Autor Wątek: Łask podpłotowo  (Przeczytany 803 razy)

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Łask podpłotowo
« dnia: Sierpień 02, 2011, 02:44:03 pm »
własnie dostalam info, ze do konca tego tygodnia w Łasku sa wieczorno-nocne loty, oprocz tego chlopaki trenuja przelot w formacji (przed Radomiem) - jesli nie przekrecilam w swojej mozgownicy otrzymanej informacji, hihi  - podobno z ktorej strony pasa by sie nie ustawic (na przedluzeniu, pod plotem) to bedzie co przyfocic

jesli ktos z okolicznych ma ochote to mozecie sie skrzyknac i wybrac wieksza paczuszka

ja niestety moge miec powazne problemy, czwartek na 100 % mi odpada, sroda i piatek na 80% tez odpadaja, chyba ze cudem cos sie zmieni, wiec ja grzeje dzisiaj (o 17tej starty) - jak ktos przeczyta i zdazy dolaczyc bedzie mi milo :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10974
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2011, 02:52:23 pm »
dodam jeszcze, o ile mnie pamięć nie myli, że w Łasku w tym tygodniu powinny stacjonować eFy z Krzesin
więc może byc wzmorzony ruch ;)
to tyle co mi sie obiło o uszy w Malborku

Pawel

  • Wiadomości: 321
  • vel pawel79
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2011, 03:12:40 pm »
Ja jutro po 16 będę się wybierał najpewniej. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam.
Tylko może ktoś bardziej doświadczony podpowiedział by jak tam dojechać, w które miejsce, gdzie auto zostawić to by było super ;)

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2011, 03:17:35 pm »
na googlowej mapie satelitarnej, wklej +51° 32' 39.15", +19° 12' 39.90"
czasem mi dobrze pokazuje, czasem nie do konca, ale na mapie powinna sie pojawic zielona strzalka, w kazdym razie to moja ulubiona miejscowka, bo asfaltowa i jest gdzie auto zostawic :)

ja od Łasku jade (bodajze na Piotrkow trasa) przez Teodory, Aleksandrowek, Gucin, skret w prawo nie jest jakis specyficzny, pamietam, ze po lewej mam wtedy jakis lasek, a po prawej stoi taka przekrzywiona tablica z jakas reklama czy czyms, jak bede jechac to sfoce  zeby orientacja wizualna byla :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

Pawel

  • Wiadomości: 321
  • vel pawel79
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2011, 03:21:48 pm »
Wielkie dzięki :)
To czekamy na zdjęcie pokrzywionej reklamy i palników ;)
A możesz mi jeszcze powiedzieć czy ogrodzenie lotniska jest przy tej drodze, czy można jeszcze bliżej podejść?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 03:27:22 pm wysłana przez pawel79 »

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2011, 03:29:29 pm »
ogrodzenie jest praktycznie przy drodze, niestety cholernie wysokie :(
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

volt

  • Wiadomości: 3364
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ząbki
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2011, 06:53:40 pm »
Jasny gwincik, do 16 w robocie siedzę do końca tygodnia :-\
Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)


holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2011, 08:20:26 pm »
ok, bylam :) no pokrecili sie troche w formacji, raz ich gdzies wcielo na dobre pol godziny, potem jeszcze dwa kolka i siadali, na zlosc nie od tej strony, ale za to starty byly prosto na klate :)

aha, jutro tez jade, bo mam niedosyt :D
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

volt

  • Wiadomości: 3364
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ząbki
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2011, 08:49:27 pm »
Jaka pogoda Ci się trafiła? Bo w Wwa daaaaawno nie widziany piękny zachód słońca przy bezchmurnym (!) niebie :)
Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)


holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 02, 2011, 09:01:55 pm »
no bylo roznie :) kilka chmur deszczowych sie zaplatalo na chwile, ale generalnie chmurzasto pierzasto i slonecznie :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

volt

  • Wiadomości: 3364
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ząbki
Odp: Łask podpłotowo
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 02, 2011, 09:07:10 pm »
no bylo roznie :) kilka chmur deszczowych sie zaplatalo na chwile, ale generalnie chmurzasto pierzasto i slonecznie :)

No to czekamy na focisza ;)
Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)