Autor Wątek: kichu - styczen 2012  (Przeczytany 532 razy)

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
kichu - styczen 2012
« dnia: Styczeń 05, 2012, 11:27:50 pm »
zeby tradycji stalo sie zadosc dogryweczka styczniowa


1



2



3



4



5



6



7



8
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 12:59:29 pm wysłana przez Amon »

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4446
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:35:23 am »
Krzysiu .....
po tym secie wiem jedno !
pod koniec styczna na forum przybędzie ci jeden samolocik i ranga Top Gun sie pojawi bo nie wątpie ze w pełnej rozdziałce te foty tez dadza radę

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:39:44 am »
Bardzo mi się podoba całość. A najbardziej wystarzałowa 7ka.
Pozdrawiam

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:40:37 am »
1(!!!!!) ale to jest ładne  :D  zagarniam i jeszcze 2 i 5 i 7-jak dla mnie arcyciekawie wyszło. Poza tym, wszystkie się podobają :)

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2012, 07:57:06 am »
Żeby nie było, to na wstępie napiszę, że wszystkie zdjęcia są świetne i fajnie je powybierałeś, bo nie leci wszystko z jednej bajki - takie dogrywki są ciekawsze.
A szczegółowiej.
Dla mnie mimo wszystko, po namyśle najlepsza jest 8 - piękny ten kadr. Dla mnie to taka setka, bo jak MarS napisał - jakość pewnie trzyma. Taką fotę chciałbym na ścianę :).
7 - bardzo fajny efekt się zrobił.
1 - ciekawe jak RA podejdzie od strony lotniczej. Oceniając zdjęcie tak ogólniej jest na prawdę świetne i - jak wiesz, mnie takie zdjęcia baaaardzo dobrze robią. Bardzo mądrze obrobione.
Reszta jest "tylko" piękna i w sumie nie wiem co więcej o nich napisać - zazdroszczę :).

A z uwag - na 4, podkreślam "jak na Twoje zdjęcia", jest deko za ciemno w czerniach. Przynajmniej u mnie. Jak zobaczyłem dziś to zdjęcie, to sprawdziłem czy mi się jasność w monitorze nie przestawiła, ale inne zdjęcia generalnie ok, a tu jest ciemniej. Ale jak napisałem - ciemno jak na Twoje zdjęcia, bo ogólnie to nie przeszkadza, ale mnie zaskoczyło.

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2012, 10:05:25 am »
No pięknie jest,prawie wszystkie już widziałem ale i tak miło się ogląda. Dla mnie wygrywa 1 za super klimat,a zaraz po niej 3 .

hlynur

  • Wiadomości: 2461
    • Zobacz profil
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:46:57 am »
Krzysiu .....
po tym secie wiem jedno !
pod koniec styczna na forum przybędzie ci jeden samolocik i ranga Top Gun sie pojawi bo nie wątpie ze w pełnej rozdziałce te foty tez dadza radę

Od kiedy Ty taki wizjoner jesteś?

BNOVY

  • Wiadomości: 1052
    • Zobacz profil
  • Skąd: Skawina
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:58:33 am »
Za kolegami wyżej :) czad...
Pzdr Bartek

valdi

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 1919
    • Zobacz profil
    • Photo
  • Skąd: Kraków
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:08:21 pm »
Jest MOC, naj z setu 8!!!!
5 bym ciaśniej przyciął
Waldemar Piela

valdi

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 1919
    • Zobacz profil
    • Photo
  • Skąd: Kraków
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:41:02 pm »
aaa kichu zmien nazwe na 2012 :) :)
Waldemar Piela

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:59:57 pm »
aaa kichu zmien nazwe na 2012 :) :)

Już mu zmieniłem, niech ma chłop... narobił się przy zdjęciach :).

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: kichu - styczen 2012
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2012, 01:28:45 pm »
heheh dzieki :) aleescie sie rozpisali

8 do idealu troche brakuje... bo to bylo juz blisko... bardzo blisko... i zeby zmiescic samolot w kadrze trzeba bylo pkt af celowac mniej wiecej na srodek za kabinka... i przez to ostrosc z dziobu
troche juz ucieka... tu na malym widoczne mniej... na duzym troche wiecej...

Amon za 4 piwo za spotrzegawczosc... duza wersja jest jasniejsza w cieniach... jak to u mnie... ale jest troche szumu... tu do ra ciemna partie delikatnie odszumilem... i sie sciemnilo... i juz
nie dotykalem

valdi - rozumiem o co chodzi z cianiejszym kadr - gdyby to byla fota w dzien tez bym pewnie tak zrobil - ale ze jest w nocy - zero swiatla - to moim zdaniem szerszy kadru pokazuje wlasnie
troche lepiej ze tak naprawde jestesmy w czarnej d... :) i poza tym co widac na ekranie nie ma nic wiecej :) tak se mysle :)

a ad 1 i podchodzenia ra - to ja sobie mysle tak - ze do dogrywek wysylam przede wszystkim foty, ktore chcialbym miec u siebie w pf na stronie czy tez zeby trafily do pf spfl... ocena ra jest
niejako sprawa wtorna... ostatnio z marsem o tym gadalismy... bo wzialem sobie tabelke i porownywalem oceny ra za najlepsze foty vs te ktore np. lubie czy cos... i w tkim przypadku nie
ma i nie bedzie nigdy zgodnosci... sa foty ktore b. lubie i ra doceni... a sa takie ktore lubie i ra nie doceni (czy tez inaczej, nie oceni tak wysoko jakby mi sie to wydawalo) - i moral z tej
historii, ze trzeba robic tak naprawde dla siebie i pod siebie... a wszelkie komentarze, wskazowki, czy oceny jak u nas ra traktowac pomocniczno... bo jesli np. masz fote, gdzie 3 osoby
ocenia wysoko, a 2 nisko, to widac ze tutaj glownie kwestia gustu, jesli z kolei wjakiejs kategorii dostaniesz niskie oceny od wszystkich, to jest sygnal, ze moze warto sie czemus przyjrzec
etc. dobra koncze, bo zaczalem pisac analizy jak nasz glowny analityk :P :)

dzieki
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 01:34:27 pm wysłana przez kichu »

Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
Odp: kichu - styczen 2012
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2012, 02:06:52 pm »
Kichu wie, czym otworzyć i zamknąć secik, oczywiście środek zacny.

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4446
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: kichu - styczen 2011
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 06, 2012, 02:29:06 pm »
Krzysiu .....
po tym secie wiem jedno !
pod koniec styczna na forum przybędzie ci jeden samolocik i ranga Top Gun sie pojawi bo nie wątpie ze w pełnej rozdziałce te foty tez dadza radę

Od kiedy Ty taki wizjoner jesteś?
bo znam ranking jak i poszczególne oceny kicha z jego pierwszej rankingowej dwudziestki ...
Krzysiowi brakuje do Top Guna tylko i aż ;) 0,62% z tym ze praktycznie powinno wystarczyć jak będzie miał trzy foty z wynikiem w okolicach 92,50% i nimi wypchnie z tej dwudziestki trzy foty co maja po 86% ... a w tym secie trzy foty z takim potencjałem są bo jeśli w dużej rozdziałce nic nie bedzie zrypane to ja mam dwóch kandydatów nawet na 4x10

Robteek

  • Wiadomości: 2307
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: kichu - styczen 2012
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2012, 08:39:49 pm »
7 ,.............................................. z, a, j, e, b, i, s, t, e      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
Robteek