba :P ATR'ek w avatarze? :P
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #558 dnia: Grudzień 11, 2010, 09:09:17 pm »
"no tom witom kogum nie witoł" hej :D

kowaliks

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #559 dnia: Grudzień 11, 2010, 10:04:09 pm »
Tak, ATR w avatarze, a ogólnie dzięki za miłe przywitanie!

kurczak

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #560 dnia: Grudzień 13, 2010, 01:29:49 pm »
jeśli Kuba napisze coś więcej o sobie to chyba się nie obrazimy co hesja :P

No napiszę coś o sobię  ;) . Z fotografią lotniczą jestem związany od ponad 5 lat, głównie na lotniskach cywilnych, ale na pokazach też się zjawiałem. Jestem z Warszawy z dużą motywacją do działania u Was na forum. Generalnie jeszcze się zapoznaję z forum, ale zdjęcia moje już niedługo zobaczycie ;) .
pzdr, K

P.S.  Coś więcej potrzeba?

Witamy kolegę z Kuby :).
No troszkę mało o sobie napisałeś, potrzebujemy wymiary, w sumie wystarczy, że podasz rozmiar polarka, to już będziemy wiedzieli, czy nadajesz się do zdjęć grupowych typu "nagi brzuch", czy raczej styl Qna :).

kurczak

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #561 dnia: Grudzień 13, 2010, 01:33:45 pm »
O qrna ale wtopa, dopiero teraz ten wątek zobaczyłem  ???
Dzień dobry, jestem z Bytomia.
Z samolotami mam wspólnego tyle co hesja z baletem  ;D ale lubię na nie popatrzeć... i posłuchać.
Zawodowo staram się wygrywać z ogniem :)

Bo Ty to się z nami już dawno przywitałeś :).
Z tego, co piszesz masz coś wspólnego z lotnictwem, bo ja widziałem jak hesja tańczy w balecie i muszę przyznać, że nieźle wymiata :).

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #562 dnia: Grudzień 16, 2010, 10:34:49 am »
To teraz już wiemy kto będzie w następnej edycji "Tańca z ludźmi, którzy być może znają gwiazdy" ;)
Thank you for your attention.

hlynur

  • Wiadomości: 2461
    • Zobacz profil
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #563 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:43:12 am »
Powitać nowych użytkowników.
Agusia od łabędzi...... ciężko to będzie pisać i odmieniać.
Ale jak ktoś lubi to czemu mu żałować.
Miłych chwil i niezapomnianych doznań.
Nie bać się pisać, tu nie gryzie poza jednym gościem.......księciunio.

ARTI

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #564 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:04:59 pm »
Czesc,

To jest moj pierwszy powitalny post na forum.
Stwierdzilem ze to nie bedzie zly pomysl posocjalizowac sie troche w tematach ktore sa mi bliskie.
Pochodze z lotniczej rodziny. Moi bliscy latali lub lataja roznymi statkami. Od bombowcow strategicznych, poprzez liniowce do samolotow akrobacyjnych. A ja z nimi. Sam nie zrobilem jeszcze licencji wiec wiekszosc nalotu mam mimo wszystko na ulubionm symulatorze X-Plane 9. Jestem Rezyserem Dzwieku, przez dekady zajmowalem sie miksowaniem fimow kinowych w Dolby Digital. Moje zainteresowania fotografia towarzysza mi od dawna, potem pojawila sie rowniez realizacja filmowa. A skoro mialo byc przyjemnie to wybralem sobie mode i filmowa wspolprace z Playboy. Stworzylem serwis o nazwie www.catwalk.pl  Poza tym moj wolny czas zajmuje tez dydaktyka. Jestem wykladowca w Akademii Sztuk Pieknych w Warszawie na kierunku "Realizacja Audio Wizualna", "Montaz filmowy". Przez to ze jestem certyfikowanym trenerem Apple Final Cut 7, otworzylem pierwsze u nas AATCe czyli Edukacyjne Applowskie Centrum Szkoleniowe z Final Cut Studio. Tak jak wspomnialem lubie symulatory lotnicze i sam tworze architekture dzwiekowa do X-Plane jak i wspieram ten symulator. Tak jako ciekawostke powiem, ze w jakims sensie wspoltworze posrednio z General Dynamix symulator F-16 ktory jest na wyposazeniu naszego wojska. Jesli chodzi o preferencje wyposazenia naszego wojska czyli wspomniany F, to oczywiscie wolalbym znacznie bardziej cyfre 8 na koncu. Nie ukrywam szczerego zachwytu nad konstrukcjami rosyjskich samolotow, tutaj probka nowego soundpacka do X-Plane http://sound4xplane.wordpress.com/. Mysle ze dosc sporo opowiedzialem o sobie na poczatek i ze pojawianie sie tutaj bedzie przyjemnym rytualem.

pozdrawiam (znajomych i jeszcze nie znajomych)
arti


andrzej artymowicz
http://www.facebook.com/artymowicz
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 04:15:10 pm wysłana przez ARTI »

Master_D

  • Wiadomości: 777
  • Piotr Drewniak
    • Zobacz profil
    • Fundacja "Legendy Lotnictwa"
  • Skąd: Toruń
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #565 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:15:37 pm »
Witamy Cię ARTI. Prosimy o zapięcie pasów, zgaszenie fajki i życzymy dobrej zabawy :)
Danke schön für die Attenzione.

ARTI

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #566 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:20:49 pm »
dzieki! mam nadzieje ze bedzie extremalnie!
arti



młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #567 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:28:00 pm »
Witam... i mam pytanie :P Czy w X-plane jest takie trudne sterowanie jak w FSX? :P
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."

FMS

  • Wiadomości: 726
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #568 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:35:48 pm »
Cześć Arti :)

no wreszcie ... welcome on board :) Czuj się jak u siebie i dawaj foty - zwłaszcza te z powietrza :D


ARTI

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #569 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:36:04 pm »
czesc,

Wiesz moze byc trudniejsze bo X-Plane w odroznieniu od FS oblicza w czasie rzeczywistym aerodynamike (blade theory) i czasami zbliza sie bardzo blisko realnego zachowania samolotu no moze procz korkociagow ktorych zaden komputer dobrze nie modeluje. Ale masz w X-Plane potencjometr ktorych jesli za trudno mozesz ulatwic sobie latanie, jezeli juz musisz. W polowie roku wychodzi X-Plane 10... bedzie odmieniony i to znacznie. 

Ten MiG-21 ktory jest na filmie jest akurat doskonalym przykladem ze darmowy samolot powoduje ze juz ktorys dzien i noc latam z moim przyjacielem lotnikiem wojskowym. I powiem jest on zachwycony realnoscia symulacji. Olowek nigdy nie byl prosty w pilotazu i to fajnie sie czuje na tym modelu. Mozna sciagnac sobie demo X-Plane z ich strony http://x-plane.com/

pozdr
arti
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 04:47:06 pm wysłana przez ARTI »