Autor Wątek: Powitania :)  (Przeczytany 115665 razy)

ARTI

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #570 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:42:22 pm »
Cześć Arti :)

no wreszcie ... welcome on board :) Czuj się jak u siebie i dawaj foty - zwłaszcza te z powietrza :D


Ooo Elita sie pojawila, milo mi! Dzien dobry czesc i czolem FMS!
Tak sobie pomyslalem ile znam skrotow tych 3 literek i spowodowalo to moj usmiech:) 
Dzieki za powitanie!

pozdrawiam serdecznie
arti
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 04:44:45 pm wysłana przez ARTI »

młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #571 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:45:43 pm »
ooo... to chyba sobie odpuszcze :P Mam opanowanego Lock-On'a.... A on jest banalny :P W FSX potrafie tylko wystartować.... :P Więc w tym X-plane może być gorzej xD
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."

Master_D

  • Wiadomości: 777
  • Piotr Drewniak
    • Zobacz profil
    • Fundacja "Legendy Lotnictwa"
  • Skąd: Toruń
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #572 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:48:42 pm »
Ja osobiście wolę Ił-2 lub FSX. W FSX jestem lepszy bo w rok temu miałem bardzo mocny wkręt na niego i grałem dzień w dzień bo 4-6 godzin bez przerwy. Dzięki temu dziś po rozgrzewce umiem wykonać pokaz akrobacji Extrą 300
Danke schön für die Attenzione.

kula

  • Wiadomości: 730
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bielsko-Biała
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #573 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:53:29 pm »
ooo... to chyba sobie odpuszcze :P Mam opanowanego Lock-On'a.... A on jest banalny :P W FSX potrafie tylko wystartować.... :P Więc w tym X-plane może być gorzej xD
Opanowanie modelu lotu jest banalne. Ale np. obsługa uzbrojenia już do najłatwiejszy nie należy. 

młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #574 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:58:07 pm »
ooo... to chyba sobie odpuszcze :P Mam opanowanego Lock-On'a.... A on jest banalny :P W FSX potrafie tylko wystartować.... :P Więc w tym X-plane może być gorzej xD
Opanowanie modelu lotu jest banalne. Ale np. obsługa uzbrojenia już do najłatwiejszy nie należy.
Znaczy sterowanie uzbrojeniem już też tak mniej/wiecej opanowałem....
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10983
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #575 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:39:02 pm »
witaj ARTI  :D
czuj się jak u siebie, poczytaj, pokomentuj i pokaż foty, a widzę że jest co pokazywać ;)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21597
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #576 dnia: Grudzień 22, 2010, 08:12:08 pm »
ARTI witaj :)
 
i pamietaj - to jest forum fotograficzne wiec sie nie daj prosic o zdjecia :)
 
a co do X-Plane to mi nic nie mow... zamowilem do firmy oryginala i przyjaciele z USA orzneli mnie na podatku cudnie
jak to jest kraj prawa to ja wole Polske
 
ja troche z innej strony znam symulatory... sam zajmowalem sie jakis czas temu tworzeniem modeli matematycznych do naszych symulatorow w Polsce (wszystkie poza F-16). Fajna zabawa ale ze juz zrobilismy wszystkie to w tym temacie roboty nie ma :P Za to na Su-22 w Swidwinie jak bylismy wyladowalem za pierwszym razem :P Choc z drazkiem to lecialem po raz pierwszy bo dla mnie symulator to kilkanascie kolumienek z cyferkami przesuwajacymi sie w czasie rzeczywistym :P
 
WITAJ!! :D
 
przynajmniej jeden co to go nie trzeba namawiac do wyslania aplikacji :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

ARTI

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #577 dnia: Grudzień 22, 2010, 08:54:11 pm »

Witaj Hesja,

Poki co przed wylotem z kraju przeslalem na Wasz serwer paczke zdjec z roznych okresow wraz z aplikacja. Tak wiec ujrzysz je predzej czy pozniej na Waszej RA. Teraz prawie nic nie mam ze soba ale cos tam znajde i umieszcze. Przy okazji pytanie bo nie widze opcji upload'u czy ma musze je miec na jakims serwerze i umieszczac linki?

Przykro mi z podatkiem, ja zamawiajac X-Plane 9 dostalem poczta po tygodniu od razu do skrzynki pocztowej tak wiec mialem szczescie. A o Ameryce mozna duzo pisac, w kazdym razie z pewnoscia jest to rowniez panstwo policyjne (dlatego jestem teraz w Kanadzie;) A to chetnie porozmawiam z Toba o Twoich doswiadczeniach z symulowaniem naszych samolotow, ciekaw jestem jak dobrze rozwiazaliscie sprawe dzwieku? Ja chcialbym dobrze nagrac nasze samoloty rowniez dlatego, ze nie dlugo w ogole nie bedzie dobrych nagran a samoloty przestana latac. Nie zadzylem juz z MiG-21 na ten przyklad (pozostaja kraje oscienne byc moze albo prywatne w USA). Trzeba pogadac, moze zachece Cie do pracy nad rozwojem X-Plane.

pozdrawiam serdecznie
arti



hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21597
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #578 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:24:56 am »
zdjecia widzialem chyba jako pierwszy ale z tego co wiem to juz sie Toba Sekretarz zajmuje
 
Amerykanie? sprzedali mi program za pare tysiecy ale dali fakture na kilkanascie USD ze niby dbaja o moje podatki
tak wiec... troche na tym stracilem bo dochodowy mi wyszedl potezny heh :(
Podparli sie jakims mailowym wyliczeniem ktore w zaden sposob nie mozna nazwac faktura
 
co do symulatorow to nie doczytales - ja robilem MODELE MATEMATYCZNE samej aerodynamiki
a nie dzwiek czy wizualizacje czy hydraulike samej kabiny
wiec to zupelnie obce klimaty dla mnie
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

BNOVY

  • Wiadomości: 1052
    • Zobacz profil
  • Skąd: Skawina
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #579 dnia: Grudzień 23, 2010, 01:27:17 pm »
Witam wszystkich, których nie witałem :D
Pzdr Bartek

Drzemi

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #580 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:51:51 pm »
Witam. :) Forum w zasadzie od dawna czytam, ale jakoś zapominałem żeby się zarejestrować, ale w końcu się udało. ;) Wydaje mi się, że kilka osób stąd mnie zna. :) Dla tych co mnie nie znają powiem, że mieszkam w pobliżu jednego z siedlisk polskich Fulcrumów, lotnictwem interesuję się od dawna, co przejawia się w różnych dziedzinach i jest nieuleczalne, taką diagnozę mi postawili ludzie "normalni". :)

Pzdr. Przemek

Masa

  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPWA
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #581 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:55:56 pm »
Siemka   malkontencie   (tylko się nie gniewaj)   fajnie że wpadłeś. ;)
Pozdrawiam Grześ

zapraszam na   http://masa.spotter.com.pl
                            http://idosk8.com/

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21597
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #582 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:03:21 pm »
Drzemi!!! :) No to sobie i nam prezencik na swieta zrobiles :) Fajnie ze Jestes - witaj i skoro znasz forum to nie musze Ci mowic czuj sie jak w domu bo mam nadzieje ze juz tak sie czujesz :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Drzemi

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #583 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:17:11 pm »
Jakie powitanie miłe. :D Nie mam innego wyjścia niż czuć się jak w domu. :)

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #584 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:27:44 pm »
lepiej pozno niz pozniej :)))) milo Cie widziec w tych stronach :D