Autor Wątek: PIANA WYLANA - ćwiczenia na EPKK  (Przeczytany 221 razy)

PC

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
    • Pokazy Lotnicze Online
  • Skąd: Bytom
PIANA WYLANA - ćwiczenia na EPKK
« dnia: Styczeń 21, 2012, 07:03:31 pm »
Taka moja 10-tka z piątkowego wypadu... :)

1. CASA z wizytą u wulkanizatora...

2. Sprzęcicho.

3.

4. Pożar w popielniczce...

5.

6.

7.

8.

9.

10. Autobusy też były

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: PIANA WYLANA - ćwiczenia na EPKK
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2012, 06:44:52 pm »
Skoro nie ma chetnych, to kilka słów odemnie, żeby nie było, że zostawione bez słowa komentarza.

Pożar w popielniczce - mocny tytuł  :-))

Co do samych fot, to jak na repo i foty taki trochę bałagan w kadrach, czasem wychodzi to in plus (np. zdjęcie Valdiego z EPKK) ale tu ewidentnie przeszkadza.

1. Fajny tytuł, ale ta wizyta gdzieś inie w ogromie kadru, a moment mocno przypadkowy się wydaje.
2. Może i sprzety fajne, ale co robi tam ten strażak? Jako oglądający nie mam przeświadczenia że to właśnie wtedy MUSIAŁA być naciśniety spust. Do tego krzywe jak diabli w prawo i MANiek dziwnie ciachnięty.
3. Chciałeś pokazać sam samochód, czy razem z CASĄ? jedno i drugie ci sięwg mnie nie udało. :-) Mocniej ciąć jak sam samochód, albo pokazać dziób ptaka.
4. Ten Ryan niepotrzebny w tle.
5. Ciachnij końcóweczkę statecznika z lewej strony. Może jakiśskosik, żeby nadać dynamizmu?
6. i 7. takie pstryki
8. O Casa ląduje :-) Fajne słonko, równo, czysto, nuda nic się nie dzieje...
9. pół sekundy za późno i pilot jest za słupkiem
10. Autobus mimo że spoterka to fajny.

Tak to widzę, a inni?
Pozdrawiam

JIMIX

  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: PIANA WYLANA - ćwiczenia na EPKK
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2012, 01:08:39 pm »
Reportazowo-lajtowo, no i w wiekszosci nie wiem na czym mam skupic uwage. 5 ze wzgledu na fajne sprzecicho, 8 - laduje samolot i tyle. Niby nic do tego setu nie mam ale jakos tak nie wiem o co w nim chodzi. Tak troszke bez zadnej ciaglosci w tej historii. Ogolnie sprawia to wrazenie, ze albo nie miales ewidentnie weny tego dnia na focenie, albo tyle sie wokol Ciebie dzialo, ze nie wiedziales na czym sie skupic. W efekcie powstalo duze zamieszanie, strzepek tego, strzepek tamtego i tak to sie oglada... no sam wiesz jak... Pare kadrow ma potencjal, ale albo kadrowo nie tak sie sprawy maja, albo calosc psuje natlok elementow pobocznych, odwracajacych uwage. Moja rada: staraj sie skupic na czyms konkretnym (co oczywiscie nie znaczy, ze na JEDNYM konkretnym przedmiocie, elemencie etc), a jesli robisz reportaz to IMHO musi byc jakis temat przwodni, ktory w takiej czy innej formie bedzie obecny w kazdym kadrze skladajacym sie na spojna w miare calosc. Pozdrawiam.

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: PIANA WYLANA - ćwiczenia na EPKK
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2012, 02:06:22 pm »
ładnie to jimix ujal :)