Autor Wątek: Taki tam grubasek nad EPRA :)  (Przeczytany 236 razy)

MaciekEPRA

  • Gość
Taki tam grubasek nad EPRA :)
« dnia: Marzec 03, 2012, 12:22:08 pm »
Łapany nikonem d3000+s70-300 DG :)



volt

  • Wiadomości: 3364
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ząbki
Odp: Taki tam grubasek nad EPRA :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2012, 02:43:00 pm »
Powiem tak:
1. Przelotówki nie są jakimś tam wielkim WOW, bo do tego wystarczy słoneczna pogoda :)
2. Jakim cudem zrobiłeś to zdjęcie w nocy? :P Auto-levels przy takich kadrach wyłazi po bandzie.
3. Dałeś go tak blisko krawędzi, że zaraz wyleci poza kadr i zostaną same smugi :)

Reasumując, taki kadr nadawałby się powiedzmy jako bonus do jakiegoś konkretniejszego seta :)
Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)


hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21588
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Taki tam grubasek nad EPRA :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2012, 06:34:08 pm »
tak jak Ci pisalem na fb
nie zapominaj o mocnych punktach i o tym ze samolota musi miec gdzie leciec i...
no szkoda tych ludzi zeby sie roztrzaskali o krawedz zdjecia :P
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

JIMIX

  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Taki tam grubasek nad EPRA :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2012, 07:06:09 pm »
Napisze od siebie, ale to tylko dlatego, ze dzis sam focilem pasazery na przelotowej i mam pelno takich wlasnie kadrow. Otoz, wedlug mnie ten samolot zdaloby sie ruszyc lekko z dala od krawedzi, ale IMHO nie dawac go w mocny punkt! Bedzie mial wtedy za duzo miejsca, przez co efekt jaki robia smugi znacznie sie zmniejszy, a w tym zdjeciu smugi te sa bardzo wazna czescia kompozycji, jesli nie wazniejsza niz samolot, bo on sam jest za maly IMHO by samodzielnie stanowic o kompozycji w tym konkretnym przypadku. Gdyby byl, powiedzmy, dwa razy taki, to wtedy w silny punkt i peeni byloby OK. BTW, mnie ta czern nieba sie podoba :)