Autor Wątek: Nowa robota  (Przeczytany 819 razy)

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Nowa robota
« dnia: Luty 16, 2017, 08:50:46 am »
Cześć ekipa,

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, po 14 latach pracy, mój dotychczasowy chlebodawca podziękował mi za współpracę. Stało się to w ramach zwolnień grupowych.
Postawiło to pod znakiem zapytania moje planowanie odnośnie wyjazdów na pokazy w sezonie 2017. Po tylu latach, szukanie roboty i chodzenie na różne przecudne rozmowy kwalifikacyjne było dla mnie dużym stresem.
Stąd moja mała aktywność na forum i w ogóle towarzysko :/ Chwytając się w sumie ostatniej deski ratunku zdecydowałem się na podjęcie pracy na stanowisku kompletnie mi nie znanym, choć też w tematyce IT, tym razem jakby po drugiej stronie barykady - wsparcie sprzedaży.

Doświadczenia żadnego w tej dziedzinie nie mam, co najwyżej techniczne a i tak muszę się dużo nauczyć tematów bardziej związanych z marketingiem. Co za tym idzie nie mam żadnych wyrobionych kontaktów handlowych.
No i tu właśnie zwracam się z prośbą do Was Kochani. Jedni mnie znają dłużej, inni krócej ale zdecydowałem się napisać do Was bezpośrednio na forum.

Jeżeli macie jakieś kontakty, wpływ, znacie kogoś, kto w średnich, dużych i wielkich firmach odpowiada za rozwiązania IT to prośba o pomoc w dotarciu do takich osób.
Moja firma posiada wszelkie możliwe kompetencje we wdrażaniu rozwiązań i sprzętu wszystkich czołowych firm na rynku, szczegółowo nie będę się rozpisywał, gdyby coś to udzielę szczegółowych informacji.

Pomogło by mi to przetrwać okres próbny :) i być może 2017 nie byłby dla mnie stracony.

Dzięki za uwagę i wszelki ewentualny odzew :)


Frodo

  • Top Gun
  • *******
  • Wiadomości: 1232
  • Najśmielszy z Niziołków :D
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2017, 03:42:03 pm »
Cześć.
Znam Adama przez forum, przez wypożyczalnię sprzętu.
Doskonale rozumiem taką sytuację -  dosłownie tydzień temu dostałem info o zakończeniu ze mną współpracy przez jedną z uczelni wyższych.
Skorzystam ze swoich kontaktów, może uda się znaleźć kontrahentów.

Pozdrawiam serdecznie
Marcepan

Plusz

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 230
    • Zobacz profil
    • FB
  • Skąd: Warszawa
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2017, 02:23:07 pm »
Ja też pracuję w takim dziale. Pisz śmiało, co dokładnie Ci leży na sercu, to to za działalność, ew. firma :)

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2017, 09:44:04 am »
Ja też pracuję w takim dziale. Pisz śmiało, co dokładnie Ci leży na sercu, to to za działalność, ew. firma :)

Larky Uważaj konkurent!!!

A tak na powaznie podaj zakres rażenia firmy!
POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

Plusz

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 230
    • Zobacz profil
    • FB
  • Skąd: Warszawa
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2017, 10:32:07 am »
Jaki konkurent! Odpisałem koledze w wiadomości (doszła?) jak to u mnie wygląda po prostu. Zresztą temat i tak do przegadania przy browcu, bo na sucho o robocie to nie idzie :) A właśnie, bo ja niezrzeszony w SPLF (nie mogę wysłać nic na ftp :( ), coś się szykuje jakieś zgrupowanie? :)

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7040
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2017, 01:29:55 pm »
Jaki konkurent! Odpisałem koledze w wiadomości (doszła?) jak to u mnie wygląda po prostu. Zresztą temat i tak do przegadania przy browcu, bo na sucho o robocie to nie idzie :) A właśnie, bo ja niezrzeszony w SPLF (nie mogę wysłać nic na ftp :( ), coś się szykuje jakieś zgrupowanie? :)
a co chcesz na serwer podesłać?

Perloz

  • Cadet
  • **
  • Wiadomości: 537
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kiekrz
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2017, 03:24:43 pm »
Jaki konkurent! Odpisałem koledze w wiadomości (doszła?) jak to u mnie wygląda po prostu. Zresztą temat i tak do przegadania przy browcu, bo na sucho o robocie to nie idzie :) A właśnie, bo ja niezrzeszony w SPLF (nie mogę wysłać nic na ftp :( ), coś się szykuje jakieś zgrupowanie? :)
a co chcesz na serwer podesłać?

Pewnie przetarg dla Larkyego :)

Plusz

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 230
    • Zobacz profil
    • FB
  • Skąd: Warszawa
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2017, 09:52:39 am »
Jaki konkurent! Odpisałem koledze w wiadomości (doszła?) jak to u mnie wygląda po prostu. Zresztą temat i tak do przegadania przy browcu, bo na sucho o robocie to nie idzie :) A właśnie, bo ja niezrzeszony w SPLF (nie mogę wysłać nic na ftp :( ), coś się szykuje jakieś zgrupowanie? :)
a co chcesz na serwer podesłać?

Aplikację do SPFL, przecież że nie Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia :)

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7040
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2017, 12:54:22 pm »
na co Ci ta aplikacja... nie lepiej to spokojnie żyć?

Plusz

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 230
    • Zobacz profil
    • FB
  • Skąd: Warszawa
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2017, 02:27:38 pm »
Hm... pewnie tak, gdyby nie te 5km pola w Ostravie, które w błocie, upieprzony jak burak, zalewany deszczem, załadowany jak wielbłąd, głodny ... przelazłem by pstrykać z Wami pod radarem ... To już chyba nie jest normalne i spokojne :)

Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2017, 02:33:14 pm »
Hm... pewnie tak, gdyby nie te 5km pola w Ostravie, które w błocie, upieprzony jak burak, zalewany deszczem, załadowany jak wielbłąd, głodny ... przelazłem by pstrykać z Wami pod radarem ... To już chyba nie jest normalne i spokojne :)
Wyobraź sobie, że byli tacy którzy nie pstrykali...
 ::)

Mori

  • Wiadomości: 1861
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: Nowa robota
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2017, 09:07:18 am »
Idąc głębiej ścieżkami dewiacji byli też tacy co pstrykali i do dzisiaj aplikacji nie wysłali ....   ::)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin