Autor Wątek: Piknik nie tylko szybowcowy  (Przeczytany 288 razy)

kwinto

  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poddębice
Piknik nie tylko szybowcowy
« dnia: Lipiec 16, 2013, 10:28:39 pm »
w ostatni weekend czerwca odbył się Piknik Szybowcowy w Lesznie. Szybowcowy już tylko z nazwy, organizatorzy zadbali o dużą różnorodność atrakcji w trakcie pikniku.
W grafiku pokazów znalazły się zarówno grupy akrobacyjne, soliści, śmigłowcowa kadra Polski, szybownicy, para- moto- lotniarze, wiatrakowce, samoloty współczesne i historyczne.
Same pokazy ujęte były w kilkunastominutowe bloki, generalnie zgadzające się z podanym grafikiem, co nieczęsto zdarza się na piknikach.
Najmocniejszy punkt Pikniku to niewątpliwie nocny pokaz szkockiej grupy akrobacyjnej Swip Team; najsłabszy to pojedynczy przelot pojedynczego eFa (ok 3s pobytu nad lotniskiem)
Zróżnicowane "menu" i dobra współpraca z biurem prasowym powodują że za rok również zawitam do Leszna..

1. na skrzydłach Spitfire :) - również dzienny pokaz Swip Team momentami zpierał dech w piersiach


2. nie do końca wierna replika Zero - bardzo "ciekawie" brzmiał jego silnik :)


3.


4. Czerwone Diabły z Belgii


5. w temacie nocnych pokazów pozamiatał Mr.Reset - ja muszę się jeszcze sporo nauczyć


6.


7.


8. diabełek


9.

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: Piknik nie tylko szybowcowy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2013, 08:24:58 am »
 ;D ;D ;D

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Piknik nie tylko szybowcowy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2013, 08:36:28 am »
Widać, że szału pogodowego nie było...

A co do zdjęć: mi brakuje większego "pojechania" przy obróbce. Niektóre kadry zbyt mdłe / mało kontrastowe / mało kolorowe, przynajmniej u mnie na ekranie :)