Autor Wątek: EPLK nie dość że "mokra robota" to jeszcze "ciemna noc"  (Przeczytany 625 razy)

Chmieloo

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Z pewną taka nieśmiałością  poddaję pod ogląd i osąd  urobek  z deszczowo nocnej wizyty w Łasku. Maximus wrzucił już co lepsze momenty, także spróbowałem u siebie 8 najsensowniejszych klatek wygrzebać. Pierwsze moje focenie od Ostravy 2015, ręka jednak zardzewiała.  :-[
 Dzień taki bardziej barowo/listopadowy:  szaro, deszcz, momentami śnieg -na szczęście nowo zakupione kalosze pozwoliły bezpiecznie kłusować  po wielkich kałużach na trawie lotniska  8).
1)


2)


3)


4)



5)


Potem była nocka i oczywiście pojechałem jak idiota nieprzygotowany - bez statywu i tylko z 500tką :-\ Co było robić? Manual ISO 1600 i jedziemy z koksem  ;)


6)



7)


na deser jak schodziliśmy z lotniska to Sokół trenował i jak się okazało, sam sie oświetlił  ;D:

8 )



Tym co wytrzymali do tego miejsca dziękuję za uwagę a  sezon 2017 uważam za otwarty  8)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2017, 12:06:29 am wysłana przez Chmieloo »

Łukasz Kulik

  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPWA/EPDE
Bardzo fajny secik. Na 7 pokusił bym się o wywalenie słupa latarni.

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: EPLK nie dość że "mokra robota" to jeszcze "ciemna noc"
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2017, 09:29:29 pm »
Jest dobrze choć na 3 i 5 wolałbym trochę ciaśniej, o ile jest jakość oczywiście :)
Pozdrawiam :)

Chmieloo

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: EPLK nie dość że "mokra robota" to jeszcze "ciemna noc"
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2017, 11:28:31 pm »
5) ciasniej - 3 już nie ma rezerwy

7)
wersja bezsłupowa rzeczywiście lepiej. W pierwszej wersji miałem jescze latarnie na szczycie tego słupa ale wykadrowałem.

a na deser w ramach walki ze słupami taka mordka jeszce się znalazła:
9)




MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4450
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: EPLK nie dość że "mokra robota" to jeszcze "ciemna noc"
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2017, 12:28:29 am »
dla mnie 2 najlepsiejsze :)  a i na mokro i na ciemno nieraz można piękne rzeczy zrobić :)