Autor Wątek: "Na wygnaniu w mieście Łodzi ..." - część I  (Przeczytany 1396 razy)

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: "Na wygnaniu w mieście Łodzi ..." - część I
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 24, 2014, 09:57:36 am »
Robteek - dziękuję za miłe słowo, ale...

Z dużym dystansem podchodzę do tego, co teraz i jak teraz fotografuję. Po prostu widzę, jakie fotki robiłem cztery czy dwa lata temu. Wtedy myślałem już, że "jest super", że "już umiem" i "to jest moje podejście do fotografii". Teraz patrząc wstecz widzę, że to bardziej przypominało foto-kupę, niż coś, czym mógłbym się teraz pochwalić. Widzę, jaki zrobiłem postęp i liczę na to, że ten postęp będzie trwał nadal, bo nie zamierzam odpuścić.

Dlatego o swoich zdjęciach mówię bardziej w kategoriach eksperymentu, czy ewolucji licząc na to, że za rok, dwa pokażę coś bardziej spektakularnego :)

Jeszcze raz dzięki za komentarze :)

Dobra, koniec pie****lenia, zaraz wrzucam część II :)

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Odp: "Na wygnaniu w mieście Łodzi ..." - część I
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 24, 2014, 09:59:51 am »
zaraz wrzucam część II :)

Przemyśl to :).

szamal

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • wieczny brak czasu...
    • Zobacz profil
    • www.maciejszamalek.com.pl
  • Skąd: Warszawa
Odp: "Na wygnaniu w mieście Łodzi ..." - część I
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2014, 10:12:10 am »
Łódź to piękne miasto, moje miasto ;D kiedyś tam wrócę, a Tomaszek znowu się czepia :P
Co do zdjęć to klimat jakich ogrom w Łodzi, dla mnie obróbka na nie, ja nie lubię takich wypranych kolorów, do tej tematyki bardziej pasuje mroczny bardziej kontrastowy sposób obórki, co do kadrów to za Hesją. Damian widziałem u Ciebie kilka fotek ze starych fabryk lepszych kadrowo oraz w lepszej tonacji obróbkowej i tego bym się trzymał  ;D
Dla mnie naj 6, ale trochę ucieka w prawo (widać to z lewej strony kadru na krawędzi okna)

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: "Na wygnaniu w mieście Łodzi ..." - część I
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 24, 2014, 06:14:49 pm »
8,7,6 :)
Początek jakiś taki nijaki :)