Autor Wątek: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)  (Przeczytany 29379 razy)

norek

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • Prywatna galeria fotografii
  • Skąd: Łódź
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #255 dnia: Czerwiec 06, 2015, 11:44:15 pm »
Żal mi dupę ściska, że mnie tam nie będzie z Wami.
Mam robotę na miejscu za $ w tym terminie.
Mam wrażenie ,że miejsce z " tanim biletem by mi wystarczyło" , byle dobre towarzystwo było.
Czasem nie żal plecaka nie otwierać, jak jest dobry klimat. Po co się napinać , to ma być frajda, a nie punktowanie regulaminów.
Czekam na zdjęcia tych największych krzykaczy, ale boję się że słońce będzie przeszkadzało , albo za daleko będzie , albo coś pójdzie nie tak.
Dużo czytam, mało piszę, ale pozwolę sobie na dygresję , że ten watek zaczyna trącać farsą taką jak na innym forum lotniczym i dominuje w nim ten sam klimat i te same osoby.
Szacun dla brovarsky za wielki dystans i dyplomacje.

Ja tam mam zamiar (i pewnie będę) mieć fun :) A czy wspomagany % czy nie to już się zobaczy :P

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwiec 07, 2015, 01:06:54 am »
Szacun dla brovarsky za wielki dystans i dyplomacje.
Po prostu z niejednego pieca chleb jadłem i na niejednych takich zawodach strażackich byłem...
Widzę, że sporo osób "niezrzeszonych" zabiera głos, więc napiszę jak ja to widzę.
 Nie ma co rozkminiać i płakać, że mam spotterpacka a nie dadzą mi wody wnieść, kanapki z jajkiem, czy termosa z białym barszczem.... nie wpuszczą to sobie kupisz kurwa jeden z drugim na miejscu, a jak nie kupisz, to też się nic nie stanie, będziesz zdrowszy. Platforma pod słońce? No i w czym problem? Dla niektórych gdyby była ze słońcem w plecy to i tak bez różnicy, bo czy tak czy srak to i tak 90% fotek pójdzie do kosza ;)  Nie wiem z czego wynika takie podejście, z debiutu na takiej większej imprezie i tremie? z bólu dupy że się wydało 150zł na SP? Ludzie poluzujcie zwieracze, zrzućcie trochę ciśnienia ze zbiorników. Wrócicie z imprezy, będzie dziadostwo to wtedy chujami ciskajcie, a nie prewencyjnie przed. Nie zrobicie fajnych zdjęć? No i olać to, to co zobaczycie to Wasze, żaden format C: Wam tego z głów nie wyczyści. To, czy ktoś mi pozwoli wnieść szklankę wody, czy oś pokazów będzie z lewa do prawa, na skos, czy na wprost, czy strefa operacyjna to co innego  niż spotterska czy vipowska..... Szczerze? To koło kity mi to lata, dynda i powiewa.... Liczy się przygoda i dobra zabawa z przyjaciółmi z jednego plemienia,  fotki, samoloty.... to jest to tylko miły dodatek do reszty.
Dziękujebardzo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2015, 01:09:27 am wysłana przez brovarsky »

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #257 dnia: Czerwiec 07, 2015, 06:26:01 am »
Szacun dla brovarsky za wielki dystans i dyplomacje.
Po prostu z niejednego pieca chleb jadłem i na niejednych takich zawodach strażackich byłem...
Widzę, że sporo osób "niezrzeszonych" zabiera głos, więc napiszę jak ja to widzę.
 Nie ma co rozkminiać i płakać, że mam spotterpacka a nie dadzą mi wody wnieść, kanapki z jajkiem, czy termosa z białym barszczem.... nie wpuszczą to sobie kupisz kurwa jeden z drugim na miejscu, a jak nie kupisz, to też się nic nie stanie, będziesz zdrowszy. Platforma pod słońce? No i w czym problem? Dla niektórych gdyby była ze słońcem w plecy to i tak bez różnicy, bo czy tak czy srak to i tak 90% fotek pójdzie do kosza ;)  Nie wiem z czego wynika takie podejście, z debiutu na takiej większej imprezie i tremie? z bólu dupy że się wydało 150zł na SP? Ludzie poluzujcie zwieracze, zrzućcie trochę ciśnienia ze zbiorników. Wrócicie z imprezy, będzie dziadostwo to wtedy chujami ciskajcie, a nie prewencyjnie przed. Nie zrobicie fajnych zdjęć? No i olać to, to co zobaczycie to Wasze, żaden format C: Wam tego z głów nie wyczyści. To, czy ktoś mi pozwoli wnieść szklankę wody, czy oś pokazów będzie z lewa do prawa, na skos, czy na wprost, czy strefa operacyjna to co innego  niż spotterska czy vipowska..... Szczerze? To koło kity mi to lata, dynda i powiewa.... Liczy się przygoda i dobra zabawa z przyjaciółmi z jednego plemienia,  fotki, samoloty.... to jest to tylko miły dodatek do reszty.
Dziękujebardzo.

Amen.

Powyższy post  poluzował moje zwieracze.
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Mont

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Skąd: Rybnik
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #258 dnia: Czerwiec 07, 2015, 08:19:51 pm »
Witam, jako że jestem tu nowy mam pytanie dot. umawiania się na wspólny wyjazd na pokazy. Czy praktykujecie taką "turystykę"? Mój budżet niestety nie udźwignie takiego wyjazdu w pojedynkę, a i w grupie raźniej.
Dodam, że jestem z Górnego Śląska i dysponuję autem LPG. NNocleg w namiocie nie jest dla mnie przeszkodą.

Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwiec 07, 2015, 11:13:54 pm »
Praktykujemy i to jeszcze jak. Zasadniczo to większość z nas jeździ tylko w taki sposób :) Z tym że z reguły dotyczy to raczej zrzeszonych, którzy się już trochę znają. Normalnie moglibyśmy śmignąć razem, ale akurat tym razem wyjątkowo będę jechał z Pomorza, więc nic z tego nie wyjdzie. Pewnie ktoś z okolic śląskich będzie jeszcze jechał, ale nie wiem jak są chłopaki poustawiani z miejscem w samochodzie więc nie będę się wypowiadał. Zachęcam do wysłania aplikacji, będziesz miał dostęp do części forum, w której umawiamy się na wyjazdy.

Mont

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Skąd: Rybnik
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwiec 08, 2015, 10:35:34 am »
Praktykujemy i to jeszcze jak. Zasadniczo to większość z nas jeździ tylko w taki sposób :)

Trudno Was było nie zauważyć w Ostravie ;)
To niestety były moje jedyne pokazy ale mam nową "lufę" i świerzbi mnie by jej użyć :)

Gonitwa

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
  • Skąd: Białystok
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwiec 08, 2015, 12:58:59 pm »

seba

  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
  • Skąd: 100LICA
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwiec 08, 2015, 03:52:25 pm »
witajcie,

będzie można jednak wnieść trochę wody i jedzenia. oficjalnie jest komunikat.
http://aerofestival.pl/woda_na_aero/

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwiec 08, 2015, 03:59:25 pm »
Breaking news ;D

Carlito

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 3354
    • Zobacz profil
  • Skąd: Żyrardów/Biała Podlaska
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwiec 08, 2015, 04:07:30 pm »
Breaking news ;D

teraz zacznie się batalia pt. dlaczego tylko 0,2l  ;D

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwiec 08, 2015, 04:12:31 pm »
Ahahaha :D z biedry soczki za słomką są akuracik ;D

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwiec 08, 2015, 04:20:07 pm »
Ahahaha :D z biedry soczki za słomką są akuracik ;D
O to można staroharcerską metodą za pomocą strzykawki z igłą wymienić zawartość opakowania. :-)
Pozdrawiam

keren

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • fotografkonin
  • Skąd: Koziegłowy
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwiec 08, 2015, 05:00:14 pm »
0,2 l to wskazówka odnośnie zawartości opakowania ;) - chyba nie będą na bramkach próbować ;)

eMeL

  • Wiadomości: 722
    • Zobacz profil
  • Skąd: Konin
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwiec 08, 2015, 07:41:15 pm »
0,2 l to wskazówka odnośnie zawartości opakowania ;) - chyba nie będą na bramkach próbować ;)
Jak by tak zrobili, to po godzinie ochrona do wymiany, nie dali by rady :D

Robteek

  • Wiadomości: 2307
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwiec 08, 2015, 11:15:28 pm »
Szacun dla brovarsky za wielki dystans i dyplomacje.
Po prostu z niejednego pieca chleb jadłem i na niejednych takich zawodach strażackich byłem...
Widzę, że sporo osób "niezrzeszonych" zabiera głos, więc napiszę jak ja to widzę.
 Nie ma co rozkminiać i płakać, że mam spotterpacka a nie dadzą mi wody wnieść, kanapki z jajkiem, czy termosa z białym barszczem.... nie wpuszczą to sobie kupisz kurwa jeden z drugim na miejscu, a jak nie kupisz, to też się nic nie stanie, będziesz zdrowszy. Platforma pod słońce? No i w czym problem? Dla niektórych gdyby była ze słońcem w plecy to i tak bez różnicy, bo czy tak czy srak to i tak 90% fotek pójdzie do kosza ;)  Nie wiem z czego wynika takie podejście, z debiutu na takiej większej imprezie i tremie? z bólu dupy że się wydało 150zł na SP? Ludzie poluzujcie zwieracze, zrzućcie trochę ciśnienia ze zbiorników. Wrócicie z imprezy, będzie dziadostwo to wtedy chujami ciskajcie, a nie prewencyjnie przed. Nie zrobicie fajnych zdjęć? No i olać to, to co zobaczycie to Wasze, żaden format C: Wam tego z głów nie wyczyści. To, czy ktoś mi pozwoli wnieść szklankę wody, czy oś pokazów będzie z lewa do prawa, na skos, czy na wprost, czy strefa operacyjna to co innego  niż spotterska czy vipowska..... Szczerze? To koło kity mi to lata, dynda i powiewa.... Liczy się przygoda i dobra zabawa z przyjaciółmi z jednego plemienia,  fotki, samoloty.... to jest to tylko miły dodatek do reszty.
Dziękujebardzo.


Się Browar wypakowałeś z emocji, że cho, cho ! kolegi nie poznaję  :)
A miał byc luzik i ...
Pozdrawiam
Robteek