Autor Wątek: jest impreza jest crunchips jest AirShow w Pardubicach - 01-02.06. 2013  (Przeczytany 2561 razy)

pilotex

  • Wiadomości: 994
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sosnowiec
Spojrzałam na radar i wcale lepiej się nie zapowiada. Całe Czechy skąpane w deszczu i burzach. Współczuje pogody...
Pozdrawiam,
Ewa

pepic

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1646
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Właśnie wróciłem..
Zamiast B-17 pogaoda była "BE" >:(

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6419
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Już w domu. Wieczna chwała i szacunek tym, którzy coś lecącego dzisiaj ufocili. Tym, którzy zdecydowali się zostać do jutra - życzenia, by ich poświęcenie przyniosło owoce :)
Tym wszystkim, z którymi przyszło mi dziś taplać się w pardubickim błocie - dzięki za niezwykle udaną (od strony towarzyskiej) imprezę :)

kwinto

  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poddębice
Współtowarzyszom i towarzyszkom błotnego SPA dzięki za spotkanie i miło spędzony czas.
Wytrwałym życzę lepszej pogody w niedzielę  ;D

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
ZSK
To była Velká Pardubická-przeszkodowy wyścig błotny! Pardubicki SPFL camp to camp tylko dla prawdziwych śmiałków, Twardzieli i... Twardzielek przez wielkie T!  Współtowarzyszki i towarzysze, ja również dziękuję za to miłe spotkanie.  :)

Kate

  • Wiadomości: 673
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kłodzko
Było miło, mokro i błotnisto :) Gripen na końcu latał nad samochodem :) wcale nie trzeba było iść przez to błoto  ;D
U nas teraz świeci słońce, ciekawe jak jest w Pardubicach. Kanapki zrobione, gorąca kawa w termosie tylko czekam na wieści  zza płotu.

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10974
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Kate,
podeślij do kicha i alex komplet newsowy  ::)
dla przypomnienia, tutaj szczegóły: http://spfl.pl/forum/index.php/topic,919.0.html


dziekuję

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2013, 11:38:48 am wysłana przez kichu »

Acroluc

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 970
  • aka elektrolux
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czernica k. Rybnika
My już w domu. Dzisiaj pogoda chyba jeszcze gorsza niż wczoraj. Czy coś ze zdjęć będzie, to nie wiem...
Ale i tak było wesoło, więc dzięki wszystkim za miło spędzony czas :)

Kate

  • Wiadomości: 673
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kłodzko
Kate,
podeślij do kicha i alex komplet newsowy  ::)
dla przypomnienia, tutaj szczegóły: http://spfl.pl/forum/index.php/topic,919.0.html


dziekuję



poszło  :)

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Larky i Jamal w domu. Dzięki wszystkim za super klimaty mimo "tak pięknych okoliczności przyrody i tego... i niepowtarzalnej" :)

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Bezpiecznie dotoczylismy Qlędo domu i poturlalismy się do Kraka. Dystrykt południe bezpiecznie już w pieleszach. Niezapomniany będzie pewien tunel którym teleportowaliśmy się w inny wymiar meteorologiczny. Że też tam nie było pokazów :-/
Pozdrawiam

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
W knajpie to fajnie było... Ale fotograficznie ... z grzybnią i patatajnią. Dla mnie ta impreza nie odbyła się :/Można od razu przeedytować newsa z "Wzorem lat poprzednich na pardubickim niebie mogliśmy zobaczyć zarówno współczesne, jak i historyczne statki powietrzne. Niestety ze względu na warunki pogodowe nie mieliśmy okazji podziwiać głównej atrakcji jaką miał być bombowiec B-17. Relacja i zdjęcia z tego wydarzenia już wkrótce."
na
"Wzorem lat poprzednich na pardubickim niebie mielismy zobaczyć zarówno współczesne, jak i historyczne statki powietrzne. Niestety ze względu na warunki całodniowe ulewy nie mieliśmy okazji podziwiać wielu maszyn, które po prostu nie przyleciały. Jedynie garstka niedobitków próbowała latać w tych fatalnych warunkach, niestety z marnym skutkiem."
Ewentualnie krótko i zajebiscie:
"Żal"
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2013, 12:46:06 am wysłana przez Jamal »
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

Silvver

  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Skąd: Brzesko
To i ja w domu  :)
Nie ma co narzekać na pogode, fajnie było  ;D

Pozdrowienia dla wszystkich !

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6419
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Jedynie garstka niedobitków próbowała latać w tych fatalnych warunkach...
W sobotę podziwiałem gości, którzy startowali kilka razy w tym cholernym deszczu, a lecieli kabrioletami.

pepic

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1646
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Jedynie garstka niedobitków próbowała latać w tych fatalnych warunkach...
W sobotę podziwiałem gości, którzy startowali kilka razy w tym cholernym deszczu, a lecieli kabrioletami.
Dokladnie