Autor Wątek: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy  (Przeczytany 56810 razy)

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #345 dnia: Lipiec 29, 2011, 07:31:05 pm »
Witam po 2 tyg.przerwie relaksująco urlopowej :) Mam spore zaległości bo przez ten czas byłem tylko na gsm wiec wątki zdjeciowe mam do pooglądania,ale już widzę że foty z Air Power sa fajne.

A tak chciałem zapytać bo jakos mi to uleciało... da ktosik znaka kto przechowuje moją kamizele i naszywki,bo w Płocku mnie nie było:)

Dyziek

  • Wiadomości: 2296
  • Potas:)
    • Zobacz profil
    • www.dyziek.com
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #346 dnia: Lipiec 30, 2011, 05:14:19 pm »
hehhehe....właśnie wygrałem pierwsze zawody XC (rowerowo) w swojej kategorii wiekowej:D - łatwo byłem bo sam w niej startowałem :)

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10980
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #347 dnia: Lipiec 30, 2011, 05:17:23 pm »
hehhehe....właśnie wygrałem pierwsze zawody XC (rowerowo) w swojej kategorii wiekowej:D - łatwo byłem bo sam w niej startowałem :)
dobrze że nie kazali pedałować, bo nawet by nie dojechał  :P ;D 8)

Dyziek

  • Wiadomości: 2296
  • Potas:)
    • Zobacz profil
    • www.dyziek.com
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #348 dnia: Lipiec 30, 2011, 05:21:24 pm »
Nie nie nie było tak lekko :) Opowiem za godzinę na grillu :)

deoc

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 2784
  • i wtedy wchodze ja... caly na bialo...
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czestochowa
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #349 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:38:54 pm »
Witam po 2 tyg.przerwie relaksująco urlopowej :) Mam spore zaległości bo przez ten czas byłem tylko na gsm wiec wątki zdjeciowe mam do pooglądania,ale już widzę że foty z Air Power sa fajne.

A tak chciałem zapytać bo jakos mi to uleciało... da ktosik znaka kto przechowuje moją kamizele i naszywki,bo w Płocku mnie nie było:)

no jest kamizelka Twoja i Mr.Reset'a u nas :) jak cos to daj na pw dane do wysylki to wyslemy, chyba, ze do Radomia sie wstrzymasz

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #350 dnia: Lipiec 31, 2011, 07:20:12 pm »
Spoko...się w Radomiu spotkamy to sobie odbiorę. dzięki:)

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #351 dnia: Sierpień 02, 2011, 12:01:56 am »
Fuck, moglem jednak jechac w sobote na erszol, fajne formacje lataly i niezla wilgotnosc byla od morza, oderwania robily sie nawet na Vampirkach, jakbym wiedzial ze przesuneli o tydzien pokazy to bym wrocil dzien wczesniej z Lofoten, FUCK  >:(

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21593
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #352 dnia: Sierpień 02, 2011, 08:22:51 am »
nie wolno tracic zadnej okazji na przyfocenie :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #353 dnia: Sierpień 02, 2011, 11:40:11 am »
nie wolno tracic zadnej okazji na przyfocenie :)

Pokazy mialy byc tydzien temu, wiedzialem ze nie zdaze wrocic z Lofoten, a w ta sobote dowiedzialem sie ze przesuneli impreze o tydzien bo pogoda byla kiepska, po dwoch dniach jazdy juz nie mialem sily zasuwac 500km wsiowymi drogami chociaz na niedziele jakos bym sie powoli doczlapal, ehhh, Dakota w obstawie Havardow , f-16 z vampirami, pc-3 niebieskie niebo, biale chmurki

Zdjecia bez szalu ale troche zly jestem  :-\

http://forum.flyprat.no/showthread.php?t=90598

sila

  • Wiadomości: 1023
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #354 dnia: Sierpień 05, 2011, 02:28:25 pm »
Hejka chyba z miesiąc mnie na forum nie było, zaraz przegląd zrobię i wrócę do rzeczywistości ale opiszę Wam moją dzisiejszą przygodę:

Jechaliśmy sobie z mężem spokojnie dzisiaj w Wa-wie ul. Księcia Janusza. Nagle jakiś wariat dojechał nam szybko do tyłu samochodu i zaczął na nas trąbić. Panu nie spodobało się, że jedziemy przepisowo i zrównał się z nami (jadąc pod prąd przeciwległym pasem), zaczął nas wyzywać strasznie bo on chciał jechać chyba ze 100/h a my tylko 60. Potem nas wyprzedził i zajechał drogę bardzo ostro hamując kilka razy przed samą naszą maską jakby celowo chciał doprowadzić do kolizji ale że mój Darek jest opanowany to go tylko strąbił. Ten wariat zatrzymał się, wysiadł z samochodu i do nas z rękami ale szyba była przymknięta trochę to zaczął nas wyzywać ale to strasznie! Potem wsiadł i dalej na czerwonym (skrzyżowanie z Obozową) wysiadł znowu i do nas-bluzgał niesamowicie, darł się tak głośno, że nie dało się tego słuchać, wyzwał mnie niczego niewinną od najgorszych i gdyby szyba była otwarta to byłby zdolny do wszystkiego.
Zrobiłam zdjęcie jego rejestracji-on to zauważył i blokując skrzyżowanie wysiadł trzeci raz i do mnie. Zadzwoniłam na alarmowy i podałam jego dane i sytuację.
Pan był mocno starszym kierowcą terenowego Mercedesa i w życiu bym nie przypuszczała, że coś mnie takiego spotka. No żebyśmy mu drogę zajechali albo cokolwiek innego ale nie! Ani to dwupasmówka ani trasa szybkiego ruchu..... Nigdy nie widziałam takiego furiata z chęcią popełnienia morderstwa w oczach! W jego oczach był taki przeraźliwy szał, że opisać się słowami tego nie da.
Jeszcze mnie telepie. Boże co się z tym Światem i tymi ludźmi dzieje, ile tej złości w tych ludziach i jeszcze wyżywają się na niewinnych...... Często tak rozmyślam i za cholerę tego nie pojmuję.

Pawel

  • Wiadomości: 321
  • vel pawel79
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #355 dnia: Sierpień 05, 2011, 02:38:40 pm »
Ręce opadają jak się coś takiego czyta/słyszy :( Współczuję, że musiałaś coś takiego przeżyć. Całe szczęście, że się nie daliście sprowokować, nie wiadomo do czego taki człowiek (?) jest zdolny.
Ja nie wiem czy bym w aucie wysiedział...
Pozdro

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6421
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #356 dnia: Sierpień 05, 2011, 02:42:10 pm »
Jak mawiał mój tata - kiedy dorośniesz zdziwisz się, jak mało jest normalnych ludzi na świecie :o


sila

  • Wiadomości: 1023
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #357 dnia: Sierpień 05, 2011, 02:51:22 pm »
Mądre słowa.  Tylko czy rzeczywiście to był  człowiek ?........ Ja chyba za "miętka" jestem do tego Świata. Dlaczego przykre rzeczy spadają na normalnych ludzi (bieda, powodzie i inne kataklizmy, a taki "Pan Nikt" jeździ wypasioną bryką i dyktuje nowe przepisy na drodze i bata na "Hu..a" nie ma !

A co do wyjścia z samochodu to na bank by nas pobił, jak łapy próbował już wpychać ale szyba była zbyt wysoko przymknięta i nie dał rady.

Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #358 dnia: Sierpień 05, 2011, 02:57:56 pm »
Bo niestety niektórzy są chujami. Przykre ale nieuchronne. Następnym razem pojedź za nim zobacz gdzie mieszka i daj cynk. Potem poprosi się Kifcia żeby stanął pod jego chatą. Kifcio będzie tylko stał i patrzył. Gość się zesra i po kłopocie :)

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6421
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 05, 2011, 03:08:47 pm »
A jakby Kifcio nie miał czasu, to zupełnie spokojnie wystarczy awatarowa fotka kifcia w skali 1:1. Plus twarz Amona w oknie - też w wersji awatarowej 8). Będziesz miała gościa z głowy :D
:D