Autor Wątek: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy  (Przeczytany 53994 razy)

deoc

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 2784
  • i wtedy wchodze ja... caly na bialo...
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czestochowa
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #420 dnia: Sierpień 10, 2011, 08:23:00 am »
a ja siedze w robocie i juz od rana mam zjebany humor... :[   
chyba potrzebuje urlopu....

Mam to samo tylko bez tego zjebanego humoru :)

ps. do urlopu 18 dni :)

do naszego dokładnie 21dni :P (a w tym roku po raz pierwszy od x lat jedziemy leżeć i nic nie robić przez 2tyg :D ) z 4dniową przerwą na Radom, takze 14dni jeszcze i looz.... moze jeszcze Łask sie uda zahaczyć ;)

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #421 dnia: Sierpień 10, 2011, 10:48:50 am »

Tarantulko - z klawiatury mi wyjelas to co chcialem napisac...
heh az boli ta wyimaginowana opowiesc o Polaku rzucajacym kamieniami heh
hesja, nie tylko boli
plakac sie chce tak naprawde :(


Niestety, polska firma, zatrudniajaca samych polakow a wypadek nie jest wyimaginowany.  Z madrosci rodakow w samej Norwegii mozna napisac kilkutomowa powiesc, od wspolnego picia a pozniej walk na noze, przez watowania bezpiecznikow gwozdziami i robienia obejsc na licznikach bo trzeba zaoszczedzic piec zloty miesiecznie w wyniku czego spalilo sie kilka osob, po proby sprzedazy kokainy policji w cywilu w sklepie spozywczym i kradzieze silnikow od lodzi i motorow, ulanska fantazja nie zna granic i nikt nie musi z "boskich husarow" robic glupkow. Niestety statystki policyjne pokazuja ze rodacy prowadza i nie dlatego ze policja uwziela sie na polski paszport czy nie lubia "ziomkow".

Chociaz bywaja tez smieszniejsze sytuacje
 
W nocy z soboty na niedzielę grupa Polaków jeździła pijana po drogach lokalnych gminy Frosta w regionie Nord-Trøndelag. W pewnym momencie zjechali z drogi i uderzyli w bariery ochronne. Nikomu nic się nie stało.  Policja dostała zgłoszenie o wypadku około godziny 0:40, kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce zobaczyli tam 8 Polaków, wszyscy stali przed samochodem.

- Wszyscy byli pod wpływem i żaden z nich nie wiedział, kto prowadził - mówił funkcjonariusz Tor-Olav Bentzen .

Policja nie chce badać sprawy

- Nie mamy pojęcia, kto prowadził, i mamy 1/8 lub 1/6 szans, że złapiemy winnego. Niektórzy z Polaków mogli przyjść na miejsce już po wypadku - mówił Bentzen.

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #422 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:32:44 am »
Z madrosci rodakow w samej Norwegii mozna napisac kilkutomowa powiesc (...)
Ja już kiedyś pisałem na tym forum o opinii o Polakach za granicą to zostałem (nie będę wytykał palcami) ostro "zrugany". Niestety, te opinie nie biorą się znikąd, bo "uczciwy Polak" to dla wielu obcokrajowców zbiór wyrazów przeciwstawnych. Oczywiście jak to ujął tutaj kiedyś Qna - wstydźmy się za siebie, nie za innych. Moja znajoma już kilka razy w UK musiała pokazywać dowód osobisty, bo jej mówiono, że jest "za bardzo miła, wesoła i uśmiechnięta jak na Polkę" i ludzie nie wierzyli skąd pochodzi. Na początku ją to wkurzało - teraz ją to śmieszy i dowartościowuje.

W kwestii "ułańskiej fantazji rodaków" nic mnie już chyba nie zaskoczy - ludzie zdolni są do naprawdę wielu niesamowicie głupich rzeczy (zwłaszcza po alkoholu). Oczywiście jakakolwiek byłaby prawda w komentowanej tutaj historii to finał zdarzeń, tak czy siak wynika zapewne z nieskończoności ludzkiej głupoty.
Thank you for your attention.

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #423 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:45:27 am »
Ja tam sie nie wstydze za kogos, ba, zawsze ludzie uwazali ze mam "ciut" chore pomysly, ale jak czytam co inni potrafia to dochodze do wniosku ze jestem jakims zaspanym anemicznym flegmatykiem  ;) Dzieki glupocie innych wybijam rodzinie orez z reki  ;D ;D ;D ;D ;D

Meggido

  • Wiadomości: 301
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #424 dnia: Sierpień 10, 2011, 12:23:36 pm »
Ja 3 dzień po urlopie próbuję ogarnąć robotę w biurze. ;)
Pozdrawiam
Jacek
"Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #425 dnia: Sierpień 10, 2011, 01:06:01 pm »
Mnie czeka jeszcze dziś kilka trudnych telefonów... i nie mogę zrozumieć dlaczego nikt nie zrobił w telefonie opcji typu "poraź rozmówcę prądem"?  ;D Dziś ta opcja bardzo by mi się przydała...
Thank you for your attention.

deoc

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 2784
  • i wtedy wchodze ja... caly na bialo...
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czestochowa
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #426 dnia: Sierpień 10, 2011, 01:27:13 pm »
Mnie czeka jeszcze dziś kilka trudnych telefonów... i nie mogę zrozumieć dlaczego nikt nie zrobił w telefonie opcji typu "poraź rozmówcę prądem"?  ;D Dziś ta opcja bardzo by mi się przydała...

i ja i ja i ja ---> i jeszcze musze zaczac nagrywac rozmowy .... bo pozniej sie wypieraja ze tego nie zamawiali :D

Meggido

  • Wiadomości: 301
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #427 dnia: Sierpień 10, 2011, 05:52:59 pm »
i jeszcze musze zaczac nagrywac rozmowy .... bo pozniej sie wypieraja ze tego nie zamawiali :D
Skąd ja to znam... Ale opcja prądowa mi się najbardziej podoba. :D
Pozdrawiam
Jacek
"Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #428 dnia: Sierpień 10, 2011, 05:59:20 pm »
kurcze zawsze człowiekowi wydaje się że tylko on ma takie problemy :)

Z opcją nagrywania i czasem 1,5 kV na kopnięcie jestem za !!!

Ale tak sobie myślę i nie wiem czy przy niektórych rozmowach nie powinno być przycisku przyśpiesz  ;)

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #429 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:34:35 pm »
Ok... to tak logicznie myśląc - jak dzisiaj był zły dzień, to jutro będzie dobry... no nie?  ::)
Thank you for your attention.

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #430 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:44:38 pm »
Na szczęście ostatnio mam większość miłych telefonów w pracy znaczy się głosy miłe / sprawy problematyczne.

Tak z innej bajki dalej szukam skrzyni biegów do Concorda :( Oddałem lale do naprawy znajomemu (mój mecher akurat jechał na wakacje) drobna naprawa skończyła się  totalnym rozpierdzielem w skrzyni... normalnie "rynce łopadajom" oczywiście znajomy zbagatelizował wszystko stwierdzeniem "sory jade na wakacje oszczędzaj skrzynie..."

Tarantella

  • Gość
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #431 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:46:18 pm »
ej, pomoglibyscie mi wymyslec jakis wesoly tekst by wpisac w to puste miejsce nad psiakiem? Nie mam weny cosik dzis, za mocny wicher wieje :P
interpretacja dowolna a i takze mile widziana  :)

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #432 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:56:45 pm »
U mnie weny totalnie brak :/ może jutro coś napłynie :)
"I gryzę tylko Twoje kapelusze "

"Noooo daj pyska"

deoc

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 2784
  • i wtedy wchodze ja... caly na bialo...
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czestochowa
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #433 dnia: Sierpień 11, 2011, 07:01:14 am »

"I gryzę tylko Twoje kapelusze "



..... Jak statki na niebie.... :)

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy
« Odpowiedź #434 dnia: Sierpień 11, 2011, 10:46:58 am »
No i jest! NOWY, piękny dzień, jest słonko, jest kawa, jest MOC, jest chęć do pracy, uśmiech na dziobie itd. Pozytywnie...  ;D
Thank you for your attention.