Autor Wątek: Trzymaj poziom Heniek!  (Przeczytany 817 razy)

Slavcio

  • Sławek Szychowski
  • Wiadomości: 1511
    • Zobacz profil
    • szychowski.eu
  • Skąd: Szczecin
Trzymaj poziom Heniek!
« dnia: Styczeń 18, 2010, 10:31:37 pm »
Tak sobie czasem oglądam strony i zdjęcia (pewnie macie to samo) różnych ludzi. Czy to Peter http://www.airshowaction.com/volkel09/page2.html  czy Henk http://www.henktito.com/gallery/2008/2008_buurse/2008_buurse_2/index.html  to szczerze mówiąc, polotu do zdjęć to chłopaki nie mają. Nie wspomnę że po kilku/kilkunastu zdjęciach oglądanie jest poprostu nudne to podglądając ich warsztat też oddechu nie wstrzymuję - tłokowce na 1/1000' a śmiglaki to już nawet do 1/400" schodzą ;-). Oczywiście co innego świetna miejscówka (a jeszcze taka nie osiągalna to w ogóle kisiel...) i zdjęcia wtedy "super", ale tylko "super" do momentu kiedy nie zobaczę zdjęć hesji, qny, dyzia, nie umniejszając oczywiście innym ;-) z tej samej miejscówki. Podobnie jak fotki dziewczyn - fotka do kitu ale jak ładna dziewuszka - to ratuje zdjęcie. Konkluduję: naprawdę nie mamy się czego wstydzić kurna olek! Trzeba nam promocji, marketingu i świat leży u stóp ;-D

Dyziek

  • Wiadomości: 2296
  • Potas:)
    • Zobacz profil
    • www.dyziek.com
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: Trzymaj poziom Heniek!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:41:36 pm »
Oni mają coś czego my nie mamy ->KASĘ dużo KASY:) Choć jak widzę Pitera to ciuchy po taniości;) Ale ten drugi as śmiga ostro po świecie, holender pewnie żyje z trawy;)

antrez

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
    • ANTREZ
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Trzymaj poziom Heniek!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2010, 11:17:26 pm »
Dlatego właśnie powstaje SPFL, co by świat o nas usłyszał :)

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: Trzymaj poziom Heniek!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2010, 11:42:37 pm »
Tak sobie czasem myślę. Po co... kasy z tego nie ma (wręcz przeciwnie) , laski na lotnicze fotki nie lecą. do lansu brakuje CKM-a i dobrej PCV-ki... i takie tam. Odpowiedź jest prosta i przychodzi szybko, bo to qrw lubię  :D, uwielbiam latajce, focenie w Waszym towarzystwie i świetna przy tym zabawę. Taka ucieczka od szarej codzienności :) 

Dyziek

  • Wiadomości: 2296
  • Potas:)
    • Zobacz profil
    • www.dyziek.com
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: Trzymaj poziom Heniek!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2010, 08:12:42 am »
laski na lotnicze fotki nie lecą...
Qnicki nie zgadzam się!!! :)

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: Trzymaj poziom Heniek!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2010, 09:43:29 am »
Fuck....  :-\ czyli to coś ze mną  :P

kurczak

  • Gość
Odp: Trzymaj poziom Heniek!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2010, 12:48:46 pm »
Tak sobie czasem oglądam strony i zdjęcia (pewnie macie to samo) różnych ludzi. Czy to Peter http://www.airshowaction.com/volkel09/page2.html  czy Henk http://www.henktito.com/gallery/2008/2008_buurse/2008_buurse_2/index.html  to szczerze mówiąc, polotu do zdjęć to chłopaki nie mają. Nie wspomnę że po kilku/kilkunastu zdjęciach oglądanie jest poprostu nudne to podglądając ich warsztat też oddechu nie wstrzymuję - tłokowce na 1/1000' a śmiglaki to już nawet do 1/400" schodzą ;-). Oczywiście co innego świetna miejscówka (a jeszcze taka nie osiągalna to w ogóle kisiel...) i zdjęcia wtedy "super", ale tylko "super" do momentu kiedy nie zobaczę zdjęć hesji, qny, dyzia, nie umniejszając oczywiście innym ;-) z tej samej miejscówki. Podobnie jak fotki dziewczyn - fotka do kitu ale jak ładna dziewuszka - to ratuje zdjęcie. Konkluduję: naprawdę nie mamy się czego wstydzić kurna olek! Trzeba nam promocji, marketingu i świat leży u stóp ;-D

To fakt, ich poziom nie jest zachwycający i podobnie jak Ty bardzo się nudzę przy oglądaniu takich fotek a jak już widzę takie śmigiełka jak oni prezentują, to daję sobie na wstrzymanie.

Zmieniam stronę na poważniejszą i tam podziwiam fotki, które chciałbym robić. Może jestem dla siebie za surowy, ale wiem jedno mam ogromna frajdę jak uda mi się uchwycić ten jedyny moment.

Prawda jest taka, że ja w ogóle nie lubię robić fotek lotniczych :), ale jak widzę, że laski się ślinią do moich fotek, to sami rozumiecie :).