Autor Wątek: jest impreza jest crunchips jest AirShow w Pardubicach - 01-02.06. 2013  (Przeczytany 2560 razy)

Kate

  • Wiadomości: 673
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kłodzko
Koledzy znad morza przyjeżdżają :) To mam nadzieję że jakoś się spotkamy pod płotem.
O której tam trzeba być,  żeby wjechac autem i w miarę miejsce było?

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21587
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
uważajcie na okolicę :)
dostałem maila:

Due to many problems last year with damaged fence around the airport we would like to prepare tables with notification in three languages. Could you pls. be so kind and try to translate from EN to PL these sentences? "Please do not throw trash and do not cut the fence!" I have only the first sentence "Proszę nie wyrzucaj śmieci!" I hope that is right  Many many thanks for your help and good light for your beautiful pictures! Petr from Pardubice
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

seba

  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
  • Skąd: 100LICA
W necie na jakims forum ktos wleil jakiegos maila z pardubic ze niby beda jakies materialy pirotechniczne instalowac i mysla nad zamknieciem tej drogi wzdluz pasa nie pamietam tylko czy sobote czy niedziele. Chociaz mysle ze wy macie i tak lepsze info.
 

Acroluc

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 970
  • aka elektrolux
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czernica k. Rybnika
W niedzielę mają być jakieś wybuchy podczas pokazu B-17.
A właśnie w niedzielę miałem iść pod płot...

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
W niedzielę mają być jakieś wybuchy podczas pokazu B-17.
A właśnie w niedzielę miałem iść pod płot...

Czyli serio z tą pirotechniką? Kurde trochę lipa by była :/
Pozdrawiam :)

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Ja niestety odpadam z Pardubic. Może zawitam do Płocka, jak pogoda będzie akceptowalna.

Szkoda prądu - patrzyłem na prognozy i niestety nie są ciekawe. A jak mam stać na drabince pod płotem i moknąć to... wolę odpuścić temat, zwłaszcza, że mam 500 km w jedną stronę.
Dodatkowo kwestia nieba, które przy takiej pogodzie będzie jak na EPMM ostatnio - czyli wyjdą czarne plamy na szarym tle :(

Odwołałem rezerwacje w hotelu, także tyle ode mnie niestety ... :(

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Due to many problems last year with damaged fence around the airport we would like to prepare tables with notification in three languages. Could you pls. be so kind and try to translate from EN to PL these sentences? "Please do not throw trash and do not cut the fence!" I have only the first sentence "Proszę nie wyrzucaj śmieci!" I hope that is right  Many many thanks for your help and good light for your beautiful pictures! Petr from Pardubice

A mówiłem Tomaszkowi "nie tnij, znajdziemy jakąś drabinkę"...
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

seba

  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
  • Skąd: 100LICA
Kolega mi napisal ze to ma byc ostatni lot B-17, po pardubicach podobno idzie do muzeum. Chociaz pewnie macie takie info.

Acroluc

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 970
  • aka elektrolux
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czernica k. Rybnika
Kolega mi napisal ze to ma byc ostatni lot B-17, po pardubicach podobno idzie do muzeum. Chociaz pewnie macie takie info.
ciekawe, co kolega na to: http://www.sallyb.org.uk/flying-programme.htm

seba

  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
  • Skąd: 100LICA
Dlatego napisalem podobno. Otrzymal takie info z pardubic mailem chyba razem ze spotterka. pby jak najdluzej latala beczusia.


fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Hehe...

Fakt, koleś w samych majciochach przegiął nieco. Mógłby chociaż założyć krótkie spodenki  :o A Pan, który stoi na aucie dach sobie w Touareg'u pogniecie...  :o

 :P :P


seba

  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
  • Skąd: 100LICA
moze on stoi nie na dachu swojego samochodu. hehe. dobra akcja .

Marco

  • Cadet
  • **
  • Wiadomości: 736
  • love to ride ride to love
    • Zobacz profil
    • FB
jedziemy,ot

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Leje. B17 i P47 nawer nie przyleciały. Jest za to Mustang, ale pogoda taka, że nie ma po co wyciągać aparatów...
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl