Autor Wątek: ŚWIĘTO LATAWCA  (Przeczytany 640 razy)

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
ŚWIĘTO LATAWCA
« dnia: Październik 02, 2011, 09:43:48 pm »
Dziś Światowy Dzień Latawca czyli Święto Latawca :) Jakkolwiek to wygląda na zdjęciach, na żywo zabawa była przednia :)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: ŚWIĘTO LATAWCA
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2011, 02:07:20 pm »
3 ujecia latawcow na niebie to za duzo w tym secie, duzo lepiej by bylo imho jakby podeszla blizej i skupila sie na aspekcie latawcowo ludzkim...

tutaj wszystko jest generalnie daleko, zdystansowanie, bezosobowo (prawie) i tak tez odbieram te fotki

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: ŚWIĘTO LATAWCA
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2011, 10:52:01 pm »
Lepsze "prawie" niż "wcale" ;)

Wiem, że rewelacji zdjęciowej w tym secie nie ma i zgadzam się z Tobą, że dużo lepiej wyszłoby gdybym była bliżej "bohaterów", też bym tak chciała, ale nie było takiej opcji, bo robiąc z bliska zdjęcie dziecku A, nie mogłabym zrobić zdjęcia dziecku B, tacie C itd. bo wszyscy biegali jednocześnie na ogromnej przestrzeni, w wielkich odległościach od siebie.Zresztą z założenia chodziło o to by nie ingerować w zabawę, na zasadzie "róbcie swoje, nie spinajcie się, mnie tu nie ma". Może interakcji z fotografem za bardzo nie widać na tych zdjęciach, ale moim zdaniem widać autentyczne zaangażowanie w zabawę tych dużych i małych dzieci.

Jeśli wsadziłam za dużo latawców na tle nieba, to usuwam 1 i 3.