Autor Wątek: marsjańskie wynurzenia na temat zajebistych zdjęć i chooyowych komentarzy  (Przeczytany 1237 razy)

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: marsjańskie wynurzenia na temat zajebistych zdjęć i chooyowych komentarzy
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 03, 2016, 07:35:54 am »
Ale to nie matematyka. Są kompozycje gdzie kadr centralny działa są tez takie gdzie nie. Na zdjęciach które koledzy wytknęli akurat idzie to w tym drugim kierunku.

Fisher

  • Wiadomości: 247
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: marsjańskie wynurzenia na temat zajebistych zdjęć i chooyowych komentarzy
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 03, 2016, 02:51:51 pm »
No bez jaj, nikt Ci nie każe usuwać konta, szkoda, że tak się kończy większość dyskusji w polskim internecie.
Nie wiem do końca na ile chciałeś sprowokować a na ile potrollować w każdym razie dzięki za zainicjowanie dyskusji na forum ;)
I przypominam, że Ci którzy nie chcą w niej uczestniczyć mogą ten wątek pomijać, do tej pory udawało nam się utrzymywać szacunek do wszystkich użytkowników tego miejsca i byłoby miło, gdyby tak mogło pozostać.

ZLOTY, teraz do mnie w końcu dotarło, czemu Ty jestes ZŁOTY, chopie  ....    ;) ;D ;D ;D

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7049
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
czemu Złoty? Bo ma żółte galoty... ;)

Mori

  • Wiadomości: 1866
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: marsjańskie wynurzenia na temat zajebistych zdjęć i chooyowych komentarzy
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 04, 2016, 01:58:03 pm »
Mori, gadasz (piszesz) bez sensu. Kto na naszym forum wrzucał fotki aby przypodobać sie "jury"? Bo ja o takim przypadku nie słyszałem. Myślę że wiekszość z nas wstawia tutaj zdjecia żeby pokazać swoja wizje lotnictwa, a przy okazji usłyszeć jak inni odbieraja jego zdjecia, co jest źle, jak to poprawić itp. No bo co z tego że autorowi jego foty sie podobaja skoro nikt ich nie bedzie ogladać bo nie "pociągają tłumów". Jesli z 20 osob komentujacych Twoje zdjecie 2 napisza ze jest ok a 18 ze jest przeostrzone to o czym to świadczy? Kompletnie o niczym, ale Twoja wizja ostrego zdjęcia nie jest przez wiekszość odbiorców akceptowana i to zdjecie jest faktycznie przeostrzone. Twoj wybór co z tym zrobisz. Ponadto jak prześledzisz komentarze na tym forum (zwłaszcza osob ktore sa tu juz długo) to właśnie nie o suwakowanie tu chodzi i uwierz ze słup ze słabego zdjecia suwakami nie zrobi z niego dzieła i własnie wiekszość komentarzy o tym pisze.

Jasne szamal, przekieruj teraz tę dyskusję na mnie :):):)
Tylko pokaż no mnie to palcem gdzie ja niby to napisałem? Napisałem żeby marsjanin robił to wedle własnej wizji a nie żeby równać do normy. I tyle.
Napisałem też że były już osoby które się zniechęciły i przestały publikować.

Zacietrzewionym sugeruję więcej popkornu. :) Mnie on pomaga jak to czytam i podziwiam zapał stron. Bez sensu to jest dla mnie cała ta napinka.

Jeśli chodzi o mnie i fotki które wrzucałem to u mnie w zasadzie prawie nikt ich nie komentował więc miałem spokój. Widać były słabe i tyle. Mnie to nie boli. Stale się uczę i doposażam sprzętowo. Ale jak wielu mnie pytało dlaczego od 8 lat nie zebrałem się na aplikację do SPFL to taie dyskusje są jednym z powodów dla których regularnie odpuszczam.

OK, szamal, teraz jest za co bić :)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin