Autor Wątek: braciaki dwa  (Przeczytany 487 razy)

akbi

  • Gość
braciaki dwa
« dnia: Marzec 07, 2013, 10:10:14 pm »
Witajcie :)
Jako, że nie mam - jeszcze - prezentacyjnych fotek lotniczych, to na początek coś ... ludzkiego :)

To mój pierwszy tu pokaz, więc delikatnie proszę  8)

1.


2.


3.


4.

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21588
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: braciaki dwa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2013, 10:34:15 pm »
tak na szybko rzuca sie brak dbalosci o szczegoly
1. zobacz na horyzont
2. przyciemnilbym wszystko troszke zeby maluszka bardziej wyeksponowac bo ginie na fotce w przeciwienstwie do Twojego logo, ktore bije po oczach na kazdej :)
3. zasada trojpodzialu i byloby cudownie a tak to mlodzian jest tak blisko krawedzi, ze ma sie wrazenie, ze przez przypadek wszedl Ci w kadr :)
4. Chyba najlepsze ale to logo.... no rzuca sie najbardziej w oczy a chyba tego nie chcemy? :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
braciaki dwa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2013, 10:51:13 pm »
ZH. Dodatkowo na 1. chłopak prawie dotyka głową krawędzi. Ostatnie najlepsze. Co do logo też ZH ;)

akbi

  • Gość
Odp: braciaki dwa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2013, 10:52:58 pm »
Dzięki bardzo za wskazówki :)

tak sprostowując:
1. horyzont celowo jest pochylony, może zbyt mało i wyszło tak jakby był krzywy :)  - bo założeniem było, aby maluch był bardziej w pionie ...
2. fakt ... pomajstruję
3. tutaj też celowo chłopaka "przesunąłem" bliżej krawędzi poza trójpodział (fotka była zrobiona właśnie na 1/3) ... chciałem go właśnie przedstawić gdzieś tam w rogu przypatrującego się promieniom słonecznym
4. logo swoje na foty zacząłem wstawiać od niedawna  ...faktycznie na tych zdjęciach wyszło nieco ... komicznie   :-[
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2013, 10:55:19 pm wysłana przez akbi »