Autor Wątek: TANKOWANIE W ŁASKU - apdejt :)  (Przeczytany 655 razy)

mariorz

  • Tito :)
  • Wiadomości: 1179
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice Lotniska Jasionka
Odp: TANKOWANIE W ŁASKU - apdejt :)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 17, 2011, 10:43:44 am »
Baardzo ładnie.... 8)

Pozdrawiam serdecznie

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: TANKOWANIE W ŁASKU - apdejt :)
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 17, 2011, 01:21:20 pm »
8, 10, 11 - super, ale i tak cały secik łykam :)
A ze ślubniakami nie możesz przesadzać, musisz zbierać siły i wenę na wrzesień ;)

mam nadzieje, ze przed tym wrzesniem bedzie jakas okazyja do przyfocenia czegos i naprawy stanu psychicznego :)
aaaaaa, bedzie.... Radom przeca ;) no to jest szansa ze we wrzesien wkrocze z nowa energia :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4448
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: TANKOWANIE W ŁASKU - apdejt :)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 18, 2011, 03:58:09 pm »
Marta, pięknie :) fotki I Liga .... na tej 11 ..... jak by tak się dało stanąć na krawędzi drogi dojazdowej jak tak kołowali to .... mmmmmhhhhhmmmm

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: TANKOWANIE W ŁASKU - apdejt :)
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:58:53 pm »
na tej 11 ..... jak by tak się dało stanąć na krawędzi drogi dojazdowej jak tak kołowali to .... mmmmmhhhhhmmmm

oj, nie wiesz jak chcialam... ale... staralam sie byc grzeczna i sie nie narazic nikomu :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: TANKOWANIE W ŁASKU - apdejt :)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 19, 2011, 07:49:55 am »
na tej 11 ..... jak by tak się dało stanąć na krawędzi drogi dojazdowej jak tak kołowali to .... mmmmmhhhhhmmmm

oj, nie wiesz jak chcialam... ale... staralam sie byc grzeczna i sie nie narazic nikomu :)
Bierz przykład z MARSa. W EPSN wlazł na środek kołowanki i wycelował w centralnie jadącą Sukę ;-)
Pozdrawiam

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4448
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: TANKOWANIE W ŁASKU - apdejt :)
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:52:05 pm »
na tej 11 ..... jak by tak się dało stanąć na krawędzi drogi dojazdowej jak tak kołowali to .... mmmmmhhhhhmmmm

oj, nie wiesz jak chcialam... ale... staralam sie byc grzeczna i sie nie narazic nikomu :)
Bierz przykład z MARSa. W EPSN wlazł na środek kołowanki i wycelował w centralnie jadącą Sukę ;-)

Nie zawsze ten przykład można brać  ;), bo na taką akcję to wiem że  w Mirosławcu, Świdwinie czy w Mińsku Maz, z zachowaniem oczywiście zdrowego rozsądku i bezpiecznej odległości od kołujących maszyn można sobie pozwolić i nie dostać później po głowie od wojskowych .... to jednak na Krzesinach znając "sztywne" podejście do tematu obslugi wieży to bym takiej akcji tez nie zaryzykował aby wychodzić na droge kołowania, tym bardziej jak były "obce" maszyny na lotnisku, i myśle ze w tym przypadku to jak pisała holeczka, nawet podejście do skraju drogi było "ryzykowne" ... a że by się chciało to inna sprawa  :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 12:53:52 pm wysłana przez MarS »