Autor Wątek: Powitania :)  (Przeczytany 106558 razy)

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwiec 23, 2010, 08:40:56 am »
larky... widze ze mamy podobny styl uczesania :D
witaj hihi :P

hehehhe, no nie maiałem żadnej fotki pod ręką i zdradziłem swoje preferencje muzyczne przez to :) Ale teraz to już naprawdę ja...

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21591
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwiec 23, 2010, 08:43:10 am »
:)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

kurczak

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 23, 2010, 01:10:00 pm »
Witajcie kolejni nowi i zapraszamy do zabawy, bo czym by było focenie bez uśmiechu :)

Redak

  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
    • AVIATION PHOTOGRAPHY
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 23, 2010, 08:58:06 pm »
Witam wszystkich nowych świrów... życzę miłej zabawy  ;D
poprosimy więcej zdjęć na powitanie  ;)
Pozdrawiam :)

dangerousmike

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 23, 2010, 09:26:38 pm »
I co by tu napisać, żeby wypaść oryginalnie przy pierwszym poznaniu?
Napiszę szczerze... nie mam pojęcia :)
Ale że jestem tutaj nowy to jak najbardziej wypada się przywitać i napisać kilka słów o sobie.
Więc witam Was wszystkich, mam na imię Michał i mieszkam sobie w szalenie znanej miejscowości Lubawa na Warmii. Od dobrych kilku już lat (a może i od dziecka bo zawsze gdy jeździłem na wycieczki to na kliszy było 30 zdjęć jakiś widoków i 6 zdjęć ze mną lub innymi istotami ludzkimi w roli głównej, za co dostawało mi się od mamuśki) interesuję się fotografią. Nie jest to nic zawodowego (chociaż kilka ślubów po znajomych się zaliczyło) ale daje mi cholernie dużo energii, która jest niezbędna do pokonywania codziennych trudności. Mój dobry kolega z którym często focę (mam nadzieję że szybo do nas dołączy) zaraził mnie ostatnio fotografia lotniczą. Jeśli chodzi o samo lotnictwo to jestem kompletnym laikiem ale mam aspirację aby czegoś więcej się o nim dowiedzieć. No to chyba na razie tyle, wierzę że z czasem lepiej się poznamy. Pozdrawiam wszystkich.

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21591
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 23, 2010, 09:52:04 pm »
bardzo sie ladnie powitales
wiec i ja zrobie to oryginalnie:
witaj! :)
 
 
:P
 
a tak naprawde to Twoje foteczki duzo o Tobie powiedza wiec nie trac czasu :)
u nas za gadanie sie mniej placi niz za dobre fotki...
to jedyne forum jakie znam, gdzie nie za ilosc postow a za poziom fotografii ma sie szacun :)
 
mowilem juz witaj? :P
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

mariorz

  • Tito :)
  • Wiadomości: 1179
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice Lotniska Jasionka
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 23, 2010, 09:56:10 pm »
Witamy Cię kolego i jak najszybciej dawaj fotki :)

Pozdrawiam serdecznie

Szardin

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 24, 2010, 03:25:04 pm »
I co by tu napisać, żeby wypaść oryginalnie przy pierwszym poznaniu?
Napiszę szczerze... nie mam pojęcia :)
Ale że jestem tutaj nowy to jak najbardziej wypada się przywitać i napisać kilka słów o sobie.
Więc witam Was wszystkich, mam na imię Michał i mieszkam sobie w szalenie znanej miejscowości Lubawa na Warmii. Od dobrych kilku już lat (a może i od dziecka bo zawsze gdy jeździłem na wycieczki to na kliszy było 30 zdjęć jakiś widoków i 6 zdjęć ze mną lub innymi istotami ludzkimi w roli głównej, za co dostawało mi się od mamuśki) interesuję się fotografią. Nie jest to nic zawodowego (chociaż kilka ślubów po znajomych się zaliczyło) ale daje mi cholernie dużo energii, która jest niezbędna do pokonywania codziennych trudności. Mój dobry kolega z którym często focę (mam nadzieję że szybo do nas dołączy) zaraził mnie ostatnio fotografia lotniczą. Jeśli chodzi o samo lotnictwo to jestem kompletnym laikiem ale mam aspirację aby czegoś więcej się o nim dowiedzieć. No to chyba na razie tyle, wierzę że z czasem lepiej się poznamy. Pozdrawiam wszystkich.
Witaj - a ja wiem gdzie jest Lubawa  zwłaszcza  Swedwood ...

Dyziek

  • Wiadomości: 2296
  • Potas:)
    • Zobacz profil
    • www.dyziek.com
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 24, 2010, 03:34:26 pm »
Lubawa :)Stary ile tam % zrobiłem z kumplem z studiów.
Na pewno znasz ich rodzinkę, kolega gra w zespole a jego braciak organizował spory koncert poezji śpiewanej :)
ps. firmę wymienioną przez Szardina też dobrze znam :)
Wiec jesteś jak u swoich...teraz focić, uczyć się i dobrze bawić z nami :)

dangerousmike

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 24, 2010, 09:04:31 pm »
No Panowie tego to się nie spodziewałem nie dość, że znacie Lubawę to jeszcze Swedwood!? Tak się składa, że tam pracuję w IT :)

Dyziek jeżeli chodzi o koncert poezji śpiewanej, to czy przypadkiem nie chodzi Ci o "Festiwal Piosenki Innej"?

Dyziek

  • Wiadomości: 2296
  • Potas:)
    • Zobacz profil
    • www.dyziek.com
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 24, 2010, 11:52:39 pm »
Dyziek jeżeli chodzi o koncert poezji śpiewanej, to czy przypadkiem nie chodzi Ci o "Festiwal Piosenki Innej"?

Dokładnie, organizuje to Piotr Szauer.

dangerousmike

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 26, 2010, 08:34:22 am »
Dokładnie :)

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2801
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 26, 2010, 11:38:49 pm »
Witać Nowych!
no swoja drogą vide powyżej - świat mały jest...
POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

Head_DNB

  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kutno
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:03:03 am »
Witam kolejnych nie witanych :)

biver

  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łask
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 18, 2010, 07:15:51 pm »
Ukłony dla braci fotograficznej.
Część z Was pewnie mnie kojarzy, jeśli nie z imienia (Radek) to pewnie z wyglądu (którego w loterii życiowej nie wygrałem zbyt pięknego co widać na awatarze).
Jak złapałem bakcyla lotniczego nie muszę chyba tłumaczyć. Nazwa miejscowości - Łask - raczej wszystko wyjaśnia. Mieszkam w tej mieścinie od bodajże 3-go dnia życia, więc dźwięk palnika jest dla mnie czymś naturalnym.
Prawie dwa latka temu zakupiłem wreszcie "porządny" aparat (na literkę N zresztą) i od tego czasu jeżdżę pod płot i na wydarzenia lotnicze aby fotografować statki latające.
Do niedawna moja fotografia była typowo reporterską. Robiłem zdjęcia "dla siebie" bez ukierunkowania się na portale ze zdjęciami lotniczymi, więc i o jakość fotek za bardzo nie dbałem. Ale po poznaniu Sławka i obejrzeniu jego prac pomyślałem że można by podnieść poziom "artystyczny" tego co robię. Dlatego dołączam do Was głownie w celu zaczerpnięcia u źródła i poznania jak robi się "taaaakie foty".

No to się rozpisałem. chyba wystarczy tego bo jeszcze wywalicie mnie za zanudzanie.