Autor Wątek: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D  (Przeczytany 1216 razy)

hlynur

  • Wiadomości: 2461
    • Zobacz profil
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 07, 2011, 06:38:55 am »
Niema trzeba kupić..

NIE kUPIĘ. Jestem uczulony na papier.....

Master_D

  • Wiadomości: 777
  • Piotr Drewniak
    • Zobacz profil
    • Fundacja "Legendy Lotnictwa"
  • Skąd: Toruń
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 07, 2011, 08:09:13 am »
Nurek@ Niestety niema możliwości ściągnięcia tego artykułu z internetu ;-)

All@ Ok, niech wam będzie w chwili wolnego czasu napiszę jakąś skróconą wersję (o czym wogle jest mowa w artykule) i opublikuje, bo na jednolity fragment nie da się takie dzieła podzielić. Ponadto liczę na jakieś wynagrodzenie ze strony SPFL (jakiś gadżet, może być naszywka imienna) :-P
Danke schön für die Attenzione.

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 07, 2011, 08:52:54 am »
Nurek@ Niestety niema możliwości ściągnięcia tego artykułu z internetu ;-)

All@ Ok, niech wam będzie w chwili wolnego czasu napiszę jakąś skróconą wersję (o czym wogle jest mowa w artykule) i opublikuje, bo na jednolity fragment nie da się takie dzieła podzielić. Ponadto liczę na jakieś wynagrodzenie ze strony SPFL (jakiś gadżet, może być naszywka imienna) :-P

dobry zart z tym "wynagrodzeniem" hihi :P

Master - na pewno jak robili Ci art to podeslali do akceptacji pdf z wygladem tego w magazynie
o to nam tylko chodzi ale jak nie masz to nie rob streszczen... poczytamy sobie jakos, gdzies...

OM - takie podejscie lubie :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 07, 2011, 09:27:28 am »
lub pociagnie z sieci za darmoche calosc...nie bede sie wypowiadac na temat pociagania z sieci łub w inny sposob,ale kurcze dziwie sie ze ciagle w watkach pojawia sid pociaganiosciaganiel....jak nie  w temacie filmy...przegadywanki kto pierwszy jak szybko sciagnie film zanim wejdzie do kin,albo teraz ... Mnie takie podejscie osobiscie troche irytuje....

Nie wnikając w sedno zagadnienia - życia nie obejdziesz. Możesz kopać się z koniem lub udawać że jest inaczej niż rzeczywiście, ale ktoś to wpuszcza w sieć. Odrzucając wszelką moralność, bardzo sobie cenię możliwość poczytania nieosiągalnych (właśnie archiwaliów!) czasopism z lat 80 i 90 tych bez konieczności poszukiwania ich w bibliotece.

Master Lotnictwo nr 12 pewnie już jest w sieci - w całości. Nie doceniasz potęgi Rosyjskich serwerów :-)
Pozdrawiam

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 07, 2011, 09:42:59 am »
Słitaśnie :)
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:07:24 am »
Nie wnikając w sedno zagadnienia - życia nie obejdziesz. Możesz kopać się z koniem lub udawać że jest inaczej niż rzeczywiście, ale ktoś to wpuszcza w sieć. Odrzucając wszelką moralność, bardzo sobie cenię możliwość poczytania nieosiągalnych (właśnie archiwaliów!) czasopism z lat 80 i 90 tych bez konieczności poszukiwania ich w bibliotece.

Master Lotnictwo nr 12 pewnie już jest w sieci - w całości. Nie doceniasz potęgi Rosyjskich serwerów :-)

Odrzucając wszelką moralność, jak ci rąbnę puszkę czy obiektyw to też będzie ok. Co innego archiwalia, których nikt nie chce wydawać (czyli nie mogę kupić legalnie) co innego aktualny numer czasopisma, film, gra itp.

Żeby nie było całkiem nie na temat: Master - gratulacje! :)

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:08:49 am »
lub pociagnie z sieci za darmoche calosc...nie bede sie wypowiadac na temat pociagania z sieci łub w inny sposob,ale kurcze dziwie sie ze ciagle w watkach pojawia sid pociaganiosciaganiel....jak nie  w temacie filmy...przegadywanki kto pierwszy jak szybko sciagnie film zanim wejdzie do kin,albo teraz ... Mnie takie podejscie osobiscie troche irytuje....

Nie wnikając w sedno zagadnienia - życia nie obejdziesz. Możesz kopać się z koniem lub udawać że jest inaczej niż rzeczywiście, ale ktoś to wpuszcza w sieć. Odrzucając wszelką moralność, bardzo sobie cenię możliwość poczytania nieosiągalnych (właśnie archiwaliów!) czasopism z lat 80 i 90 tych bez konieczności poszukiwania ich w bibliotece.

Master Lotnictwo nr 12 pewnie już jest w sieci - w całości. Nie doceniasz potęgi Rosyjskich serwerów :-)

Nurek, czy ja się pogubiłam w czasoprzestrzeni, czy od wczoraj mineło 20-30 lat i grudniowy magazyn jest już numerem archiwalnym i trudnodostępnym rarytaskiem? Ktoś to wpuszcza w sieć, ale puki mnie na to coś stać i jest to ogólnodostępne to z całym szacunkiem dla pracy osób wpuszczających to w obieg do sieci...wolę to jednak kupić ;)

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:36:48 am »
OM czy ja gdzieś pochwaliłem wpuszczanie w sieć? I uspokojęcię - nie robię tego ja. Uważam, że trzeba mieć misję od Boga, żeby skanować po 100 stron. Ale jest w sieci kilka miejsc które oferują regularny przegląd prasy światowej. I tyle.
Poza tym rozwiałem tylko wątpliwości Mastera nt. niedostępności w sieci pewnych rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 10:38:42 am wysłana przez nurek »
Pozdrawiam

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6421
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:58:13 am »
Ponadto liczę na jakieś wynagrodzenie ze strony SPFL
Master, albo masz niezwykłe poczucie humoru, albo... ok, pozostańmy przy poczuciu humoru  ::)

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:17:04 pm »
OM czy ja gdzieś pochwaliłem wpuszczanie w sieć? I uspokojęcię - nie robię tego ja. Uważam, że trzeba mieć misję od Boga, żeby skanować po 100 stron. Ale jest w sieci kilka miejsc które oferują regularny przegląd prasy światowej. I tyle.
Poza tym rozwiałem tylko wątpliwości Mastera nt. niedostępności w sieci pewnych rzeczy.

No to jestem uspokojona  ;D ;D ;D ;D

Kamio

  • Wiadomości: 437
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jaworzno
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 07, 2011, 02:55:25 pm »
Na forum publicznym, do Mastera_D
Od dłuższego czasu śledzę twoje poczynania oraz wypowiedzi i stwierdzam fakt, że musisz się ogarnąć. Moją wypowiedź kieruję do Ciebie, ponieważ nie podoba mi się twoja polityka. Podsumowując, dużo gadasz, mało robisz.
Z poważaniem Kamil i Adrian Łach.

hlynur

  • Wiadomości: 2461
    • Zobacz profil
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:50:34 pm »
A czy to nie TY wskoczyłeś na pudło?
Ciekawa dyskusja się rozwineła poniżej......

http://www.samoloty.pl/index.php/artykuly-lotnicze/9216-najlepsze-zdjcie-lotnicze-2011-konkurs

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 07, 2011, 04:00:40 pm »
Gratualcje. Będę w Empiku to sobie luknę( jak nie wykupią)

Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 07, 2011, 06:04:18 pm »
A czy to nie TY wskoczyłeś na pudło?
Ciekawa dyskusja się rozwineła poniżej......

Dyskusja faktycznie ciekawa... :)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Grudniowe "Lotnictwo" i Master_D
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 07, 2011, 07:26:56 pm »
A czy to nie TY wskoczyłeś na pudło?
Ciekawa dyskusja się rozwineła poniżej......

Dyskusja faktycznie ciekawa... :)

Dla Mastera to dobra nauczka, zeby nie gonic za glosami  bo wtedy zadna frajda z wygranej...
simpatico jest gdy sie wygra bez proszenia :)
ale on juz to wie i sie sporo nauczyl...
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski