Autor Wątek: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]  (Przeczytany 27187 razy)

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4445
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 27, 2011, 03:02:04 pm »
Majek@ Z tego co mnie uczyli, na kilku forach i w realu, to swoich obiektywów, się nikomu nie pożycza, chyba, że ktoś foci razem z tobą i w każdej chwili będziesz miał możliwość givebacka i użycia pożyczonego obiektywu.

Ufff dobrze że większość z nas nie jest na tych forach i nie ma kłopotu z pożyczeniem szkła czy puszki w czasie gdy ma wolne, o wymianie na pokazach itp nie wspominam bo często to standard.
mam nadzieje ze wilku tego nie przeczyta  ;) bo wtedy to mamy pozamiatane   :(
P.S prośba do kicha jako admina aby Tadziowi zablokował dostęp do tego wątku  ;D

Master .... my tacy dziwni jesteśmy ... bo o ile u wilka to większość z nas ma duży "dług wdzięczności" to i chyba się nie pomylę jak napiszę ze prawie każdy z czł zwyczajnych SPFL komuś coś pożyczał jak i sam z takiej pomocy pożyczkowej korzystał

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 27, 2011, 06:44:14 pm »
Tak tylko niesmialo wspomne ze podobno juz sie skonczyly spotterpacki :o Sporo bylo gadania ze drogo, nie sprzedadza sie itp a tu bum, poszly jak papier toaletowy za komuny  ;) Za dwa lata beda po 750 czy po tysiaku ?  ;D

sfw

  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPMM
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 29, 2011, 09:47:22 am »
Spotters Packi rozeszły się w ciągu 10 min! Cena jak nic na następny szoł pójdzie w Cosmos.
Power of the Lens

kux

  • Gość
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 29, 2011, 06:37:10 pm »
Tak tylko niesmialo wspomne ze podobno juz sie skonczyly spotterpacki :o Sporo bylo gadania ze drogo, nie sprzedadza sie itp a tu bum, poszly jak papier toaletowy za komuny  ;) Za dwa lata beda po 750 czy po tysiaku ?  ;D

jedno z drugim nie ma jakby wiele wspólnego....

będą po 5 klocków i tez pewnie pójdą

tyle że będa tam inni ludzie



po prostu target będzie inny i po strefie spotter poruszac sie będzie pan heniek co ma w szopie 20 wtryskarek i napiernicza plastikowe dekielki na znicze na 3 zmiany...
oczywiście weźmie synka żeby mu samoloty pokazać
obaj będą mieć sony a230 z obiektywem 18-300 (pan w markecie mówił, że na samoloty ideał)
i jak potem opublikują foty w galerii (przywilej ze spotterspacka)  to chwała naszego airshow końca mieć nie będzie.....    ;D

a jak chcą przyciągnąć ludzi zainteresowanych foto lotniczą to muszą nie tyle pomajstrowac przy spotterspacku co może spróbowac obrócic lotnisko, bo jak na razie to skaryszewska rządzi i raczej sie to nie zmieni

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:18:49 am »
Jakby to powiedzieć, by nie być wrednym...

1. Moim zdaniem 500 pln to dużo, choć nadal mam nadzieję że to cena warta imprezy (sie zobaczy:)

2. Na zachodzie wydaje mi się iż jest podobnie, a jak dodać koszty transportu, pobytu... to może ta cena nie jest taka zła.

3. Oprócz SpotterPack'a są jeszcze akredytacje press które też obejmują osoby publikujące w sieci, inne media nie drukowane, jak i choćby członków zwyczajnych SPFL (jeśli przekłamałem coś, sprostujcie) - Tak więc jest opcja na bezpłatny udział dla osób w ten czy inny sposób wyróżniających się w propagowaniu tego co lata. Fajnie gdyby wcześniej chłopaki ogłaszali jakie będą kryteria przyznawania darmowych press i "zniżkowych" SP. Może jakiś projekt wolontariatu na rzecz SWAT czy innych organizacji tak by osoby niezamożne a bardzo chcące też dostały szansę?

4. Jak rozumiem SWAT dzieki "spotter packom" zbiera pieniądze na swoją statutową działalność - im więcej zbiorą tym lepiej.

5. Na podstawie tego co poczytałem wyżej może by wprowadzić podział w SP (???):

a) "prawdziwi" - z drogim sprzętem i dużymi umiejętnościami
b) "amatorzy" - z tanim sprzętem i nadal uczący się (to moja kategoria :)
c) "turysci" - z nastawieniem że coś tam się pstryknie a najważniejsze by się lansować bliżej pasa :)   
d) "pasjonaci" - 25-tka za siatką :)


Podsumowując:

Jeśli ktoś wymyśli sensowną równowagę pomiędzy podpunkt 3 i 4 będzie git.

Jak cena będzie za wysoka - zbiórka na 25 i też będzie git (nie mówiąc o dużo przyjemniejszej integracji).
 
P.S. Skąd informacja że SP skończyły się po 10 minutach??? Akurat tego dnia był pogrzeb Marka Szufy, więc moje zgłoszenie, wysłane po ceremonii, raczej nie miało szans znaleźć się w tych 10 minutach...

sfw

  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPMM
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:28:13 am »
 
P.S. Skąd informacja że SP skończyły się po 10 minutach??? Akurat tego dnia był pogrzeb Marka Szufy, więc moje zgłoszenie, wysłane po ceremonii, raczej nie miało szans znaleźć się w tych 10 minutach...

Z miejsca w które składałeś swoje zgłoszenie ... ;)
Power of the Lens

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 31, 2011, 01:31:01 pm »
 
P.S. Skąd informacja że SP skończyły się po 10 minutach??? Akurat tego dnia był pogrzeb Marka Szufy, więc moje zgłoszenie, wysłane po ceremonii, raczej nie miało szans znaleźć się w tych 10 minutach...

Z miejsca w które składałeś swoje zgłoszenie ... ;)

Moze niedokladnie w 10 minut, bo ja swoje zgloszenie wyslalem dwa dni po ogloszeniu przyjec i dostalem, jeszcze mila pani mailowala do mnie czy na pewno chce go dostac bo kasa juz na koncie ale oswiadczenia jeszcze renifery nie dowiozly  ;) Chyba ze mieli jakas pule przeznaczona na zgloszenia z zagranicy.

Kux, moze i Skaryszewska rzadzi ale z niej nie polazisz na statyce a 99% ludzi ktorzy tam beda nie sa z Radomia wiec pewnie nie beda mieli mozliwosci sterczenia pod plotem od czwartku rano ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 01:33:30 pm wysłana przez Eskimos »

sfw

  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPMM
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 31, 2011, 03:46:34 pm »

Moze niedokladnie w 10 minut, bo ja swoje zgloszenie wyslalem dwa dni po ogloszeniu przyjec i dostalem, jeszcze mila pani mailowala do mnie czy na pewno chce go dostac bo kasa juz na koncie ale oswiadczenia jeszcze renifery nie dowiozly  ;) Chyba ze mieli jakas pule przeznaczona na zgloszenia z zagranicy.

Kux, moze i Skaryszewska rzadzi ale z niej nie polazisz na statyce a 99% ludzi ktorzy tam beda nie sa z Radomia wiec pewnie nie beda mieli mozliwosci sterczenia pod plotem od czwartku rano ;)

Ja swoje też zgłosiłem dwa dni po ogłoszeniu sprzedaży i nawet maila żadnego nie dostałem. Jak zadzwoniłem do organizatorów to odpowiedź jaką dostałem widzisz w moim poście ...
Power of the Lens

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 31, 2011, 03:57:06 pm »


Z miejsca w które składałeś swoje zgłoszenie ... ;)

hmmm... zdawało mi się że wysłałem później... no cóż pamięć widać płata figle  :-[

SFW - wierze w to co piszesz, ale wierzyć mi się nie chce że SpotterPacki zniknęł w 10minut !!!  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Jeśli tak było, nie mamy co liczyć na obniżki na Air-Show 2013 :(

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #324 dnia: Lipiec 31, 2011, 04:14:48 pm »


Ja swoje też zgłosiłem dwa dni po ogłoszeniu sprzedaży i nawet maila żadnego nie dostałem. Jak zadzwoniłem do organizatorów to odpowiedź jaką dostałem widzisz w moim poście ...

No ja wyslalem zgloszenie dwa czy trzy dni po rozpoczeciu przyjec, dostalem dane do przelewu i oswiadczenie do wypelnienia i w tym tygodniu pani Agnieszka pytala czy napewno chce spotterpacka bo kasa jest na koncie a oswiadczenie jeszcze nie doszlo. Pytalem dzisiaj znajomego Norwega ktory tez jedzie czy sie zalapal bo on wysylal tydzien pozniej niz ja i mowi ze dostal. Moze jednak mieli kilka sztuk przeznaczonych na zgloszenia z zagranicy skoro Ty po dwoch dniach nie dostales a Fredrik sie zalapal po ponad tygodniu. 

Maciekross

  • Wiadomości: 464
  • Czeka na rozpoczecie sezonu :(
    • Zobacz profil
  • Skąd: Parczew
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #325 dnia: Lipiec 31, 2011, 04:57:51 pm »
To jak macie te SP to czy bedzie mozna liczyc na program przylotow i treningow ? Jak w poprzednich edycjach bylo kiedy je dostawaliscie ?

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #326 dnia: Lipiec 31, 2011, 05:19:33 pm »
Program przylotów i treningów był do odebrania w czwartek w kwaterze głównej:) No ale jak to z takimi programami bywa nie w calosci pokrywał to co dzialo sie na lotnisku.A jak ktoś ma jakieś znajomośći to może uda sie go wyrwac pare dni wczesniej:)

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 31, 2011, 05:34:13 pm »
Mogę obiecać że co dostanę to postaram się wrzucić na forum :) Jako że net ma być do dyspozycji to pstryknę fotkę i wstawię :)  Inna sprawa to jak kolega wcześniej, pamiętam że kiedyś (tak ze 6 lat wstecz) program przylotów tylko mniej więcej pokrywał się z faktycznymi przylotami. Nie wiem tylko skąd i jak chłopaki go wtedy zdobyli.

Majek

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • majkon.pl
  • Skąd: Radom
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #328 dnia: Lipiec 31, 2011, 10:32:37 pm »
W związku z tym, że 2 lata temu na preskę się już nie załapałem (bo moje układy z tematycznym serwisem internetowym, z ramienia którego akredytowałem się 4 lata temu, się nieco rozluźniły), to uparłem się, że tą razą kupię SP. O terminie rozpoczęcia procesu dowiedziałem się będąc na urlopie (ten termin też wypadł jeszcze w trakcie mojego wyjazdu), ale się uparłem. Odprawiłem rodzinę na plażę i o zapowiedzianej godzinie siedziałem przy komputerze i klikałem F5, aż się link do formularza pojawił, bo spodziewałem się, że wszystko się rozstrzygnie w przeciągu kilkunastu minut. Fajnie się obserwowało liczniki gości przebywających na stronie tuż przed udostępnieniem formularza. Za każdym F5 coraz więcej ludzi.

EDIT:
Mam taka prośbę... Mam odinstalowanego Outlooka i nie mam dostępu do korespondencji sprzed jakiegoś czasu. Moglibyście mi przypomnieć, od kiedy te wszystkie klamoty będą do odebrania na miejscu, w Radomiu? Było to w tym mailu potwierdzającym przyznanie SP napisane. Z góry dzięki.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 10:34:43 pm wysłana przez Majek »

czachus

  • Gość
Odp: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpień 01, 2011, 10:41:28 am »
To do zobaczenie z posiadaczami akredytacji "płotter pack" :)