Autor Wątek: Poooolskaaaa !!!  (Przeczytany 486 razy)

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Poooolskaaaa !!!
« dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:39:02 am »
A miałoooooo byc tak pieknieeeeeee ! :(

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:54:00 am »
A wyszło jak zwykle .
Spójrzmy na to od dobrej strony, są też plusy: porażka zawsze hartuje. Brak nam farta, ale mamy (c)harta.
Na pocieszenie, zamiast Rosji, Grecja w ćwierćfinale.
Always look on the bright side of life  ;)

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2012, 01:01:57 am »
oj tam, zaraz wszyscy narzekaja
to jest sport, raz sie wygrywa, raz przegrywa, raz remisuje
nie jestem znawca pilki noznej (generalnie do tej pory obchodzila mnie tyle co zeszloroczny snieg), ale cala ta atmosfera, w tym mecz z Rosja spowodowal, ze dzis niemal poobgryzalam pazury ogladajac mecz :)

patrzac wstecz na dotychczasowe dokonania naszych poprzednich reprezentacji, uwazam, ze chlopaki dali z siebie wszystko, przegrali, fakt, nie awansowali, fakt,
brakuje im otrzaskania w meczach o stawke, ale ja tam w nich wierze :)

a przyczyne wyniku i wnioski nie nam wyciagac, ale calej rzeszy trenerow, fizjoterapeutow i psychologow

i tylko szkoda, ze nasi kibice nie potrafia dorownac kibicom z Irlandii :(
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2012, 01:10:22 am »
Eeee kibicom to akurat bym nic nie mógł zarzuć niewiele krajów na świecie ma taki doping!
Hymn Polski /Spodek odleciał !!! Obejrzyj. Każdy Polak powinien to kiedyś przeżyć!:)


Atmosfera wokół Euro to coś niesamowitego ale niestety skończyło się...
Co do gry hmm... no Lewandowski i Błaszczykowski sami meczu nie wygrają a takie miałem wrażenie patrząc na naszą grę... Mieliśmy szansę i mogliśmy wyjść z grupy ale tego nie wykorzystaliśmy, nie chcę narzekać ale niestety ja nie czuję się spełniony tym "naszym Euro".  :'(
Pozdrawiam :)

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2012, 02:16:36 am »
ZR, choć ZH muszę powiedzieć, że postawa Irlandczyków naprawdę mnie wzruszyła i to bardzo, pięknie się zachowali. Fakt jest taki, że nasz doping, tej naszej porażki nie przekuł zbytnio we wzruszenie....niestety ;)

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2012, 08:26:03 am »
A ja się cieszę z wyniku. Wynik pokazuje, gdzie jest nasze miejsce w szeregu. Liczenie zawsze na fart (nie byliśmy w grupie śmierci) rozbudza niezdrowe nadzieje a dostanie kopa z takimi nadziejami boli jeszcze bardziej.
Jakbyśmy całą tą kasę, którą wyrzucamy na tą durną dyscyplinę alokowali w dyscypliny bardziej rokujące i programy typu Orlik, to było by chyba bardziej pożytecznie.
Więcej medali, zdrowsze społeczeństwo, mniej niezdrowych emocji, stadionowy faszyzm, bandytyzm i nietolerancja na niezauważalnym poziomie etc, etc...
OM dlaczego na "szczęście" Grecy a nie Rosjanie? Bo są Rosjanami czy lubisz rybę po grecku?
Pozdrawiam

Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:24:23 am »
Ja też nie bardzo rozumiem skąd te wielkie nadzieje w narodzie. W tej dyscyplinie jesteśmy po prostu słabi i tyle. Tym razem przynajmniej było widać że zawodnicy dają coś z siebie, a że przegrali? Trudno. Jak napisała holka: to jest sport. To ma być zabawa, show. Świat się od tego nie zawali. Szkoda jedynie, że na meczach piłkarskich nie ma takiej atmosfery jak w Spodku.

Kamio

  • Wiadomości: 437
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jaworzno
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2012, 01:03:31 pm »
Generalnie można się było tego spodziewać.. Wiemy jak jest, mimo wszystko zawsze łudzimy się że tym razem może się uda. Taki jest sport, ktoś musi przegrać żeby wygrać mógł ktoś. Euro się nie kończy. :)

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2012, 03:39:07 pm »
...OM dlaczego na "szczęście" Grecy a nie Rosjanie? Bo są Rosjanami czy lubisz rybę po grecku?
Nurek, nie "na szczęście", a "na pocieszenie"  napisałam (w kontekście, "na pocieszenie powiem...";)
Tak, tak...jestem rosjanofobką, która codziennie zjada rybę po grecku przegryzając cacykami ;D
a tak poważnie, absolutnie nic nie mam do Rosjan, ba...bardzo lubię ich kulturę, a ryby po grecku unikam jak ognia, bo nie znoszę,co  do cacyków to mam stosunek obojętny ;)
Chodziło mi o to, że inni(Rosjanie)też mają powody do frustracji i rozczarowania wypadnięciem z Euro, może nawet większe niż my...:P

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2012, 04:02:18 pm »
Hmm, obiektywnie patrząc, moim skromnym zdaniem nie pamiętam, kiedy nasza reprezentacja grała tak ładny football. Zabrakło skuteczności i siły. Czasem jest tak, że jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. I tu chyba właśnie tak było.
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 17, 2012, 04:04:22 pm »
Presja.

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6421
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2012, 04:52:20 pm »
A mnie się bardzo podoba, że Grecy swoim ostatnim meczem przebukowali Rosjanom bilety na Wnukowo. Z kilku przyczyn, w tym pedagogicznej - niekiedy lubię, jak zbytnia pewność siebie kończy się utartym nosem  ::)

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 17, 2012, 05:21:39 pm »
Ah ten football , co za emocje...i te elementy zaskoczenia  ;D

ZS

Zbytnia pewność siebie prawie zawsze źle się kończy, podobnie jak zbyt wielka presja i oczekiwania...

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 17, 2012, 05:30:02 pm »
A mnie się bardzo podoba, że Grecy swoim ostatnim meczem przebukowali Rosjanom bilety na Wnukowo.

Myślisz że mają destynację na Wnukowo? Może car Władymir zarzadzi im turnus kondycyjny przy wyrębie Tajgi lub układaniu torów jeszcze bardziej na wschód?
:-)
Pozdrawiam

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6421
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Poooolskaaaa !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 17, 2012, 10:22:58 pm »
Myślisz że mają destynację na Wnukowo? Może car Władymir zarzadzi im turnus kondycyjny przy wyrębie Tajgi lub układaniu torów jeszcze bardziej na wschód?
:-)
Wnukowo byłoby pierwszym etapem ;) A dalej - czy pod stienku, czy dalej na wschód, zwiększać wydobycie węgla w Workucie - to już będzie zależało od nastroju Władimira Władimirowicza ;)