Autor Wątek: No to zapraszam na Islandię  (Przeczytany 686 razy)

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: No to zapraszam na Islandię
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:18:01 pm »
ja to bym cisnal max na polnoc, zeby zobaczyc midnight sun, "gotujacy" sie ocean robi wrazenie, do 14 lipca bedziesz mial szanse zobaczyc fatamorgane na morzu  ;)

himka

  • Gość
Odp: No to zapraszam na Islandię
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:24:33 pm »
zdecydowanie to moje klimaty :D przepiękne widoki!! tylko pozazdrościć

szamal

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 2388
  • wieczny brak czasu...
    • Zobacz profil
    • www.maciejszamalek.com.pl
  • Skąd: Warszawa
Odp: No to zapraszam na Islandię
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:26:46 pm »
ja to bym cisnal max na polnoc, zeby zobaczyc midnight sun, "gotujacy" sie ocean robi wrazenie, do 14 lipca bedziesz mial szanse zobaczyc fatamorgane na morzu  ;)

Z checią bym to zrobił, ale już wróciłem do domku i z......lam w robocie >:( Trza uzupełnić mały lej (jak po małej bombie) na koncie :( Sie cenią na północy :(


Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: No to zapraszam na Islandię
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:31:52 pm »
ja to bym cisnal max na polnoc, zeby zobaczyc midnight sun, "gotujacy" sie ocean robi wrazenie, do 14 lipca bedziesz mial szanse zobaczyc fatamorgane na morzu  ;)

Z checią bym to zrobił, ale już wróciłem do domku i z......lam w robocie >:( Trza uzupełnić mały lej (jak po małej bombie) na koncie :( Sie cenią na północy :(

Kieszen boli ale odrosnie a wspomnien nikt Ci nie odbierze (co najwyzej neurochirurg)  ;) ;) ;) Jak juz raz tam byles to pojedziesz jeszcze nie raz  ;)


szamal

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 2388
  • wieczny brak czasu...
    • Zobacz profil
    • www.maciejszamalek.com.pl
  • Skąd: Warszawa
Odp: No to zapraszam na Islandię
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:50:50 pm »
ja to bym cisnal max na polnoc, zeby zobaczyc midnight sun, "gotujacy" sie ocean robi wrazenie, do 14 lipca bedziesz mial szanse zobaczyc fatamorgane na morzu  ;)

Z checią bym to zrobił, ale już wróciłem do domku i z......lam w robocie >:( Trza uzupełnić mały lej (jak po małej bombie) na koncie :( Sie cenią na północy :(

Kieszen boli ale odrosnie a wspomnien nikt Ci nie odbierze (co najwyzej neurochirurg)  ;) ;) ;) Jak juz raz tam byles to pojedziesz jeszcze nie raz  ;)



No pewnie że pojadę ;D Już nawet wiem w które miejsca :P Ale póki co Żonę ukochaną trzeba udobruchać, bo na konto zajrzała  ;D ;D ;D

Crio

  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
    • Foto-Blog
  • Skąd: Płock
Odp: No to zapraszam na Islandię
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 29, 2011, 11:51:30 pm »
Biorę wszystkie....ciurkiem  ;D
Widoki surowe ale przepiękne  !

kurczak

  • Gość
Odp: No to zapraszam na Islandię
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 30, 2011, 12:56:11 pm »
Piękne niebo uchwyciłeś.