Autor Wątek: śnieg  (Przeczytany 2121 razy)

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Odp: śnieg
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 29, 2010, 06:19:32 pm »
dla tych powaznych - Amon chyba w ogole nie pije

Oficjalnie nie pije :).

Litwiński

  • Gość
Odp: śnieg
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 29, 2010, 06:27:19 pm »
chyba mało tutaj ludzi poniżej 18 roku życia :)
Mało ale sa :p

P.S ale moja mama i moj tata sa wyluzowani na tym punkcie :p
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 06:31:28 pm wysłana przez Litwiński »

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: śnieg
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 29, 2010, 06:50:15 pm »
Śnieg śniegiem, ale właśnie podpatrzyłem nową technikę odśnieżania. Koło mojej firmy goście podczas dzisiejszej śnieżycy prosto na śnieg kładli asfalt.....   
Technika iście nowatorska tylko para z ziemi się unosiła, asfalt walcowali a śnieg padał i padał...
POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

Litwiński

  • Gość
Odp: śnieg
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 29, 2010, 06:57:50 pm »
Śnieg śniegiem, ale właśnie podpatrzyłem nową technikę odśnieżania. Koło mojej firmy goście podczas dzisiejszej śnieżycy prosto na śnieg kładli asfalt.....   
Technika iście nowatorska tylko para z ziemi się unosiła, asfalt walcowali a śnieg padał i padał...
Polak potrafi :)

Koper

  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
  • Skąd: Mińsk Maz.
Odp: śnieg
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 29, 2010, 07:12:52 pm »
Śnieg śniegiem, ale właśnie podpatrzyłem nową technikę odśnieżania. Koło mojej firmy goście podczas dzisiejszej śnieżycy prosto na śnieg kładli asfalt.....   
Technika iście nowatorska tylko para z ziemi się unosiła, asfalt walcowali a śnieg padał i padał...
Co do tego to próbują mnie nauczyć w szkole w tej dziedzinie (technikum) i teoretycznie nie powinno się tak robić ale my naród łamania reguł to potrafimy... z reguły po szklanie na rozgrzanie...

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: śnieg
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 29, 2010, 08:47:39 pm »
Spokojnie, nawierzchnia na wiosnę odpłynie...

Ale pocieszam, to prywatna zabawa - lidla budują, czyli nie nasze pieniądze idą w śnieg. A doświadczenie mają ciekawe - już im się  wakacje dwie ściany położyły jak trochę wiatru powiało, aż konstrukcje przeprojektowali i ściany cieli w połowie i zagęszczali słupy nośne. Zdolne chłopaki są...
POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Odp: śnieg
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 29, 2010, 09:01:47 pm »
już im się  wakacje dwie ściany położyły jak trochę wiatru powiało

Ja nic Ci wcześniej Piotruś nie mówiłem, ale jak wtedy, wiesz... no wtedy... no wiesz... to też się dwie ściany położyły... ;)

ida

  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Skąd: Toruń
Odp: śnieg
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 29, 2010, 09:14:04 pm »
Śnieg śniegiem, ale właśnie podpatrzyłem nową technikę odśnieżania. Koło mojej firmy goście podczas dzisiejszej śnieżycy prosto na śnieg kładli asfalt.....   
Technika iście nowatorska tylko para z ziemi się unosiła, asfalt walcowali a śnieg padał i padał...
Jak widać, jeśli chodzi o nowatorkie techniki budowy dróg... Niemcy mogliby się od nas wiele nauczyć :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 09:21:06 pm wysłana przez ida »
Danke schön für die Attenzione.

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: śnieg
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 29, 2010, 09:22:09 pm »
już im się  wakacje dwie ściany położyły jak trochę wiatru powiało

Ja nic Ci wcześniej Piotruś nie mówiłem, ale jak wtedy, wiesz... no wtedy... no wiesz... to też się dwie ściany położyły... ;)

no toż Ci wtedy tłumaczyłem, co byś nie robil nadtlenku urotropiny, a Ci się zachciało zabaw w chemie...
POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

pinokio

  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
  • Skąd: Mokotów
Odp: śnieg
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 29, 2010, 09:46:06 pm »
Samochód został na ulicy, bo na parkin nie dało się wjechać :(
Może chociaż jutro rano wyjadę bez problemu :)

czachus

  • Gość
Odp: śnieg
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 29, 2010, 10:11:56 pm »
A'propos picia wódy w zimę....
Swojego czasu, mieszkając jeszcze w Radomiu...
Koledze się urodziło dzidzi. Zostałem zaproszony na pępkowe. 3 stycznia był, a rok - nie pamiętam  :P
Około 2 w nocy wóda się skończyła, nikomu się iść nie chciało. Ja mam po wódzie "szwędacza". Postanowiłem, że wracam do domu do żonki  8)
No i poszedłem, w nocy, przez tereny typu warszawski Żerań. Wilki jakieś, ciemno, zimno i do dupy. Ale szedłem dziarsko. Doszedłem do domu około 9 rano...... "Stara" jak mnie w drzwiach zobaczyła, to było jedno - milczenie i tekst "porozmawiamy jak się wyśpisz"  :o
Jak wstałem miałem regularną zjebkę, ale powiedziała, że miałem farta, bo było ponoć -17 stopni i jak bym dostał w japę, to poszedłbym spać w śniegu. Efekt - nie byłoby mnie tu...
Jeszcze jedna rzecz związana z tym wybrykiem. Z tego co pamiętam 2 razy mijała mnie Policja. Tak jak pisałem wyżej, szedłem sam terenami fabrycznymi. Żeby się zatrzymali chociaż Dobry wieczór powiedzieć...Ehhhh....Jakoś ich nie zdziwił cywil nad ranem idący wiaduktem bez ciągu pieszego.
Więcej tego typu grzechów nie pamiętam  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 10:31:06 pm wysłana przez Joa »

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: śnieg
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 30, 2010, 07:46:00 am »
A'propos picia wódy w zimę....
Swojego czasu, mieszkając jeszcze w Radomiu...
(...) miałem farta, bo było ponoć -17 stopni

to zdecydowanie było borygo, a nie żadna wódka znaczy C2H4(OH)2 sie wam łykneło zamiast C2H5OH

POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

czachus

  • Gość
Odp: śnieg
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 30, 2010, 11:17:45 am »
To była nafta  ;D

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: śnieg
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 30, 2010, 11:29:49 am »
Jak widać, jeśli chodzi o nowatorkie techniki budowy dróg... Niemcy mogliby się od nas wiele nauczyć :P
Tak, np. że brak autostrad = brak problemów z ich odśnieżaniem  ;D

Około 2 w nocy wóda się skończyła, nikomu się iść nie chciało. Ja mam po wódzie "szwędacza". Postanowiłem, że wracam do domu do żonki  8) (...) Doszedłem do domu około 9 rano...... "Stara" jak mnie w drzwiach zobaczyła, to było jedno - milczenie i tekst "porozmawiamy jak się wyśpisz"  :o Jak wstałem miałem regularną zjebkę (...)
Panowie, Wy to macie problemy... ja po przeprowadzce do Torunia dostałem od narzeczonej opieprz, ale w stylu: "Już rok mieszkamy razem, a Ty jeszcze nigdy nie wróciłeś do domu nachlany!"  :o (ale niestety, większość znajomych miałem wtedy 250km od miejsca zamieszkania). Na szczęście udało mi się już w tym mieście zaklimatyzować i znaleźć nowych znajomych do... lepienia bałwana (wątek w końcu o śniegu).

Miałem wczoraj w nocy ochotę wyjść i porobić zdjęcia, tak było pięknie (śnieg wszystko przykrył), ale... tak nie lubię zimna (brrr), że wybrałem jednak ciepłą pościel. Zimą niestety jestem mocno ospały i nie jest łatwo wyciągnąć mnie z domu (staram się to nadrabiać latem przebywając w domu możliwie jak najmniej). Muszę z tym powalczyć, bo zimę (jak każdą inną porę roku) ogólnie lubię... tylko zmieniła się reakcja mojego organizmu na niskie temperatury.
Thank you for your attention.

ziaro

  • Gość
Odp: śnieg
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 30, 2010, 11:32:00 am »
bardziej się ubierz :P może wtedy się przełamiesz :P