Autor Wątek: 2010.04.08 Łask  (Przeczytany 1173 razy)

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: 2010.04.08 Łask
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:17:41 pm »
Ciekawi mnie 007 może pod deko innym kątem, ciaśniej, tako gdzieś do skrzydła. kadłub i  dwa bimbole. Widziałem taki kadr cyknięty podczas tankowania w powietrzu (jeszcze z eFem koło skrzydła), fajnie to wyglądało. Macie szanowny kurczaku takie cuś?

Podeślij jakiś link to może coś wykroję, te bimbole mi się tak spodobały, że jak widać skupiłem sie głównie na nich :).

Dziś rano koło ósmej słyszę, że hałas lądowania jest jakiś większy, więc tradycyjnie pędzę do okna, gdzie już było słychać, całkiem całkiem, ale jeszcze nie widać. Kiedy wreszcie zobaczyłem bimbole, amerykańską flage i szary kolor poszycia to byłem prze-szczęśliwy, ale ładnie to wyglądało. Może to był 737 a może jakiś inny ale brzmiał i wyglądał cudnie. Ktoś może wie, co to ladowało?

http://www.airliners.net/photo/Belgium---Air/SABCA-F-16AM-Fighting/1065867/M/

http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=6221724    to + skosik np :)

mariorz

  • Tito :)
  • Wiadomości: 1179
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice Lotniska Jasionka
Odp: 2010.04.08 Łask
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:34:25 pm »
Kurczak, fajny secik :) podobają się, Tak jak poprzednicy 11 extra

Pozdrawiam serdecznie

kurczak

  • Gość
Odp: 2010.04.08 Łask
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 15, 2010, 10:00:53 pm »
Ciekawi mnie 007 może pod deko innym kątem, ciaśniej, tako gdzieś do skrzydła. kadłub i  dwa bimbole. Widziałem taki kadr cyknięty podczas tankowania w powietrzu (jeszcze z eFem koło skrzydła), fajnie to wyglądało. Macie szanowny kurczaku takie cuś?

Podeślij jakiś link to może coś wykroję, te bimbole mi się tak spodobały, że jak widać skupiłem sie głównie na nich :).

Dziś rano koło ósmej słyszę, że hałas lądowania jest jakiś większy, więc tradycyjnie pędzę do okna, gdzie już było słychać, całkiem całkiem, ale jeszcze nie widać. Kiedy wreszcie zobaczyłem bimbole, amerykańską flage i szary kolor poszycia to byłem prze-szczęśliwy, ale ładnie to wyglądało. Może to był 737 a może jakiś inny ale brzmiał i wyglądał cudnie. Ktoś może wie, co to ladowało?

http://www.airliners.net/photo/Belgium---Air/SABCA-F-16AM-Fighting/1065867/M/

http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=6221724    to + skosik np :)

Już rozumiem, fajne ujęcie, ja takiego nie mam, ale wiem kto ma :)
Nr 13 u hesji  :).

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: 2010.04.08 Łask
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 15, 2010, 10:26:10 pm »
cóż ja mogę na to, że lubię zgrabne, okrągłe bimbałki :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

hlynur

  • Wiadomości: 2461
    • Zobacz profil
Odp: 2010.04.08 Łask
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 16, 2010, 04:14:49 pm »
 ;D

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: 2010.04.08 Łask
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 17, 2010, 07:42:05 pm »
statyka robiona z szerokim katem (np. 1 i 3) imho do poprawki - robione za daleko przez co generalnie calosc sprawia wrazenie malej zabawki - a nie maszyny do zabijania - imho albo odejdz dalej i uzyj tele zeby zblizyc maszyne i splaszczyc perspektywe, albo robiac na szeroko podejdz blizej, bo
tak to jest malo action, ale za duzo galczynski :)

lotniczo niektore efy ciut za blade mozna by poprawic w obrobce

wybralbym 10, ale poprawilbym kadr maszyne dac w okolice PG




kurczak

  • Gość
Odp: 2010.04.08 Łask
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2010, 01:06:55 pm »
statyka robiona z szerokim katem (np. 1 i 3) imho do poprawki - robione za daleko przez co generalnie calosc sprawia wrazenie malej zabawki - a nie maszyny do zabijania - imho albo odejdz dalej i uzyj tele zeby zblizyc maszyne i splaszczyc perspektywe, albo robiac na szeroko podejdz blizej, bo
tak to jest malo action, ale za duzo galczynski :)

lotniczo niektore efy ciut za blade mozna by poprawic w obrobce

wybralbym 10, ale poprawilbym kadr maszyne dac w okolice PG

Dziękuję za komentarz, wszystkie dobre rady biorę sobie do serca :).

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: 2010.04.08 Łask
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2010, 01:09:55 pm »
w ogole z szerokim katem warto kombinowac jak tylko sie da, tutaj pol metra w prawo, w lewo, blizej dalej robi czesto ogromna roznice w perspektywie

co wiecej, jak ci sie wydaje, ze jestes juz dostatecznie blisko, podejdz jeszce bliej :)