Autor Wątek: Aerofestival 2016  (Przeczytany 12670 razy)

szamal

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 2386
  • wieczny brak czasu...
    • Zobacz profil
    • www.maciejszamalek.com.pl
  • Skąd: Warszawa
Aerofestival 2016
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 22, 2016, 08:26:24 pm »
A to tam były miejsca dla spotterow? Znaczy sie co? Ochronę tam postawią albo barierki ?

Carlito

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 3353
    • Zobacz profil
  • Skąd: Żyrardów/Biała Podlaska
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 22, 2016, 08:36:20 pm »
A to tam były miejsca dla spotterow? Znaczy sie co? Ochronę tam postawią albo barierki ?
Przykład ostrej trawy pokazuje, ze jak sie naprawde chce odciac jakis teren to mozna to zrobic. W zeszlym roku byly podobne zapowiedzi, ale wtedy organizatorzy ledwo ogarniali jaka impreze organizuja, teraz moze byc troche inaczej...

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #197 dnia: Maj 22, 2016, 08:50:07 pm »
Organizator się zmienił. Wtedy impreze organizował Aeropact, a teraz organizuje ją MTP.
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Hornet

  • Gość
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #198 dnia: Maj 22, 2016, 09:04:09 pm »
Jeśli górki nie wypalą w sobotę, to chyba można wrócić na teren lotniska ?

Mariusch

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 998
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #199 dnia: Maj 22, 2016, 09:04:09 pm »
Organizatorzy też zaglądają na wszelakie fora gdzie słychać głos: W zeszłym roku było fajnie na górkach teraz też będzie. Ciekawe jak wygląda sprzedaż spotter packów, w ubiegłym roku przed samą imprezą cena skoczyła na chyba 200 złociszy. W tym roku duzo osób raczej z rezerwą potraktowało oficjalny wstęp na tę imprezę, co może na sprzedaż zwykłych biletów wpływu większego nie ma, ale jeśli chodzi o trybunę to pewnie tak.

Hornet

  • Gość
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #200 dnia: Maj 22, 2016, 09:09:28 pm »
Mariusch, ja dzisiaj kupiłem SP. Od sprzedawcy dowiedziałem się, że jest jeszcze 17 wolnych miejsc. I nie sądzę,  aby były to miejsca dostępne tylko w empiku w Tarnowskich Górach.  W kwesti innych biletów nie mam żadnych informacji.

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 22, 2016, 09:14:22 pm »
Organizatorzy też zaglądają na wszelakie fora gdzie słychać głos: W zeszłym roku było fajnie na górkach teraz też będzie. Ciekawe jak wygląda sprzedaż spotter packów, w ubiegłym roku przed samą imprezą cena skoczyła na chyba 200 złociszy. W tym roku duzo osób raczej z rezerwą potraktowało oficjalny wstęp na tę imprezę, co może na sprzedaż zwykłych biletów wpływu większego nie ma, ale jeśli chodzi o trybunę to pewnie tak.

Obyś miał raację.
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

MarcinW

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 22, 2016, 11:25:36 pm »
Tak piszą o górkach itp, skoro zapewniają że fototrybuna jest taka hiper ,super dobra to dlaczego wiało pustkami w roku zeszłym?
Ja osobiście nie pójdę na teren imprezki nie z oszczędności ale dlatego że można uchwycić coś ciekawszego od strony południowej niż pod słońce z terenu pokazów.
Stojąc przy centrum ogrodniczym czy terminalu można również zrobić trochę zdjęć, sama miejscwka na górkach idealna nie jest, np. mijanki, rozejścia grup akrobacyjnych widać słabo. Zobaczymy jak będzie.

Hornet

  • Gość
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #203 dnia: Maj 23, 2016, 10:19:43 am »
Dzięki Jacek ! Namówiłeś mnie na wyjazd

Nocleg klepnięty? :)
klepnięty !  8)

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 23, 2016, 10:51:29 am »
Tak piszą o górkach itp, skoro zapewniają że fototrybuna jest taka hiper ,super dobra to dlaczego wiało pustkami w roku zeszłym?
Ja osobiście nie pójdę na teren imprezki nie z oszczędności ale dlatego że można uchwycić coś ciekawszego od strony południowej niż pod słońce z terenu pokazów.
Stojąc przy centrum ogrodniczym czy terminalu można również zrobić trochę zdjęć, sama miejscwka na górkach idealna nie jest, np. mijanki, rozejścia grup akrobacyjnych widać słabo. Zobaczymy jak będzie.

nie no, ja rozumiem. AgroFestiwal zajefajny jest. Ale na poważnie, kto tam jedzie dla zajefajnych zdjęć? Umówmy się, najlepsze miejscówki na tej imprezie są dla spotters-packowc'ów niedostępne - więc... po co przepłacać?

deoc

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 2784
  • i wtedy wchodze ja... caly na bialo...
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czestochowa
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 23, 2016, 11:53:15 am »
zastanawiam sie czy nie jechac...

MarcinW

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 23, 2016, 11:53:27 am »
Popieram bronka, postaram się być na treningu Viggena w piątek to zobaczymy jak będzie  zawijał nad okolicą.

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 23, 2016, 04:11:45 pm »
Jak ktoś tam dotrze w sobotę w miarę wcześnie pod płot to niech da znać na forum albo FB jak wygląda sprawa z parkowaniem w okolicy i dotarciem do tego płotu.

bhpchmiel

  • Wiadomości: 576
    • Zobacz profil
  • Skąd: Milanówek
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 23, 2016, 04:22:54 pm »
Jeśli nie będzie dostępu na te łąki, co byliśmy w zeszłym roku, to kiepsko będzie... :(

kwinto

  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poddębice
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 23, 2016, 04:27:48 pm »
Jeśli nie będzie dostępu na te łąki, co byliśmy w zeszłym roku, to kiepsko będzie... :(
wg mojego rozeznania sprzed tygodnia autem w to samo miejsce nie wiedziemy.
Można zaparkować za giełdą  i z buta dojść na stare miejsce.
No chyba, że z samego rana splantujemy niewielki wał ziemny który przeszkadza we wjeździe od strony giełdy :)