Autor Wątek: Własna strona/blog  (Przeczytany 208 razy)

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Własna strona/blog
« dnia: Listopad 25, 2014, 12:23:31 pm »
Witajcie

Od jakiegoś czasu rozważam założenie własnej strony/bloga o charakterze lotniczym, gdzie publikowałbym zdjęcia zarówno samolotów cywilnych jak i myśliwców. Skąd wogóle taki pomysł? Bardzo podoba mi się stronka airplane-pictures, jednak tam można wrzucać zdjęcia maksymalnie w rozmiarze 1280x720 (przynajmniej na początku) , a poza tym fajnie mieć coś swojego i nie być ograniczanym przez warunki, jakie stawiają te wszystkie serwisy :) Moje pytanie jest takie - jedną z ważniejszych rzeczy jest sam tytuł strony i jej adres, zaś pierwszą myślą w mojej głowie z tym związaną było "Art spotting". Co o tym sądzicie? Wiem, że to kwestia mocno indywidualna, ale chodzi mi o to, by było to coś, co łatwo ludzie będą zapamiętywać. Sam nie czuję się typowym spotterem, ale jak chyba każdy przyzna, taki okruszek spottera jest chyba w każdym, kto lubi oglądać/obserwować samoloty oraz je fotografować, bez względu na sposób w jaki to robi. Poza tym, dzięki słowu "spotting" łatwiej będzie stronę znaleźć, nie tylko w Polsce ale i za granicą. Natomiast "Art" kojarzyć się będzie od razu z mniej typowym podejściem do fotek lotniczych.
Jak uważacie, to dobry pomysł? A może macie lepsze? :) Jestem otwarty na propozycje ;)


Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
Odp: Własna strona/blog
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2014, 12:36:34 pm »
nie widzę nic negatywnego w słowie spotting ;)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Własna strona/blog
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2014, 12:44:56 pm »
nic z tego nie kumam

chcesz publikować swoje zdjęcia a piszesz o stronie która w zasadzie jest spolecznoscią

czyli to będą Twoje foty czy będą tam zdjęcia innych?

art.-spotting - jak piszesz - Twoja sprawa jak to nazwiesz wiec nic mi do tego :)
dla mnie to mulumala ale wiem o co Ci chodzi

pamiętaj ze spotting to nie jest określenie związane z lotnictwem tylko
strasznie szeroki obszar

u nas się chyba tylko przyjelo ze spotter to fotograf samolotow
od dość dawna z tym walcze
pierwsza wizyta w UK i już wiedziałem kto to spotter
i jak pisze Zloty - nie mam nic do spotterow ani tez nic negatywnego nie widze w tym co robią i w ogole
ale ja się tak nie podpiszę :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Własna strona/blog
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2014, 01:51:19 pm »
nic z tego nie kumam

chcesz publikować swoje zdjęcia a piszesz o stronie która w zasadzie jest spolecznoscią

czyli to będą Twoje foty czy będą tam zdjęcia innych?


Chodziło mi o to, że moja fotografia lotnicza jest zbliżona do tej, prezentowanej na wymienionej wyżej witrynie :) Zwłaszcza jeśli chodzi o pasażery, bo to właśnie one tam królują.