Autor Wątek: The Best of 2011 by Rzepka  (Przeczytany 481 razy)

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
The Best of 2011 by Rzepka
« dnia: Marzec 13, 2012, 06:12:47 pm »
Uhhh po ciężkich bojach w końcu udało mi się skończyć moje dzieło. Trochę roboty było ale osobiście jestem zadowolony z efektu :) Zapraszam do oglądania wszelkie uwagi mile widziane ;) Chyba nie muszę pisać, że słuchawki koniecznie! ;)

Pozdrawiam :)

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2012, 06:42:53 pm »
Podoba mi się :) Choć mam wrażenie że na początku niektóre foty za szybko uciekają i może te z Airpower przydało by się ciut dłużej pokazać bo fajne są. Ale ogólnie bardzo na tak jak dla mnie. Ja bym napewno lepiej nie zrobił.

Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2012, 06:43:43 pm »
Bardzo na Tak! Podoba się, gratulacje!

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10974
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2012, 06:47:22 pm »
duży plus za chęci i że się udało
mniejszy plus za to, że IMO za długo, i wolałbym mniej zdjęć z dłuższymi przejściami (uwaga krispola)
 
duży minus -syfy na fotach
mniejszy minus - jakość zdjęć siadła
 
a tak w ogóle to graty  :)

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2012, 07:00:01 pm »
rzepka - obejrzyj to jeszcze raz za tydzien :)

masz fajne foty, klimatycznie do nich dobrana muze i fajny pomysl na zestawienie tego... ale bardzo dobre ogolne wrazenie psuja ewidentne niedorobki...
np. przejscia, szczegolnie na poczatku ewidentnie nie w muzyce, czasem obraz nie idzie za jakby to ujac przebiegiem "emocjonalnym" utworu... utwor sie
rozkreca, a pokaz fot leci statecznie (dlugie przejscia)...  dodatkowo skacze odrobine dziwnie tez np. panning zdjec...

generalnie pomyslowo i klimatowo za Złoty - bdb, technnicznie do podrasowania :)

i taka sugestie to oceny przejsc w muzyce itp - nie wiem czym montujesz, ale tego lepiej nie oceniac w programie do montazu, ale lepiej wygenerowac sobie
fragment finalnego filmu i oceniac w playerze... ja jak sie bawilem w montaz tak robilem... zmontowalem 20 sekund, te 20 sekund bvlo generowane (niekoniecznie
do full res, zeby czasu tyle nie tracic) i ocenial przebieg calosci juz podczas odtwarzania...

gut dżob


Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2012, 07:09:27 pm »
Ciężko się nie zgodzić z wami heh ale to "mój pierwszy raz" więc w sumie traktuję to jako naukę. I z tym co piszesz kichu to faktycznie może być racja bo program czasem potrafi nieźle zmulić podgląd a wtedy nic nie siedzi w rytmie muzyki... Na przyszłość będę pamiętał! ;)

Dzięki!  8)
Pozdrawiam :)

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2012, 07:30:53 pm »
Rzepka, ale jak masz czas i Ci sie chce, to powalcz jeszcze :) Bo IMHO warto :)

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 13, 2012, 07:34:14 pm »
Ano ale tak jak pisałeś to musi upłynąć jakiś czas bo ja teraz już tych błędów nie widzę hehtyle razy to widziałem... Tak samo jest z syfkami, że samemu już się nie widzi a inni widzą :P
Pozdrawiam :)

upadek

  • Wiadomości: 2774
  • Tomek Gawlik
    • Zobacz profil
  • Skąd: Rzeszów
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 13, 2012, 07:55:17 pm »
Rzepka bez podłamki, jest fajnie zrób poprawki i będzie git :)


Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 13, 2012, 10:19:25 pm »
Mnie się bardzo podobało i duży szacun za robotę. Skróciłbym jedynie trochę.

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2012, 11:47:29 pm »
A ja bym nie skracała, dla mnie długość jest ok, muzyka też bardzo fajnie dobrana, i podobało mi się(choć może to wyda się dziwne), że...przy przejściach między segmentami "lotnictwo wojskowe/cywilne/pokazy" nie było żadnych napisów, lecz "fade out", ciemno wszędzie, głucho wszędzie, zmiana muzyki i wchodzimy w nowy sektor-fajne, a "zegar" odliczający czas wstecz-bardzo, bardzo fajny pomysł.Ogólnie wg mnie bardzo dobrze rozwiązane przejścia między sektorami tematycznymi...o ile można to nazwać sektorami tematycznymi, bo moim zdaniem jest to misz-masz tematyczny, i właśnie dlatego mi się dodatkowo podoba:)
Z minusów, to też przyłączam się do jakości. Oglądane w HD, jakość niektórych zdjęć trochę kuleje. A drugie "ale" to między 0:59-1:12 i 3:00-3:22 coś moim zdaniem jest nie tak z synchronizacją(może nawet nie z synchronizacją, ale przejścia mi nie leżą) i przez to dynamika siada, przy 3:00-3:22 razi najbardziej.

Ogólnie, dla mnie bomba, podoba się bardzo ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2012, 11:57:36 pm wysłana przez OM »

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2012, 12:05:33 am »
Dziękować baaardzo nie sądziłem że aż tak się spodoba :P
Co momentu 3:00-3:22 specjalnie dokonałem tego spowolnienia bo jak już większość zauważyła film jest dość dynamiczny i chciałem trochę zwolnić/uspokoić, gdyby dalej szło tempem muzy to więcej fotek by trzeba było a ja ich po prostu już nie mam  ;D Co do jakości to niestety większość jest z zestawu D200 + 70-300 a jak wiemy nie jest to zestaw z najwyższej półki a fotograf też swoje zrąbał więc jest jak jest  ;D :)

A gdyby chcieć dzielić film na części to w części 1 prawie same śmigłowe, 2 część to jety a 3 część too... mix :P
Dobranie muzyki to chyba z miesiąc mi zajęło :P ale w końcu coś się znalazło (nie bez pomocy) :)

Jeszcze raz dzięki!  ;)
Pozdrawiam :)

JIMIX

  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: The Best of 2011 by Rzepka
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2012, 06:32:49 pm »
Baaaardzo na tak muzycznie, ale Burns za szybki w wiekszosci IMHO ;)