Autor Wątek: Dogrywka 3/2017  (Przeczytany 464 razy)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Dogrywka 3/2017
« dnia: Grudzień 18, 2017, 12:05:31 pm »
W piątek wysłałem do MarSa ocenki
spoooro tego było (148 zdjęć!)
i dobrze, choć chwilami miałem wrażenie, że wysyłacie co popadnie bez głębszej analizy czy to podniesie Wasze OOC :)

Poniżej tradycyjne słowo ode mnie. Przypominam, że ocenianie ma charakter czysto subiektywny. Ja oceniając poszczególne elementy oddzielam je od pozostałych i oceniam porównując do tego co ja bym zrobił. Jeżeli daję 10 to znak, że nic mi nie przeszkadza i wszystko pasi. Czasem odejmuję kilka oczek gdy widze rażące wady (np. syfy na matrycy) a dodaję za próby osiągnięcia czegos więcej (panoramowanie). Dobra - do konkretu:

Brovar - fajnie w kadrze i o wiele lepiej jakościowo (poza wyjątkami) niż wcześniej. Czasem o kroczek za ostro z filtrami (0081). Czasem zbyt wielka nuda w temacie WOW, ale to wiadomo - nie wszędzie się "szczeli" B-2 na dopale przy zachodzącym Saturnie z pierścieniami :D

Frodo - co mam napisać - mistrz i tyle! Dawno nie dałem tyle 10-tek za kadr!Ale były tez wpadki np. 0004. Obróbka generalnie bardzo ostra i czasem nie udało się jej wytłumić tam gdzie trza. Internet to pięknie połknie ale już na dużym pliku to wyłazi. Generalnie cieszę się że mamy taaakiego mocarza z nami! Moskiewskie picie się opłaciło dla SPFL :D ode mnie ostatecznie OOC 80,63%

Helmut - bardzo dobre kadry - trochę nuda ale wiadomo czemu. Fajnie się Waść rozwijasz :)

Keren - kadrowo zawsze dobrze - widać, że szukasz czegoś innego a to bardzo fajnie :) szkoda jakości na tej 50-tce...

Kifcio - co ja Ci tu będę :P kadrowo i jakościowo super - zabrakło trochę wow. Dla mnie pięterko za daleko z tym 305 w temacie obróbki, ale kilka dyszek wpadło :)

Łukasz K. - pamiętaj że fotki 1600 pikseli przesyłamy! Zmniejszyłem z największą starannością by wyrównać szanse :) Secik na dobrym poziomie choć kilka zdjęć wepchniętych trochę na siłę - w sensie bez wow. Kadrowo jak zawsze oki! :)

Maras - fajnie,trochę innych kadrów zza kanału - jakość trochę w paru miejscach padła ale wiem jak było z tym chocby na RIAT - też nie mam rewelacji - coś w powietrzu wisiało. Kilka dyszek do kolekcji za obróbkę i kadr :)

Piotrek - super jakość, kadr, obróbka - generalnie moc! :)

Ponury - Świetnie że się zdecydowałeś na ruch w stronę błękitnej mocy. Baaardzo dobre kadrowanie i dobra jakość! Oceny będą wyższe jak wpadniesz na pomysł usuwania syfków na zdjęciach! W kilku miejscach aż głowa bolała. Dwie jedynki za PP to też dzięki temu :) Secik super! Ostatecznie u mnie 59,88%

Rocco - dobry secik choć bez szału. Gdzieś nadal ta jakość leży. Kadrowo ok choć podumaj czy format 4:3 jest ok do fotoloto - mi to jakoś nie leży osobiście. Ale kilka kadrów meeega - dyszki wpadły :)

Ryba - zielooono mi :D 33, 34, 35, 36 - zieleń :P Unikałbym pionowych kadrów - te dwa piony fajnie grają w poziomie

Rychu - średnio z jakością i meeega kombinacje w temacie kadrowania :) obróbka też na zasadzie eksperymentu - dla mnie o dwa oczka za dużo. 25 super! :)

Rzepka - Kadrowo prawie same dyszki, jakościowo już nie jest aż tak zacnie ale moc jest :) dogryweczka zebrała u mnie prawie 86% :)

Sila - i te Twoje eksperymenty :) Kadrowo w środku stawki - dobre akcentu kłócą się z błędami. Jakościowo też rozpiętość od 4 do 9 :) Skosy na 106, 110 dla mnie niezrozumiałe. 105 fajne :)

Spad - dobra jakość i obróbka, super kadry :) Bardzo przyjemnie :)

Ot co - Dziękuję i przepraszam :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

keren

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • fotografkonin
  • Skąd: Koziegłowy
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2017, 12:32:30 pm »
50 też mnie boli...  >:( Dzięki za poświęcony czas i ocenę!

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2017, 12:46:18 pm »
sękju :)

Helmut

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 778
    • Zobacz profil
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2017, 01:49:18 pm »
Dzięki za poświęcony czas  :)

Maras

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 806
    • Zobacz profil
  • Skąd: 140km od Mach Loop
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2017, 02:27:41 pm »
Doceniamy poświęcony czas!!!!   Dzięki!

Łukasz Kulik

  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPWA/EPDE
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2017, 04:50:38 pm »
Dzięki Mistrzu za poświęcony czas i dobre słowo. Sorry za rozdzielczość.

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2017, 08:16:37 pm »
Cieszym się niezmiernie! <3 Dzięki! ;)
Pozdrawiam :)

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6421
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2017, 09:40:31 pm »
O! :)

Ryba

  • Wiadomości: 255
    • Zobacz profil
    • Mój flickr
  • Skąd: Warszawa
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2017, 02:32:14 pm »
Ja również dziękuję za poświęcony czas. Obiecuję poprawę :)
Pozdrawiam :)
Monika Zielińska

Pimpuś

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 496
    • Zobacz profil
    • aerobandit
  • Skąd: Londyn/Krosno
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 23, 2017, 12:17:51 am »
Dzięki wielkie za ocenę i przede wszystkim za poświęcony czas :)

ponuryy

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 441
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ostrzeszów
Odp: Dogrywka 3/2017
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:30:36 am »
Czasem odejmuję kilka oczek gdy widze rażące wady (np. syfy na matrycy)

Oceny będą wyższe jak wpadniesz na pomysł usuwania syfków na zdjęciach! W kilku miejscach aż głowa bolała. Dwie jedynki za PP to też dzięki temu :)

Oj tam, oj tam. Tyle się teraz mówi o tym smogu i pyłach zawieszonych, to i na zdjęciach wychodzi :P

Oczywiście jeszcze raz sęk ju za przyjęcie i czas poświęcony na ocenę :)