Autor Wątek: ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNIE - BŁĘKITNIE - wątek z życzeniami od i dla wszystkich  (Przeczytany 1752 razy)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Kochani - właśnie włączyliśmy ten nasz ulubiony świąteczno-noworoczny wystrój na forum i www.spfl.pl

to jest ten moment kiedy z fotografów i też lotniczych przeistaczamy się (lub tylko przebieramy) w... Mikołajów :))

i...
życzymy sobie

no właśnie

Rodzinnych, ładujących baterie, wesołych, kolorowych, fantastycznych Świąt

a w nowym roku rewelacyjnego światełka, mega oderwań, setek flar i zawsze tego lotniczego szczęścia!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2015, 10:20:03 pm wysłana przez hesja »
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Dulmen

  • Wiadomości: 533
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sarbinowo
Drodzy Bracia i Siostry :)
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia bogatego Mikołaja i Wszystkiego dobrego !!!
Niech Błękitna Moc  bedzie z Wami !!!:))

Chmieloo

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Wesołych, zdrowych pogodnych i śnieżnych  8)


Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Moi drodzy,

Nie dane  mi było poznać wszystkich Was, ale ci, których poznałem zarażają błękitną [pozytywną] energią na odległość...

Nadchodzi czas na składanie świątecznych życzeń, a ja nie lubie życzeniowej masówki. Więc życzenia napiszę samodzielnie.

Zacznę od życzeń noworocznych. W tym roku życzę Wam, tego, by wszelkie postanowienia jakie ustalisz sobie teraz, czy też w sylwestra, urzeczywistniły się w ciągu nadchodzących 12 miesięcy. Życzę zmian, nade wszystko na lepsze. Życzę uśmiechu i tego, by na matrycach zapisywały się klatki gotowe, niewymagające dużej obróbki :)

U mnie, ostatnie 9-10 miesiecy upłynęło dość intensywnie, chciałbym życzyć i sobie i Wam, żeby kolejne 12 było po prostu lepsze od poprzednich, ale gorsze od kolejnych (coby zachować tendencję zwyżkową) :)

Miejcie dookoła siebie dużo ludzi, którzy będą sprawiali, że będziecie mieć powody do uśmiechu, a sami bądźcie takimi osobami dla innych, mimo iż czasami pewnie na optymizm brakuje siły. Ale z moich doświadczeń z błękitną ekipą wiem, że to raczej nie problem.

Życzę też, żeby lista marzeń jednocześnie,  skracała się i wydłużała - skracała na skutek ich spełniania, wydłużała, w skutek stawiania sobie nowych celów.

Święta, same w sobie, będą ciepłe i rodzinne. Niech pozwolą trochę zwolnić i odpocząć, co na pewno przyda się, czy to jeszcze w grudniu, czy też, po świątecznym odpoczynku, przez nadchodzące 365 dni.

Niech zdrowie - bo to przecież ważne - dopisuje.

Wszystkiego uśmiechniętego. Wesołych Świąt i radosnego Nowego Roku, z długimi obiektywami i dużą ilością megapikseli, i adekwatną dawką lotniczego szaleństwa, życzy Jacek :)
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

darcze

  • Wiadomości: 390
    • Zobacz profil
  • Skąd: Świnoujście-Police
Z okazji Świat Bożego Narodzenia, życzę Wam na stole dużo jedzenia. By ryba świetnie smakowała i kapusta pięknie się prezentowała. Choinka ślicznie świeciła i każda bombka się mieniła. Byśmy znaleźli pod choinką prezentów moc, w tę świąteczną noc.


Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
Mimo, że rok 2016 zapowiada się foto-lotniczo raczej miarnie,  życzę Wam wspaniałych fotograficznych pomysłów i okazji, nieustającego światła i Wesołych Świąt!

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Krótko i zwięźle... dużo spokoju w te święta i zajebistego 2016r! :)

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Wesołych Świąt my Friends :) Dużo słońca i radości :)

szamal

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 2388
  • wieczny brak czasu...
    • Zobacz profil
    • www.maciejszamalek.com.pl
  • Skąd: Warszawa
Tradycyjnie jak co roku życzę nam wszystkim aby te Świeta były dla każdego z Was wyjatkowe i radosne ( hihi u mnie już Mikołaj był :-), aby przde wszystkim dopisywało Wam zdrowie i dobry humor i niech błękitna moc będzie zawsze z Nami!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2015, 11:35:42 am wysłana przez szamal »

Łukasz Kulik

  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPWA/EPDE
Zdrowych i wesołych Świąt! Aby każdy z Was poczuł się wyjątkowo dobrze i szczęśliwie.

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 24, 2015, 11:55:58 am »
Świątecznej mocy wszystkim.
Pozdrawiam

Robteek

  • Wiadomości: 2307
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Najlepsze życzenia świąteczne dla wszystkich.
Niech  MOC BĘDZIE  ZAWSZE Z WAMI !
Pozdrawiam
Robteek

pilotex

  • Wiadomości: 994
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sosnowiec
A ja Wam życzę duuużo fantastycznych zdjęć nie-lotniczych :D Ponadto spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego! ;)
Pozdrawiam,
Ewa

Dyziek

  • Wiadomości: 2296
  • Potas:)
    • Zobacz profil
    • www.dyziek.com
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zdrowych, rodzinnych i wesołych:)

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Najlepszego wszystkim! :) i żeby na Wildgarst w końcu polatali :P
Pozdrawiam :)