Autor Wątek: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)  (Przeczytany 29479 razy)

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 28, 2015, 03:08:05 pm »
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Mori

  • Wiadomości: 1861
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 28, 2015, 03:55:29 pm »
A wiadomo już może dokładniej gdzie będą te strefy dla VIP-ów?
I jak do nich trafić? :)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 28, 2015, 07:16:18 pm »
Nicc nie wiadomo.

Jak napisałłem sfrustrowany na forum konkurencji, że nie ma żadnych konkretnych informacji, to zapytali mnie 'ile mam lat'.

Jestem przyzwyczajony do tego, że organizacja imprez masowych wygląda inaczej, bo dużo pracuję np. na festiwalach bluesowych jako tłumacz. Wychodzę z założenia, że albo organizujemy coś konkretnie i dostarczamy odbiorcom KONKRETNY zestaw informacji [czyli wypunktowany plan dnia, procedury, etc.], albo - jeżeli nie mamy nic do powiedzenia - nie przekazujemy informacji wcale.

Oczeekiwałem, że w mailu dostanę np info:

- 8.00 - Wejście na lotnisko - wpuszczamy od strony Dąbrowskiego
- 9.00 - Przyllot grupy xxx - zdjęcia

etc. etc.

W mailu nie było NIC konkretnego poza 'wkrótce prześlemy informacje'. To wiem. Czekam na konkretne 'twarde' informacje, a nie na owijanie w bawełnę. A póki co komunikacja marketingowa tej imprezy niestety tak wygląda. Jestem przyzwyyczajony do innych standardów po prostu.

Czy to na serio jest infantylne?
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2015, 07:21:57 pm wysłana przez Jack S. »
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 28, 2015, 10:14:58 pm »
Nie jest.
Ja też uważam, że jak na prawie dwa tygodnie przed imprezą to sobie jaja robią z ludzi.

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 28, 2015, 10:27:00 pm »
Czyżby się miało sprawdzić to, co ktoś kiedyś wspominał, że pompują balon, a wyjdzie chujnia z grzybnią?

Carlito

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 3354
    • Zobacz profil
  • Skąd: Żyrardów/Biała Podlaska
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 28, 2015, 11:22:03 pm »
taka opcja zawsze jest, ja poki co licze ze zupełnie zle nie bedzie

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 28, 2015, 11:44:38 pm »
Do Poznania zawitają również maszyny będące na wyposażeniu sił powietrznych Wielkiej Brytanii - Royal Air Force (RAF). Służące na co dzień Królowej Elżbiecie II samoloty szkolno-treningowe BAE Hawk oraz odrzutowe samoloty myśliwskie Panavia Tornado będą prezentowane na wystawie statycznej.

Ciekawe, czy RAF przysle coś do Radomia.

Tu program bez znaków zapytania



F-16 to pewnie flypast, a nie pokaz dynamiczny, o którym plotki w tym roku chodzą tu i tam.

Cytuj
Szanowni Koledzy!

1. Chcieliśmy Was uspokoić, że wszystko jest pod kontrolą. W nawiązaniu do spotterpacków chcemy przekazywać konkretne informacje, a jak na pewno dobrze wiecie ponad dwa tygodnie przed imprezą nie znamy dokładnie harmonogramu godzinowego przylotu samolotów i grup akrobacyjnych lub też ten który na ten moment mamy może ulec dużym zmianom. Zależało nam na tym, aby osoby, które w piątek będą na terenie lotniska (proszę pamiętać, że cały czas będą prowadzone tam przygotowania przed imprezą) otrzymały to na co czekają, wraz z możliwością dostępu do maszyn. Nie chcemy przesyłać informacji, które za chwilę będziemy musieli zmieniać. Kontakt z naszej strony jest po to, aby zaznaczyć, że pamiętamy o Was i oddelegowaliśmy z naszej strony osobę do kontaktu mailowego, która na bieżąco będzie odpowiadać na pytania. Dlatego prosimy o większe zrozumienie.

Na Lotnictwo.net.pl chodzą plotki, że impreze robi grupka chłopaczków, którzy po pprostu chcą się przelecieć samolotem /  z zespołem akrobacyjnym.
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

petit

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 30, 2015, 11:24:34 am »
Właśnie spojrzałem na mapę parkingów i zastanawia mnie na niej skrzyżowanie Niestachowska Bukowska, hmmmm niema takiego!! Patrząc na to stwierdzam że lepiej będzie poświęcić trochę czasu przyjechać wcześniej i iść na pieszo, bo wsiadanie do podstawionych autobusów będzie wyglądało jak do japońskiego metra gdzie są Panowie z białymi rękawiczkami i dopychają żeby się jak najwięcej ludzi zmieściło. A dla przyjezdnych radze poszukać hotelu albo motelu przy lotnisku i w ogóle bez autka, o ile jeszcze są miejsca. Jednym słowem zaczynam się bać tej imprezy.

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 31, 2015, 09:42:23 am »
Petit, myslisz, ze po prostu zafundować sobie spacer Dąbrowskiego na samą Ławicę? Toż to hektar jest!
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

norek

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • Prywatna galeria fotografii
  • Skąd: Łódź
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 31, 2015, 04:12:58 pm »
Petit, myslisz, ze po prostu zafundować sobie spacer Dąbrowskiego na samą Ławicę? Toż to hektar jest!

Albo się cisnąc na chama samochodem w okolice lotniska i np. zaparkować pod jakimś blokiem jak mieszkaniec :) Zastanawia mnie też, czy okoliczni mieszkańcy wpadną na pomysł zorganizowania parkingu u siebie? Ja na przykład dostałem już z parkingu z Radomia maila z przypomnieniem i zaproszeniem bo w tym roku też będą robić parking w tym samym miejscu :)

petit

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 31, 2015, 06:11:35 pm »
Podjechać jak najbliżej i resztę na pieszo, nie jest tak źle. Ogólnie w okół lotniska są głównie ogródki działkowe i domy jedno rodzinne więc co do parkingu to średnio. Ogólnie jest dużo parkingów w okół lotniska ale płatnych takich że się auto zostawia na tydzień, miesiąc czy rok i się leci gdzieś tam, ale ceną są różne.

look

  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
  • Skąd: epll
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 31, 2015, 07:56:22 pm »
Petit, myslisz, ze po prostu zafundować sobie spacer Dąbrowskiego na samą Ławicę? Toż to hektar jest!

Ja mam właśnie taki plan- auto zostawie pod hotelem- 6km- buhahahaha

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 31, 2015, 11:24:22 pm »
Można i tak. Pójdzie w nogi :D

Viggen chyba odwołany :(
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

MarcinW

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 31, 2015, 11:54:47 pm »
Panowie, mieszkam w Poznaniu i jakoś nie widzę jeszcze informacji dla kierwoców o  potencjalnych utrudnieniach  za 2 tygodnie. Przy takiej imprezie powinno to już wisieć. Mieszkam w pobliżu Ławicy wiec mam podgląd na temat.
Opcji zostawienia auta jest kilka wszystko zależy gdzie chcecie iść czy teren wystawy czy od ul Bukowskiej. Jeżeli wiadomo z słońcem w plecy  to okolice CH King Kross tam jest parking 2 poziomowy reszta  z buta  ulicą Bukowską, lub kawałęk dalej i skręcić w Złotowską i są uliczki boczne gdzie można zostawić auto( np.market Netto)
Może niektóre osoby pamiętają co się działo jak był Robert Kubica na Torze Poznań?

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 31, 2015, 11:57:55 pm »
Wszystkie spotterpunkty od strony Bukowskiej, zdaniem Organizatora, będą zamknięte.
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/