Autor Wątek: Jaki fotoalbum?  (Przeczytany 1396 razy)

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Jaki fotoalbum?
« dnia: Grudzień 05, 2016, 10:16:24 pm »
Mam dosyć dużą zagwozdkę, związaną z wyborem nowego albumu - planowałem zrobić w najlepszefoto.pl (i nadal chodzi mi to po głowie) ale znajomy zrobił i choć jakość jak dla mnie była super, to po jakimś czasie skleiły mu się co poniektóre karty... ot tak, od przeglądania i przekładania palcami. Chciałbym żeby album miał grube przekładki, które po rozłożeniu idealnie na siebie nachodzą w środku albumu - no wiecie, takie gdzie mogę wrzucić fotkę na dwóch przekładkach i nie ma żadnych przerw w obrazie. (nie wiem czy wystarczająco dobrze to opisałem).
Żaden metalik mnie nie interesuje, jedynie papier foto, no i nie druk cyfrowy, ale też nie offset. Firma najlepiej żeby polska była, myślę cały czas o najlepszefoto ale nie wiem czy jest sens ryzykować. Ma ktoś jakiś pomysł? :)

pepic

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1647
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Jaki fotoalbum?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2016, 10:48:09 pm »

eMeL

  • Wiadomości: 722
    • Zobacz profil
  • Skąd: Konin
Odp: Jaki fotoalbum?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2016, 11:46:09 pm »
Polecam firmę Druga Strona Czerni, miałem od nich kilka albumów klasycznych, kumpel miał od nich sporo foto-ksiąg i jakość jest naprawdę rewelacyjna :)
https://www.facebook.com/DrugaStronaCzerni/
http://www.drugastronaczerni.pl/oferta

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: Jaki fotoalbum?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2016, 01:14:05 pm »
"Fotoksiążkę" możesz zrobić też przez: www.jbrlab.com

Wejdź na ich stronę i zobacz jak to wygląda. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Ale nie jest to fotoksiązka jaką zwykło się robić. Masz też duży wybór papierów.


Pozdrawiam,
bronek

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jaki fotoalbum?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2016, 09:29:23 am »
Dzięki Wam. Co ciekawe, bodajże na stronie jbr piszą, że do zestawu dodają rękawiczki, więc prawdopodobnie istnieje ryzyko zlepienia się albumu pod wpływem wilgoci (jak w najlepszefoto), a myślałem, że nawet w przypadku papieru foto jest to raczej mało prawdopodobne... :)

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: Jaki fotoalbum?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2016, 02:20:25 pm »
Frogi oni dają te rękawiczki co byś nie upirdzielił łapami stron. Tam masz papier foto. Ja zrobiłem dwie takie książki dla znajomych, trzecia idzie teraz w druku. Nic jeszcze nikomu się nie skleiło ;-)

Plusz

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 230
    • Zobacz profil
    • FB
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jaki fotoalbum?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:50:30 pm »
Jeżeli to jeszcze aktualne, to ja robiłem fotoksiążki w http://www.pixbook.pl/. Zrobiłem u nich już ponad 200 książek, co prawda jako zamówienia dla szkół, ale nigdy jakościowo, czy terminowo mnie nie zawiedli. Ceny też są przystępne.