Autor Wątek: Płock odwołany :(  (Przeczytany 513 razy)


JIMIX

  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Płock odwołany :(
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2012, 09:08:36 pm »
To było w zasadzie do przewidzenia.

seba

  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
  • Skąd: 100LICA
Płock odwołany :(
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2012, 05:13:15 pm »
Bez kitu, taka impreze dla miasta odwolac. Kurcze jaki problem zrobic wejsciowki, wszedzie sie placi za wejscie na takie imprezy. Strasznie szkoda, chcialem tam byc w tym roku.

Mariusch

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 998
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Płock odwołany :(
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2012, 06:02:33 pm »
No nie wiem jak organizacyjnie wprowadzić tam odpłatność. Pokazy nad Wisłą odbywały się na terenie otwartym, to nie jest ogrodzone lotnisko, gdzie wchodzi się przez bramę. Owszem odbywały się tam płatne festiwale, na czas których grodzono ogromną część terenu na skarpie, ale to jednak nie jest to samo co przy pokazach lotniczych. Trzeba by zamknąć teren na dwóch brzegach Wisły. Na lewym brzegu jest nawet po południu lepsze światło.
Jestem ciekaw czy faktycznie przyczyna odwołania pikniku leży tylko w rezygnacji sponsora, czy ma też inne podłoże. Zastanawiająca jest np. rezygnacja jakiś czas temu Sławka Adamkowskiego, człowieka, który zawsze organizował tę imprezę ze stanowiska dyrektora Aerolkubu.
Zaskoczenie odwołaniem tej imprezy jest ogromne. Miało to być jedne z ważniejszych wydarzeń w mieście, promujące Płock na cały kraj a tymczasem prezydent miasta skwitował to: "Szkoda, po prostu szkoda."
Dla chętnych artykuły z płockiej GW:
http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,11775728,Piknik_lotniczy_odwolany__Zawiedli_sponsorzy.html
http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,11785954,Pikniku_lotniczego_nie_bedzie__Zaskoczeni__My_tez.html

seba

  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
  • Skąd: 100LICA
Płock odwołany :(
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2012, 09:24:20 am »
Bylem w plocku wiem ze ciezko by bylo ogrodzic ale cos za cos. Ludzie za takie pokazy sa chetni zaplacic. Tez mysle ze nie tylko o dolary poszlo. przykre, liczylem na ta impreze bardzo.