Autor Wątek: "BLUE ANGELS" - USA Andrews Air Force Base Maryland  (Przeczytany 547 razy)

golden

  • Wiadomości: 472
    • Zobacz profil
    • Moja Fotografia
  • Skąd: Płock
Formacja Blue Angels to taka ikona wszystkich pokazów w USA.
Moim skromnym zdaniem jedna z lepszych grup akrobacyjnych na świecie.

Robią niesamowite Show które zaczyna się już na ziemi w wykonaniu pilotów i obsługi naziemnej
.........   także zasługują na oddzielny wątek na forum  ;D


#1



#2



#3



#4



#5



#6



#7



#8



#9



#10



#11



#12



#13



#14




także skończyłem  zdjęcia lotnicze made in America   ;D



pozdrawiam
MOJA FOTOGRAFIA www.slubnefoto.pl

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4445
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: "BLUE ANGELS" - USA Andrews Air Force Base Maryland
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2013, 08:16:54 pm »
NO NIEEEE watek dwa miechy na forum i ani jednego komentarza ... .... czy też może jest jakos ukryty i trzeba mieć jakies super uprawnienia moderatorsko administracyjne że go widzą tylko nieliczni  ???
Za to ja się bardzo cieszę że nadrabiając zaległosci na forum trafiłem ten wątek bo .... poza fajnymi zdjęciami to ... wspomnienia wróciły bo toż to rocznica naszej wyprawy za wielką wodę właśnie jest :)
Arek fajny reportaż, ciężko coś wyróżnić bo fotki tworzą całość - i jako całosć bardzo sie podoba :) dobrze że ich wtedy przyfociliśmy bo w tym roku to ... :(
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 08:52:40 pm wysłana przez Joa »

golden

  • Wiadomości: 472
    • Zobacz profil
    • Moja Fotografia
  • Skąd: Płock
Odp: "BLUE ANGELS" - USA Andrews Air Force Base Maryland
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2013, 10:44:38 pm »
Mariusz dzięki za zauważenie  ;D
Podejrzewam że watek jest  dostępny dla wszystkich o czym świadczy ilość odsłon ...
Dlaczego zero komentarzy ?   Nie będę tutaj pisał o TWA czy o innych dziwnych dla mnie zjawiskach  ;D
bo nie chcę nikogo obrażać.  Fakty są takie że moje wątki zdjęciowe już od jakiegoś czasu przemijają bez większego echa
i zainteresowania a moje przemyślenia  w tym temacie skłaniają mnie do prostego wniosku

bez sensu cokolwiek tutaj pokazywać

nigdy nie oczekiwałem ochów i achów ale zawsze ceniłem sobie krytykę a już jak Kifcio wypunktował każde zdjęcie
to było  naprawdę super  ::)


pozdrawiam
.... i pewnie znowu kij w mrowisku  ;D
MOJA FOTOGRAFIA www.slubnefoto.pl

Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
Odp: "BLUE ANGELS" - USA Andrews Air Force Base Maryland
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2013, 11:16:17 pm »
Bo nie ma co punktować poza horyzontem na #4:)
Bardzo fajnie, całość. I jak to u Ciebie Arek - jakość żyletka.

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: "BLUE ANGELS" - USA Andrews Air Force Base Maryland
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2013, 09:28:43 am »
kurczę, no fakt...

Sam zdjęcia obglądnąłem i to kilka razy. Można powiedzieć, że znam je na pamięć :) Ale jakoś też mi nie przyszło do głowy, żeby skomentować.

Bo w sumie mógłbym napisać, że klimaty amerykańskie wspaniałe, kolory niesamowite, pokaz pewnie musiał być też fajny - widać po zdjeciach... Sam mam problemy często z pomysłem na przykadrowanie, także nie skrytykuję kadrowania, jak dla mnie bardzo OK. Fajny dokument z tego wyszedł, zazdroszczę wypadu do USA i zdjęć :)

Co do komentarzy... Czasem tak jest... W moim wątku z ostatniego wypadu na Orliki znalazło się 3-ech odważnych do skomentowania zdjęć. Biorąc pod uwagę liczbę członków... hmmm...
No bywa różnie :) A człowiek zawsze ciekawy opinii, bo chciałby jakoś się rozwinąć w działce loto-foto. Przynajmniej ja :)

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10974
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: "BLUE ANGELS" - USA Andrews Air Force Base Maryland
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2013, 09:32:28 am »
golden
jako repo - bardzo przyjmne się ogląda choć miejscami oczojebne kolory
czasami przeszkadza mi kolorystyka, jakby jakimś crossem pojechane

jako pojedyncze sztuki, no to miejscami można poprawić a nawet niektórych nie pokazywać

1. wali po gałach zarówno niebieski jak i biały, zdjęcie samo w sobie jako pstryk
2. central, przesuń całość w prawo żeby scenka rozmowy była najwazniejsza bo chyba o to chodzi
3. nie mam pomysłu na to zdjęcie, niby ok ale z drugiej strony coś mi nie gra
4. fajna perspektywa, ale zdjęcie wali się na lewo, zarówno względem horyzontu jaki romieszczenia maszyn
5. tu też wygląda na przypadkowe cięcia, deko skrzydła z prawej, deko z lewej, jest krzywo
6. podoba się bardzo
7. ok, bez uwag
8. trochę za centralnie w kadrze
9. super
10. ok, bez uwag
11. bardzo ładnie, ale na granicy przeostrzenia
12. ubrałbym w panorame
13. ok
14. jeszcze ciasniej bym pokazał
 
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2013, 10:56:58 am wysłana przez kifcio »