Autor Wątek: AIRPOWER 2022 by Grego  (Przeczytany 387 razy)

Grego

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
    • GregoPlane
  • Skąd: Kraków
AIRPOWER 2022 by Grego
« dnia: Październik 10, 2022, 02:25:29 pm »
Zapraszam do spojrzenia na trochę moich kadrów z Zeltweg. Pogoda nie rozpieszczała w dni pokazowe, wcześniej jakieś tam urozmaicenie było. Co do samej organizacji imprezy to level high! Pozostaje czekać kolejne 3 lata (oby).

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: AIRPOWER 2022 by Grego
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2022, 03:11:28 pm »
Sylwetki boczne przepięknie :) Wszystkie równe jakościowo i przyjemnie się to ogląda.

Z wyróżniających się kadrów:
- 4 - wreszcie żywy gad na samolocie, przepiękna ta zieleń jest,
- na pewno nr 6, jest wręcz baśniowy. Urzekł mnie ten obrazek, jak rzadko u kogo. Szkoda tylko, że chmurka ucięta (albo że nie "skończyła się" wcześniej za samolotem),
- 8 - pięknie wpadło,
- 15 - za temat,
- 16 - za obróbkę,

Z uwag:
- 2 - cięcie, ale to tylko ja,
- 4 - nie pasuje mi tutaj ten niesymetryczny wyziew (poza tym ucięty). Przez to w prawym górnym rogu jest pusto i zdjęcie wygląda na "obniżone". Nie ma tu ani całości efektu, ani detali samolotu, do tego puste niebo. Może bym przekadrował nieco, dał ciaśniej...,

Reszta OK :)
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2022, 03:13:12 pm wysłana przez Sławol »
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

Grego

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
    • GregoPlane
  • Skąd: Kraków
Odp: AIRPOWER 2022 by Grego
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2022, 03:59:11 pm »
Sylwetki boczne przepięknie :) Wszystkie równe jakościowo i przyjemnie się to ogląda.

Z wyróżniających się kadrów:
- 4 - wreszcie żywy gad na samolocie, przepiękna ta zieleń jest,
- na pewno nr 6, jest wręcz baśniowy. Urzekł mnie ten obrazek, jak rzadko u kogo. Szkoda tylko, że chmurka ucięta (albo że nie "skończyła się" wcześniej za samolotem),
- 8 - pięknie wpadło,
- 15 - za temat,
- 16 - za obróbkę,

Z uwag:
- 2 - cięcie, ale to tylko ja,
- 4 - nie pasuje mi tutaj ten niesymetryczny wyziew (poza tym ucięty). Przez to w prawym górnym rogu jest pusto i zdjęcie wygląda na "obniżone". Nie ma tu ani całości efektu, ani detali samolotu, do tego puste niebo. Może bym przekadrował nieco, dał ciaśniej...,

Reszta OK :)

Dzięki za konstruktywne uwagi. Co do tych uwag to druga dotyczy chyba Gripena na 5 (?). No wiem, ciężko mi znaleźć jakiś pomysł na dobry kadr przy tym zdjęciu. Szkoda, że coś na niebie nie zagrało dodatkowo w tym pokazie.
Co do 2 to mam całą serię jak kołuje w moim kierunku. Wrzucam jeszcze takie w całości, jak był daleko.
Co do 4 to jedno z moich ulubionych z tej imprezy. Niby takie nic ale jakoś tak mega korzystnie wyszły te kolorki właśnie. No i dodatkowo zrobione na 700 mm (z TC) więc tym bardziej cieszy, że jest jakość.

19.

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: AIRPOWER 2022 by Grego
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2022, 07:31:35 pm »
Ooo, to ujęcie super. Takie mi się podobają :)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol