Autor Wątek: Radom Air Show 2013 (24 i 25 sierpnia)  (Przeczytany 308 razy)

Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
Radom Air Show 2013 (24 i 25 sierpnia)
« dnia: Czerwiec 25, 2012, 09:27:40 am »
Zaczyna się kręcić machina, poniżej artykuł z GW:

Czy na Air Show przylecą Rosjanie? Zaproszenie wysłane
 Katarzyna Ludwińska 23.06.2012 , aktualizacja: 22.06.2012 19:12 A A A Drukuj
Zaproszenia do udziału w Air Show 2013 wysłano już do sił powietrznych 29 państw


50 lat w Siłach Zbrojnych będą w przyszłym roku obchodziły iskry

W czwartek płk Janusz Chwiejczak, dyrektor biura organizacyjnego Air Show, przeprowadził odprawę swojego zespołu.

- To robocza narada, jakich przy okazji organizacji pokazów trzeba przeprowadzić sporo - mówi Chwiejczak. - Podczas ostatniego spotkania podzieliłem zadania pomiędzy członków zespołu. Inna grupa będzie odpowiadać za organizację pokazów dynamicznych, inna za przygotowanie wystawy statycznej, jeszcze inne za wystawy przemysłu lotniczego, transport, kwaterunek i wyżywienie, łączność i dowodzenie czy obsługę finansową, promocyjną i medialną Air Show.

Zaproszenia do udziału w przyszłorocznej imprezie wysłano już do sił powietrznych 29 krajów.

- Zaprosiliśmy ekipy z krajów europejskich oraz z USA - mówi płk Chwiejczak. - Mam nadzieję, że w 2013 przyleci do nas ekipa z Rosji. To moje marzenie, od kiedy jestem dyrektorem biura. Nasze biało-czerwone iskry lecą do Moskwy na uroczystości 100-lecia rosyjskiego lotnictwa. Mam nadzieję, że Rosjanie się nam zrewanżują i za rok przylecą do Radomia. Zwłaszcza że podczas Air Show będziemy świętować 50-lecie iskier w siłach powietrznych. Takie też jest hasło imprezy - dodaje.

Jak już pisaliśmy, Air Show odbędzie się na lotnisku na Sadkowie 24 i 25 sierpnia przyszłego roku. Na poprzedniej imprezie w pokazach statycznych i dynamicznych prezentowały się ekipy 16 państw oraz samolot NATO.


Więcej... http://radom.gazeta.pl/radom/1,35219,11994777,Czy_na_Air_Show_przyleca_Rosjanie__Zaproszenie_wyslane.html#ixzz1ymtaXPL7