Autor Wątek: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA  (Przeczytany 1105 razy)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 23, 2013, 10:01:48 pm »
przyznam, ze troche w tym tez mojej zaslugi :)
ale to i tak ku chwale fotografii! :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2013, 10:04:50 pm »
@kichu - PODAŁ :)


pilotex

  • Wiadomości: 994
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sosnowiec
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 24, 2013, 01:45:54 pm »
@MsPilotka - myślę, że wysłanie aplikacji to kwestia też pewności siebie... Jak wszyscy mam kuuupę fotek wyrzuconych do kosza. Moje pierwsze fotografowanie myśliwców to był koszmar. Nie wiedziałem jak aparatem nadążyć za tym cholerstwem... Po prostu w pewnym momencie po przeczytaniu poradnika Hesjii, sporej ilości treningu i przewertowaniu m.in. forum SPFL doszedłem do wniosku, że mogę już "powalczyć" na trochę wyższym poziomie... Ale oczywiście czekam na werdykt. Jak to zwykle bywa "otoczenie" zweryfikuje moje wysiłki czynione w pocie czoła. Dlatego wystawiam moim zdaniem lepsiejsze pstryki na ocenę społeczności forumowej, jak i RA :)

PS: za zobaczenie syfu na ostatniej fotce masz u mnie dobre piwo, może być Koźlak  :-[

Piwo może być! :P Ostatnio przeglądałam zdjęcia i 20-stka "best" znalazłaby się, ale jeszcze troszkę poczekam z wysłaniem fotek-tak do matury chociaż, żeby po maturze na spokojnie je jeszcze raz przejrzeć.  Sama pierw co zrobiłam, to przeczytałam poradnik Hesji-i to może już z 3 razy (bardzo dużo dało i zmieniło pogląd na fotografię lotniczą, oczywiście wszystko na "+" ) ;)
Moim zdaniem set jest naprawdę ładny, a takie potknięcia, jak z 19-stką się zdarzają. Najważniejsza jest konstruktywna krytyka, która uczy-i tutaj odzew do narodu: za to jestem niesamowicie wdzięczna całej społeczności SPFL, bo dzięki Wam zrozumiałam, że krytyka to nie tylko zaniżanie wartości :)
Pozdrawiam,
Ewa

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:04:48 pm »
Set naprawdę spoko.
Gdzieniegdzie mam wrażenie, że jest przeostrzone - Mam nadzieję, że to tylko w miniaturach. Kadry raczej typowe dla Ostrawy i bezpieczne, obróbka bez szaleństw i udziwnień jest dla mnie na +.
Będą z ciebie ludzie. Zobaczymy co na to RA.
Pozdrawiam

Marco

  • Cadet
  • **
  • Wiadomości: 736
  • love to ride ride to love
    • Zobacz profil
    • FB
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 24, 2013, 07:52:43 pm »
RAd będę opini  :o
secik good'ny

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2013, 01:19:21 pm »
Witam :)

Własnie dostałem mailem wyniki Kolegi Squpien-a odnośnie oceny zdjeć przez RA.

Wynik: 65,17%  8)

"Na gorąco" chciałbym serdecznie podziękować za uznanie. Dużą radość daje robienie zdjeć lotnioczych, wyjazdy na pokazy i widok latających maszyn przez wizjer aparatu, ale satysfakcja wynikająca z docenienia starań i wysiłku włozonego w te kadry jest równie wielka.

Pamiętam, że właśnie na forum SPFL zobaczyłem jakie można zrobić zdjęcia lotnicze, że oprócz uwiecznienia samolotu ze zdjecia można wycisnąć coś więcej. Że oprócz zrobienia typowego "pstryka" można powalczyć np. o fajną kompozycję i zaczęło mi to baaardzo odpowiadać. Pamiętam również dobrze moje pierwsze próby, które są zarchiwizowane gdzieś na płytkach CD i może kiedyś wrzucę kilka z nich jako przykładowe fotki działu "jak można zepsuć zdjęcie lotnicze".

Dzisiaj czuję, jakbym miał już jakiś pierwszy swój etap życia fotografa lotnczego za sobą i mam ochotę na więcej!

Na ten rok planuję prawdziwą "eksplozję rzowoju" - uczestnictwo w co najmniej kilku imprezach lotniczych i rozwój sprzętowy. Mam również nadzieję na rychłe poznanie członków Stowarzyszenia, których kojarzę do tej pory tylko jako avatary na forum :)

Jeszcze raz dziękuję za uznanie. "To mały krok dla ludzkości, ale duży krok dla mnie" - kończę swój przydługi wywód parafrazą cytatu klasyka. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia! :)

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2013, 01:31:44 pm »
Nic dodać nic ująć. Świetna wiadomość na koniec tygodnia.
Pozdrawiam

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 15, 2013, 06:18:17 pm »
Witam :)

Własnie dostałem mailem wyniki Kolegi Squpien-a odnośnie oceny zdjeć przez RA.

Wynik: 65,17%  8)

"Na gorąco" chciałbym serdecznie podziękować za uznanie. Dużą radość daje robienie zdjeć lotnioczych, wyjazdy na pokazy i widok latających maszyn przez wizjer aparatu, ale satysfakcja wynikająca z docenienia starań i wysiłku włozonego w te kadry jest równie wielka.

Pamiętam, że właśnie na forum SPFL zobaczyłem jakie można zrobić zdjęcia lotnicze, że oprócz uwiecznienia samolotu ze zdjecia można wycisnąć coś więcej. Że oprócz zrobienia typowego "pstryka" można powalczyć np. o fajną kompozycję i zaczęło mi to baaardzo odpowiadać. Pamiętam również dobrze moje pierwsze próby, które są zarchiwizowane gdzieś na płytkach CD i może kiedyś wrzucę kilka z nich jako przykładowe fotki działu "jak można zepsuć zdjęcie lotnicze".

Dzisiaj czuję, jakbym miał już jakiś pierwszy swój etap życia fotografa lotnczego za sobą i mam ochotę na więcej!

Na ten rok planuję prawdziwą "eksplozję rzowoju" - uczestnictwo w co najmniej kilku imprezach lotniczych i rozwój sprzętowy. Mam również nadzieję na rychłe poznanie członków Stowarzyszenia, których kojarzę do tej pory tylko jako avatary na forum :)

Jeszcze raz dziękuję za uznanie. "To mały krok dla ludzkości, ale duży krok dla mnie" - kończę swój przydługi wywód parafrazą cytatu klasyka. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia! :)

fajnie ze sie cieszysz :))
to wielka rzecz!

szkoda by bylo gdybys nie został przyjety do SPFL
bo oceny RA to jedno o decyzja Zarządu to drugie :P  ::)  8)
zycze powodzenia! :D
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: fan911 - set aplikacyjny przed oceną RA
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 15, 2013, 09:29:31 pm »
Cytuj
Nic dodać nic ująć. Świetna wiadomość na koniec tygodnia.

Cytuj
szkoda by bylo gdybys nie został przyjety do SPFL

Dziękuję Panowie za miłe słowa :) Do zobaczenia na lotnisku / pokazach / przy płocie *

* - niepotrzebne skreślić