Autor Wątek: 28. Piknik Lotniczy - Trzebicz Nowy, 17-18.08.18  (Przeczytany 315 razy)

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
28. Piknik Lotniczy - Trzebicz Nowy, 17-18.08.18
« dnia: Sierpień 19, 2018, 03:43:25 pm »
Cześć :)

Wczoraj byłem w Trzebiczu Nowym na pikniku lotniczym. Pogoda ostra od samego rana, momentami jedynie nieco się zachmurzyło. Warunki do zdjęć piknikowe: wszędzie ciasno i blisko, więc biegałem przy ogrodzeniu tam i z powrotem, żeby mieć różne ujęcia. Za to dźwięk silników 3-4 metry nad głową to dodatkowa atrakcja dostępna dla fotografa.

Same śmigła, do tego raz przeleciał dromader i zrzucił wodę nad pasem, którą wiatr zdmuchnął na widownię i wszyscy byli uszczęśliwieni z powodu chwilowej ochłody. Super sprawa :)

Powiem Wam, że to przyjemna odmiana od odrzutowców i mnóstwo okazji do nauki zamykania śmigła. Niestety wciąż mi to kiepsko idzie, jedynie na ziemi jakoś trafiam czasami. Z panoramami ciężko było, bo musiałbym wyjść za ogrodzenie, podbiec i wrócić na inne kadry, a bramka ochroniarzy była tylko jedna. No i widowni mnóstwo, gdy już wstali z ławeczek i podeszli bliżej. Niemniej jednak zabawa przednia, samoloty latały naprawę blisko widowni :)

Zdjęcia różne, raczej przekrojowo pstrykałem o różnych porach dnia i przy różnym świetle, wydzieliłem tylko kadry z Uwe Zimmermannem, którego też ledwo co łapałem nad głową.

Jedzenie dobre, ochroniarze na poziomie i do pogadania i pożartowania, ekipa ratowników medycznych także. Szef imprezy/główny organizator/właściciel to już ogóle równy chłop! :)

Dzień bardzo udany.

Dobra, dość gadania, macie fotki do oceny :)

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


Bonus - jamnik, który wlazł aż za lampy i pachołki na lądowisko, jeszcze kot był, potem u mnie pod krzesłem się schronił, a potem gdzieś już polazł znów.


Edit: literówki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2018, 03:48:58 pm wysłana przez Sławol »
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol