Autor Wątek: Sprzedam: Nikon D300S + 2x SandISK 16GB + 3 aku  (Przeczytany 264 razy)

clostermann

  • Gość
Sprzedam: Nikon D300S + 2x SandISK 16GB + 3 aku
« dnia: Wrzesień 07, 2014, 07:44:43 pm »

Witam serdecznie,


Do sprzedania oferuję aparat Nikon D300s wraz z pełnym kompletem sklepowym, dwoma dodatkowymi bateriami (oryginalne Nikon) oraz dwoma kartami SDHC SanDisk 16 GB.


Aparat kupiony we wrześniu 2012 w większym zestawie sprzętu w sklepie 6x7.
Jestem pierwszym właścicielem - posiadam oryginalny paragon imienny.


Aparat w stanie idealnym, bardzo zadbany. Żadnych ukrytych wad, wszystko działa perfekcyjnie. Wizjer, komora lustra, matówka, matryca - czyste. Nie ma ani jednej ryski na wyświetlaczu - zawsze używany z osłonką.
Nigdy nie był naprawiany ani upuszczony. Okleiny w stanie jak z fabryki - nic się nie odkleja ani nawet nie wybrzusza.


Przebieg migawki: 15 040 zdjęć


Korpus zakupiony w celu wejścia w świat fotografii koncertowej, którą przez kilka lat się zajmowałem.
Nie robiłem jednak zbyt wielu imprez a teraz ostatecznie zrezygnowałem z jakiejkolwiek formy fotografii komercyjnej i fotografuję tylko analogowo - do szuflady.


Dlatego aparacik wędruje do sprzedania - ma mały przebieg więc posłuży komuś jeszcze długie lata i sporo da się z niego wycisnąć. Mi obecnie wystarcza mój stary, poobijany Nikon F3 ;)


W skład zestawu wchodzi:
- korpus Nikon D300s
- 3 baterie (oryginalne Nikon EN-EL3e)
- ładowarka z kablem (oryginalna Nikon MH-18a)
- kable video oraz USB
- instrukcja obsługi w jęz. polskim (pełna - gruba, oraz mniejsza - skrócona)
- zaślepka na wizjer
- dekielek na bagnet
- pasek na szyję
- papierki i płyta CD (gwarancje, ulotki reklamowe, program Nikon View NX, inne papiery)
- oryginalne pudełko z wytłoczkami, woreczki foliowe itd.
- 2 karty SDHC SanDisk 16 GB (45 MB/S) z oryginalnymi pudełkami i etui


Cena jaka mnie interesuje to 2600 PLN z wysyłką gratis


Wysyłka paczką pocztową priorytetową, możliwy odbiór osobisty (Brzozów, woj. podkarpackie)


Sposób płatności: przelew na konto bankowe lub z ręki do ręki


Kontakt: Prywatna wiadomość na forum, ew. mail: clostermann9@gmail.com


Zdjęcia zestawu:






































Serdecznie zapraszam do kontaktu - postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.