Licencja rejestracji

Witaj na forum Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych! Bardzo się cieszę, że postanowiłeś dołączyć do naszej wyjątkowej grupy świrów lotniczych. Na początku jednak muszę Cię ostrzec. Przed czym? Ano przed naszym forum i... nami.
 
Nasze forum, jak już zapewne zauważyłeś czytając Regulamin, jest własnością SPFL czyli Stowarzyszenia, które nie prowadzi żadnej działalności gospodarczej. Co za tym idzie, nikomu z nas nie zależy na tym, by się strasznie rozrastało. Ja osobiście wolę, by na forum aktywnie działało 50 osób niż było jedynie zarejestrowanych 5 tysięcy martwych dusz. Tak więc... by z nami być i korzystać z naszych dobrodziejstw – musisz się trochę postarać.

Na początku było nas kilkunastu (założyciele SPFL) i świetnie się bawiliśmy! Postanawiając otworzyć się na świat, wcale nie zamierzamy przestać się bawić, a wręcz przeciwnie :) Jeżeli więc jesteś smutnym typem, który przyszedł tu psuć atmosferę, to lepiej od razu sam daj sobie spokój z forum SPFL, bo pewnie i tak szybko się pożegnamy :)

Naszą pasją jest zabawa w fotografię lotniczą. Zarówno zabawę, jak i ową fotografię chcemy wywindować na najwyższy z możliwych poziomów. Aby to osiągnąć, robimy dużo zdjęć, pokazujemy je na forum i... o nich dyskutujemy. Każdy z nas ma obowiązek aktywnego uczestniczenia w życiu forum. Jeżeli więc zamierzasz tylko u nas być i się nie udzielać, to... to Wiesz co :)

W naszym Regulaminie jest szereg zasad, które normują życie na forum SPFL. To jest żywy Regulamin, który będzie reagował na zachodzące procesy zmian w naszym środowisku. Jaki by on jednak nie był, w danej chwili obowiązuje nas wszystkich. Moderatorzy na naszym forum to wybrani przez SPFL członkowie jego Zarządu. Do nich należy interpretacja poszczególnych punktów Regulaminu i ocena Twojego zachowania. To oni będą moderować posty, podejmować niemiłe często decyzje i pamiętaj, że to oni mają rację. Każda dyskusja z Modem lub co gorsza, publiczne krytykowanie jego decyzji, bądź działania, których celem będzie pomniejszenie roli Moda na tym forum, będą odpowiednio „nagradzane”. To my tu ustalamy zasady, a Ty przychodząc do naszego stolika albo je akceptujesz i się im poddajesz albo... Wiesz co :)

Ostrzegam też przed nami. Nie przez przypadek sami siebie i co więcej – inni nas nazywają świrami lotniczymi. Nie spotkasz tu zbyt wielu normalnych ludzi. Mamy swoje ambicje, emocje, często nerwy  ale też dobry – wyjątkowy humor i swoje przyzwyczajenia. Nasze Stowarzyszenie często żartobliwie nazywamy AA (skrót od Air-Action) lub z angielska ErrEkszyn :) Dlaczego? Bo uważamy, że wiele normalnych w życiu spraw to... to właśnie normalne sprawy. Nie ma sensu dorabiać do nich jakichś strasznych teorii, ani wychwalać ani też ganić :) Jeżeli już teraz nie podoba Ci się, że będziesz musiał to wszystko znosić, to.... to Wiesz co :)

Natomiast jeżeli jesteś wesoły, ambitny, zdolny i chcesz liznąć fotografii lotniczej w tym naszym, nieco innym wydaniu, to... Wiesz co? Jesteś w najlepszym do tego miejscu :D

Witaj na pokładzie :)

PS. Zacznij od wątku Powitania w Hangar Party bo... Wiesz co? :)

                                                                                          hesja

Regulamin Forum


Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

1.  Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Polskich Fotografów Lotniczych Air-Action, zwanego dalej Stowarzyszeniem, z siedzibą w  Warszawie, ul. Deotymy 54/9,
     01-409  Warszawa, REGON: 142322512
2.  kontakt z Administratorem Danych i przedstawicielem administratora  – info@spfl.pl;
3.  Dane osobowe Państwa w formularzu rejestracyjnym będą przetwarzane w celu rejestracji użytkownika forum i utworzenia konta użytkownika;
4.  Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie osoby upoważnione przez Administratora Danych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów
     prawa;
5.  Dane osobowe Państwa przechowywane będą do czasu usunięcia konta użytkownika;
6.  Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:
- prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
- prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
- prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje zgodnie z ich celami;
- prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
7. Każdy z Państwa ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową przeprowadzenia procesu rejestracji i utworzenia konta użytkownika.