Autor Wątek: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D  (Przeczytany 1208 razy)

Master_D

  • Wiadomości: 777
  • Piotr Drewniak
    • Zobacz profil
    • Fundacja "Legendy Lotnictwa"
  • Skąd: Toruń
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2011, 08:05:04 pm »
Dokładnie hesja powiedział wszystko co mogę powiedzieć w tym temacie, mogę tylko przeprosić za swoją politykę i podziękować za wskazanie ew błędów, bo po to mam znajomych, by też mówili mi co źle robię. Mam tylko nadzieje, że nie wpłynie to jakoś znacznie na moje życie w branży fotografii lotniczej i wśród  społeczeństwa. Mogę tylko o to prosić i właśnie to robię.

Szkoda tylko, że wciągacie takie sprawy na publicznym forum, zamiast napisać to na priva.
Danke schön für die Attenzione.

Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 07, 2011, 09:44:36 pm »
Się Master nie przejmuj, graty za artykuł raz jeszcze a drugie nauczka. Alleluja i do przodu.

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 07, 2011, 11:00:51 pm »
lub pociagnie z sieci za darmoche calosc...nie bede sie wypowiadac na temat pociagania z sieci łub w inny sposob,ale kurcze dziwie sie ze ciagle w watkach pojawia sid pociaganiosciaganiel....jak nie  w temacie filmy...przegadywanki kto pierwszy jak szybko sciagnie film zanim wejdzie do kin,albo teraz ... Mnie takie podejscie osobiscie troche irytuje....

Nie wnikając w sedno zagadnienia - życia nie obejdziesz. Możesz kopać się z koniem lub udawać że jest inaczej niż rzeczywiście, ale ktoś to wpuszcza w sieć. Odrzucając wszelką moralność, bardzo sobie cenię możliwość poczytania nieosiągalnych (właśnie archiwaliów!) czasopism z lat 80 i 90 tych bez konieczności poszukiwania ich w bibliotece.

Master Lotnictwo nr 12 pewnie już jest w sieci - w całości. Nie doceniasz potęgi Rosyjskich serwerów :-)

Nurek, czy ja się pogubiłam w czasoprzestrzeni, czy od wczoraj mineło 20-30 lat i grudniowy magazyn jest już numerem archiwalnym i trudnodostępnym rarytaskiem? Ktoś to wpuszcza w sieć, ale puki mnie na to coś stać i jest to ogólnodostępne to z całym szacunkiem dla pracy osób wpuszczających to w obieg do sieci...wolę to jednak kupić ;)

Dla mnie to tak jakby minelo 50 lat a gazeta byla wydawana na ksiezycu  ;)

Master_D

  • Wiadomości: 777
  • Piotr Drewniak
    • Zobacz profil
    • Fundacja "Legendy Lotnictwa"
  • Skąd: Toruń
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 08, 2011, 03:27:40 pm »
Dziękuje za gratki Złotemu, jak i reszcie lotniczych szaleńców z pod znaku SPFL ;-)
Danke schön für die Attenzione.