Autor Wątek: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)  (Przeczytany 29501 razy)

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 05, 2015, 09:27:48 pm »

gość prze telefon powiedział żeby w odpowiedzi  maila podać im jeszcze pesel i nr dowodu.
Zabrakło im kasy i kredyty będą brać :P

Carlito

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 3354
    • Zobacz profil
  • Skąd: Żyrardów/Biała Podlaska
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 05, 2015, 09:44:33 pm »
brovar miszcz:-D

Kasanga

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 05, 2015, 10:01:03 pm »

gość prze telefon powiedział żeby w odpowiedzi  maila podać im jeszcze pesel i nr dowodu.
Zabrakło im kasy i kredyty będą brać :P

Czy zechciałbyś u mnie w firmie odpowiadać na maile od trudnych klientów tak na pół etaciku ? plisss.

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 05, 2015, 11:05:36 pm »
za odpowiednie dolary jestem skłonny przyjąć tą posadę ;)

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 06, 2015, 11:31:56 am »
Zaraz, zaraz, chyba czegoś nie czaję - strefa operacyjna? Z opisu wynika, że jest to właśnie ta strefa, do której dostęp mieli mieć wszyscy "spotterzy" po wykupieniu pakietu. Chyba, że nic się nie zmieniło, tylko chcą żeby im dosłać te dane.

bronek

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 1523
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock/Warszawa
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwiec 06, 2015, 11:39:24 am »
Tylko czemu pesel z numerem dowodu? B-)

Rajmund

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
    • Flickr
  • Skąd: Błonie
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwiec 06, 2015, 12:02:07 pm »
Zaraz, zaraz, chyba czegoś nie czaję - strefa operacyjna? Z opisu wynika, że jest to właśnie ta strefa, do której dostęp mieli mieć wszyscy "spotterzy" po wykupieniu pakietu. Chyba, że nic się nie zmieniło, tylko chcą żeby im dosłać te dane.
"Na terenie imprezy (północna część lotniska Poznań-Ławica) zgodnie z mapą sytuacyjną rozróżniamy 2 strefy: strefę ogólnodostępną oraz strefę operacyjną. Strefa dla spotterów zlokalizowana jest na wydzielonym terenie ze strefy ogólnodostępnej. W ramach strefy operacyjnej wyróżniamy przede wszystkim: miejsce stacjonowania statków powietrznych biorących udział w pokazie dynamicznym oraz statycznym. Dostęp do strefy operacyjnej będzie możliwy wyłącznie w sobotę oraz niedzielę tylko dla osób, którym zostanie wydana specjalna przepustka. Poruszanie się w strefie będzie możliwe wyłącznie pod nadzorem przeszkolonego pracownika ze strony organizatora w grupie maksymalnie 20 osobowej. "

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 06, 2015, 04:27:32 pm »
Zaraz, zaraz, chyba czegoś nie czaję - strefa operacyjna? Z opisu wynika, że jest to właśnie ta strefa, do której dostęp mieli mieć wszyscy "spotterzy" po wykupieniu pakietu. Chyba, że nic się nie zmieniło, tylko chcą żeby im dosłać te dane.
"Na terenie imprezy (północna część lotniska Poznań-Ławica) zgodnie z mapą sytuacyjną rozróżniamy 2 strefy: strefę ogólnodostępną oraz strefę operacyjną. Strefa dla spotterów zlokalizowana jest na wydzielonym terenie ze strefy ogólnodostępnej. W ramach strefy operacyjnej wyróżniamy przede wszystkim: miejsce stacjonowania statków powietrznych biorących udział w pokazie dynamicznym oraz statycznym. Dostęp do strefy operacyjnej będzie możliwy wyłącznie w sobotę oraz niedzielę tylko dla osób, którym zostanie wydana specjalna przepustka. Poruszanie się w strefie będzie możliwe wyłącznie pod nadzorem przeszkolonego pracownika ze strony organizatora w grupie maksymalnie 20 osobowej. "

No wszystko się zgadza. Podtrzymuję to, co napisałem posta wyżej, a konkretnie ostatnie zdanie :)

Jack S.

  • Wiadomości: 1168
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 06, 2015, 05:07:53 pm »
Frogi, nie - strefa operacyjna - taxiwaye, tam gdzie maszyny stoją. Strefa dla spotterów - wydzielony pasek zieleni zaraz przy pasie. Strefa ogólnodostępna - ta za strefą dla spotterów.4

Czyli tak

OPERACYJNA [Tu stoją samoloty]

SPOTTERSKA [Tu stoją fotografowie]

OGÓLNA [Tu stoją ci z tanimi biletami]
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 06, 2015, 05:17:18 pm »
Frogi, nie - strefa operacyjna - taxiwaye, tam gdzie maszyny stoją. Strefa dla spotterów - wydzielony pasek zieleni zaraz przy pasie. Strefa ogólnodostępna - ta za strefą dla spotterów.4

Czyli tak

OPERACYJNA [Tu stoją samoloty]

SPOTTERSKA [Tu stoją fotografowie]

OGÓLNA [Tu stoją ci z tanimi biletami]

Wszystko rozumiem. Chodziło mi tylko to, żeby podkreślić, że do strefy operacyjnej zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mieli mieć dostęp wszyscy ze spotter packami :) To, co się zmieniło to konieczność wcześniejszego skontaktowania się z organizatorem w tej kwestii.

look

  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
  • Skąd: epll
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 06, 2015, 06:35:50 pm »
Na razie chcą pesel i nr dowodu- później jeszcze weksel podsuną...  ::)

norek

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • Prywatna galeria fotografii
  • Skąd: Łódź
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 06, 2015, 06:57:36 pm »
Na razie chcą pesel i nr dowodu- później jeszcze weksel podsuną...  ::)

Trzeba będzie przeczytać każdy kwit jaki dadzą do podpisu podczas pokazów :)

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 06, 2015, 08:45:09 pm »
Dlatego jak wspomniałem wcześniej, aparatów nie wyjmujemy z plecaka, bierzemy drinki i leżymy do góry dziadostwem w strefie spotterskiej :D

look

  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
  • Skąd: epll
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 06, 2015, 10:29:05 pm »
Dlatego jak wspomniałem wcześniej, aparatów nie wyjmujemy z plecaka, bierzemy drinki i leżymy do góry dziadostwem w strefie spotterskiej :D
Kasanga_ daj mu podwójną stawkę!

Kasanga

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: AEROFESTIVAL - Poznań (13-15.06.2015)
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 06, 2015, 11:12:49 pm »
Żal mi dupę ściska, że mnie tam nie będzie z Wami.
Mam robotę na miejscu za $ w tym terminie.
Mam wrażenie ,że miejsce z " tanim biletem by mi wystarczyło" , byle dobre towarzystwo było.
Czasem nie żal plecaka nie otwierać, jak jest dobry klimat. Po co się napinać , to ma być frajda, a nie punktowanie regulaminów.
Czekam na zdjęcia tych największych krzykaczy, ale boję się że słońce będzie przeszkadzało , albo za daleko będzie , albo coś pójdzie nie tak.
Dużo czytam, mało piszę, ale pozwolę sobie na dygresję , że ten watek zaczyna trącać farsą taką jak na innym forum lotniczym i dominuje w nim ten sam klimat i te same osoby.
Szacun dla brovarsky za wielki dystans i dyplomacje.