Autor Wątek: Morski Jastrząb z Turcji  (Przeczytany 347 razy)

mietcong

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puck
Morski Jastrząb z Turcji
« dnia: Kwiecień 18, 2014, 10:00:49 am »
16 kwietnia 2014 do portu w Gdyni zawinęła turecka fregata TCG Gaziantep czyli głęboko zmodernizowana amerykańska klasa Oliver Hazard Perry.Na pokładzie lotniczym,uwiązany łańcuchami co by nie odlecieć,stał śmigłowiec ZOP S-70B Seahawk.Oto kilka fotek - jeszcze ciepłych.Kto ma czas i chęć ma szansę pobyć trzy kwadranse na terytorium Turcji bo zgodnie z prawem morskim -okręt wojenny stanowi integralne terytorium kraju,pod którego banderą pływa.Zwiedziłem w ten sposób kawał świata ;).

Link na stronę Urzędu Miasta Gdynia > http://www.gdynia.pl/ratusz/8042_93229.html?time=1397200165

No i kilka moich fot z tej "tureckiej riwiery" :)

1

2

3

4

5



fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Morski Jastrząb z Turcji
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2014, 08:51:19 pm »
Jakby okręt płynął na pełnym morzu, na horyzoncie byłyby burzowe chmury, a fale efektownie rozbijałyby się o burty statku to by były fotki!

A tak jest tylko dokumentacyjnie, ale bardzo sympatycznie. Ode mnie bardzo duży PLUS za obróbkę, która bardzo mi się podoba :)

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4448
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Morski Jastrząb z Turcji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2014, 11:24:14 pm »
Jakby okręt płynął na pełnym morzu, na horyzoncie byłyby burzowe chmury, a fale efektownie rozbijałyby się o burty statku to by były fotki!

A tak jest tylko dokumentacyjnie, ale bardzo sympatycznie. Ode mnie bardzo duży PLUS za obróbkę, która bardzo mi się podoba :)

trudno sie nie zgodzić  ;D