Autor Wątek: Wieści z EPLK  (Przeczytany 3226 razy)

gonzo5

  • Gość
Odp: Wieści z EPLK
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 22, 2012, 12:32:14 am »
Pewnie krzesiniaki koczują, bo bidy przez miesiąc będą bezdomne... ;P

biver

  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łask
Odp: Wieści z EPLK
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 23, 2012, 06:50:52 pm »
Dokładnie tak jak pisze gonzo5. Krzesiny przebazowane do Łasku przynajmniej do połowy sierpnia.

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Wieści z EPLK
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 23, 2012, 07:00:54 pm »
Radek, a mozesz nam pomoc z wejsciem? :)
gadalam dzis z Markiem Kwiatkiem i podobno do konca tygodnia jest zarobiony, potem jedzie na urlop i wraca po 12 sierpnia, wg niego nie ma kto sie nami "zajac" :(
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

qcheese

  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Wieści z EPLK
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:07:11 am »
Czy może już coś wiadomo z wejściem? Chętnie bym się zahaczył, choć nie wiem, czy mogę z moim statusem... Być może będę "stacjonował" 60 km od Łasku z racji urlopu i mam ochotę nawet pod płot zajrzeć w tym lub przyszłym tygodniu...

lukaszp

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa / Chotomów
Odp: Wieści z EPLK
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 02, 2012, 01:13:37 pm »
cześć, na fecabook'u na stronie 32 BLT jest oficjalna informacja o inauguracji AV-DET w Łasku :

" 9 listopada w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku zainauguruje działalność pierwszy stacjonujący na stałe w Polsce pododdział amerykańskich sił zbrojnych – Aviation Detachment. W uroczystości, która rozpocznie się o godzinie 11.00, wezmą udział minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, asystent Sekretarza Obrony ds Bezpieczeństwa Narodowego Derek Chollet, dowódca Amerykańskich Sił Zbrojnych w Europie i zarazem Naczelny Dowódca Sojuszniczych Sił Zbrojnych w Europie admir
ał James Stavridis, szef Sztabu Generalnego WP generał Mieczysław Cieniuch, dowódca Sił Powietrznych generał broni pilot Lech Majewski, specjalny asystent Dowódcy Sił Powietrznych USA w Europie generał dywizji Stephen D. Schmidt oraz inne osobistości.

Wnioski o przyznanie akredytacji dla przedstawicieli mediów zainteresowanych przyjazdem do Łasku przyjmuje w nieprzekraczalnym terminie do 7 listopada 2012 roku do godziny 14.00 oficer prasowy 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego kapitan Marek Kwiatek (tel. 519039248; rzecznikprasowy32blott@sp.mil.pl). W zgłoszeniu prosimy podać pełne personalia, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej, numer telefonu kontaktowego i e-mail."

zna ktoś może szczegóły programu ?
pozdrawiam Łukasz
pozdrawiam Lukasz P.

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Wieści z EPLK
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 02, 2012, 01:15:56 pm »
Pewnie wywiady defilady przemarsz wojsk itd

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Wieści z EPLK
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 02, 2012, 04:06:49 pm »
Pewnie wywiady defilady przemarsz wojsk itd
No i tradycyjna wojskowa grochówka.
Pozdrawiam