HANGAR PARTY > Hangar Party

JAK MIJA DZIEŃ - pogaduchy

<< < (4/351) > >>

volt:

--- Cytat: Klakier w Kwiecień 07, 2011, 11:00:58 pm ---mam wku...wa bo mi bateria padla w nokii E66 a nowa nie jest lepsza bo trzyma tylko 1 dzien, ktos mial ten sam bol?

--- Koniec cytatu ---

Może trefnego modela trafiłeś, tak jak ja D90. Co mi chłopak nie wyrabia...jakieś błędy karty, errory, czarne wizjery, koks, lasery, pleśniowe sery, cuda wianki :-\ I też mam wpieniacza z tego powodu...

...choć w sumie większego na obecną chwilę mam z tego powodu, że za 7h38m mam kolokwium u Pana Żylety, a jeszcze nie zacząłem się uczyć :o I tak mi się nie chce wstać rano...

Robteek:
To ty się kawy napij i do nauki chłopie, bo potem poprawiać to dopiero jest przeje.......ne.
Klakier, E65 taki podobny do Twojego ma u mnie w pracy dwóch ludzi i im bateria starcza na 3-4 dni.
Tylko pamiętaj, że wszystko zależy od tego ile ty gadasz lub go używasz.
Ja teraz mam N 97 i w zasadzie bateria starcza mi na 2 -3 dni ale jak dużo gadam lub korzystam z netu
to co dziennie musze ładować.

Klakier:

--- Cytat: Robteek w Kwiecień 08, 2011, 10:14:25 am ---To ty się kawy napij i do nauki chłopie, bo potem poprawiać to dopiero jest przeje.......ne.
Klakier, E65 taki podobny do Twojego ma u mnie w pracy dwóch ludzi i im bateria starcza na 3-4 dni.
Tylko pamiętaj, że wszystko zależy od tego ile ty gadasz lub go używasz.
Ja teraz mam N 97 i w zasadzie bateria starcza mi na 2 -3 dni ale jak dużo gadam lub korzystam z netu
to co dziennie musze ładować.

--- Koniec cytatu ---

najdziwniejsze jest ze problem pojawil sie jak nie wiadomo skad bo mam go ponad 2 lata i dzialal spoko-bateria 3-4 dni normalnego uzytkowania. Chwilowo wyciagnalem karte pamieci z instalkami zeby zobaczyc czy cos tam mi nie podprowadza baterii. Oby to bylo to.

Tarantella:
kur..... mnie to sie dopiero dzis pieknie dzien zaczal :D od wypadku na mororku, kur... jego mac (az se zaklac musialam, sory :D )
....
 no sory ale kurde no musze sie wykrzyczec no
no KURWWWWWWWWWWWAAAAA!!!!
 no sory no....
a tak poza tym to piekna pogoda dzis....

Klakier:

--- Cytat: Tarantella w Kwiecień 08, 2011, 11:29:42 am ---kur..... mnie to sie dopiero dzis pieknie dzien zaczal :D od wypadku na mororku, kur... jego mac (az se zaklac musialam, sory :D )
....
 no sory ale kurde no musze sie wykrzyczec no
no KURWWWWWWWWWWWAAAAA!!!!
 no sory no....
a tak poza tym to piekna pogoda dzis....

--- Koniec cytatu ---

wolniej na tym mororku przepani, wolniej  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej